Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

400 zł na zakupy od Citibanku z kartą kredytową World MasterCard

Przez kilka tygodni w Citibanku trwała promocyjna cisza. Ale warto było czekać. Akcja, z którą właśnie ruszył bank jest bowiem bardzo atrakcyjna i dość nietypowa. Wszyscy klienci, którym uda się z niej skorzystać, mogą sami wybrać, gdzie spożytkują nagrodę…

 

A jest w czym wybierać. Partnerami akcji są popularne i renomowane marki. Uczestnicy promocji mogą zgarnąć 16 000 punktów w programie lojalnościowym World MasterCard, które przekładają się na kwotę ok. 400 zł do wydania w dowolnym sklepie współpracującym.

Gdzie wydać 400 zł?

Zacznijmy od tego, co najważniejsze i najprzyjemniejsze – nagrody. W przeciwieństwie do standardowych promocji, które ściśle określają rodzaj bonusu, tym razem Citibank daje możliwość zrealizowania punktów o wartości 400 zł w różnych miejscach. Każdy uczestnik znajdzie więc coś dla siebie. Fani najnowszych trendów modowych mogą zaszaleć na zakupach w H&M, a miłośnicy nowych technologii zyskać dopłatę np. do wybranego modelu Samsunga. A oto pełna lista partnerów:

 • Douglas
 • H&M
 • Merlin.pl
 • Multikino
 • Play
 • Samsung
 • Sphinx
 • W. Kruk

Warto również wspomnieć, że nagroda zwolniona jest z podatku, a jej odbiór gwarantowany każdemu uczestnikowi promocji – nie ma limitu zwycięzców. Poza produktami dostępnymi w ramach ww. marek, istnieje możliwość zwrotu na konto w wysokości 50 zł i 100 zł w Cashback oraz zwolnienia z opłaty miesięcznej za prowadzenie karty.

Dla kogo promocja Citibanku?

Jak to zwykle bywa, dla nowych klientów. Zgodnie z regulaminem, do tej grupy zaliczają się osoby, które od dnia 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. A co z klientami, którzy w tym okresie posiadali konto osobiste lub dodatkową kartę kredytową? Regulamin nie wyklucza ich z udziału w promocji, a przecież co nie jest zabronione, jest dozwolone. Dodatkowe warunki, które muszą spełnić klienci to:

 • wiek – min. 21 lat,
 • dochód – min. 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie – min. 3 miesiące,
 • w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 21 lata, działalność od min. 2 lat.

Co trzeba zrobić?

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej poprzez dedykowaną stronę promocji – do 8 października 2017 r. Konsultant Citibanku skontaktuje się z nami w celu potwierdzenia zlecenia, danych oraz sfinalizowania transakcji. Kiedy karta będzie już w naszych rękach, przystępujemy do dalszego działania. Kolejne kroki są dziecinne proste. Musimy zalogować do systemu bankowości internetowej Citi Online lub mobilnej Citi Mobile, a następnie wydać kartą min. 1000 zł w dowolnych sklepach stacjonarnych lub internetowych. Ile mamy czasu na spełnienie warunków? Do końca drugiego miesiąca po miesiącu podpisania umowy, czyli całkiem sporo.

Czy warto?       

Przede wszystkim należy odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje karta World MasterCard. Zgodnie z tabelą opłat i prowizji karta kredytowa World MasterCard może kosztować nawet 216 zł rocznie, czyli 18 zł miesięcznie. Jednak Citibank poszedł na rękę wszystkim zainteresowanym i… całkowicie zwolnił ich z opłat. Nie na rok, nie na dwa, lecz dożywotnio. Aby nie dać się złapać na dodatkowe (płatne) usługi warto być czujnym w rozmowie z konsultantem i już na tym etapie  z nich zrezygnować.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments