Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Załóż konto i zyskaj 4% na lokacie w Alior Bank!

Co powiesz na to, aby przy okazji otwarcia rachunku osobistego coś jeszcze na tym zarobić? Wszystkim tym, którzy skorzystają z oferty konta internetowego, Alior Bank oferuje oprocentowanie lokaty na poziomie 4%. To znakomita szansa na pomnożenie swoich oszczędności! Poznaj szczegóły!

Aby skorzystać z lokaty na specjalnych warunkach musisz otworzyć rachunek internetowy w Alior Bank. Oferta ta skierowana jest więc wyłącznie do nowych klientów i stanowi pewnego rodzaju bonus za dołączenie do grona korzystających z usług tego banku. W pierwszej kolejności sprawdźmy więc warunki prowadzenia internetowego rachunku rozliczeniowego w Alior Bank.

Konto internetowe – pierwszy krok do lokaty

Rachunek internetowy w Alior Bank to produkt dla wszystkich, którym zależy na darmowym korzystaniu z podstawowych usług bankowych. Wybierając tę ofertę nie zapłacisz więc ani grosza za:

  • otwarcie i prowadzenie konta
  • przelewy internetowe
  • wypłaty z bankomatów Alior Bank, Euronet i Planet Cash
  • użytkowanie karty płatniczej

Dodatkowo będziesz mógł także skorzystać z takich rozwiązań jak transakcje zbliżeniowe lub płatności BLIKiem. Jak widzisz, Alior Bank oferuje konto wystarczające dla osób, które po prostu potrzebują rachunku bankowego i nie chcą za niego ponosić niepotrzebnych opłat.

Oprócz podstawowych usług związanych z posiadaniem konta bankowego, Alior postanowił dorzucić klientom  jeszcze coś i tym samym zachęcić ich do oszczędzania. Tym bonusem jest właśnie lokata z oprocentowaniem, które obecnie oferują tylko nieliczne banki – aż 4%.

Lokata 4% – warunki prowadzenia

Wspomnianą bonusową lokatę możesz otworzyć wyłącznie wtedy, gdy składasz wniosek o uruchomienie konta internetowego w Alior Bank. Jest to depozyt dwumiesięczny, na który bank pozwala wpłacić środki od 1 000 do 10 000 zł. Każdy użytkownik rachunku internetowego może posiadać wyłącznie jedną promocyjną lokatę.

Konto i lokata w Alior Bank – czy to się opłaca?

Rozważając propozycję Alior Banku koniecznie weź pod uwagę stan swoich oszczędności. Jeśli masz ich na tyle, aby zmieścić się w limitach narzuconych przez Alior Bank co do lokaty i jesteś w stanie “zamrozić” te pieniądze na 60 dni, wybór konta internetowego z lokatą będzie dobrą decyzją. Konto w Alior jest całkowicie darmowe, więc nie musisz obawiać się opłat z nim związanych. A kiedy zgarniesz już zyski z lokaty możesz utrzymywać ten bezpłatny rachunek nadal lub zdecydować się na jego zamknięcie i poszukać innej, lepszej promocji. Wybór należy do ciebie – najważniejsze jest to, że na ofercie Aliora tak naprawdę nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać.

Jak skorzystać z tej promocji?

Aby otworzyć konto internetowe z lokatą w Alior Bank, możesz zgłosić się osobiście do placówki banku, skontaktować się z telefonicznie z konsultantem lub wypełnić wniosek zamieszczony na stronie internetowej. Ostatnie rozwiązanie będzie oczywiście najszybsze, a umowę możesz potwierdzić przelewem lub podpisać w obecności kuriera.

Otwórz konto internetowe w Alior Bank i zyskaj 4% na lokacie

Porównaj najlepsze

Sprawdź oferty
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments