Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

400 zł na zakupy w mall.pl za wyrobienie karty kredytowej w Citibank

Citibank przygotował właśnie kolejną promocję. Tym razem za założenie karty kredytowej możesz zyskać aż 400 zł w postaci vouchera do sklepu mall.pl – pod warunkiem, że jesteś nowym klientem tego banku. Dowiedz się więcej!

Poprzednia akcja promocyjna tego typu organizowana przez Citibank, cieszyła się sporym zainteresowaniem. Prawdopodobnie z uwagi na to bank zdecydował się na zorganizowanie jej kolejnej edycji. Tym razem jednak pojęcie “nowy klient” rozumiane jest przez organizatora nieco inaczej. A mianowicie, nowym klientem Citibanku będzie każda osoba, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej w tym banku od 1 stycznia 2015 roku.

Warunki uczestnictwa w promocji mall.pl i Citibanku

Na pierwszy rzut oka może więc wydawać się, że promocja ta obejmie całkiem sporą grupę klientów. Niemniej jednak, Citibank tym razem ustalił jeszcze dodatkowe kryteria, jakie muszą spełnić uczestnicy opisywanej akcji promocyjnej. Otóż, aby otrzymać wymarzony voucher na zakupy w mall.pl musisz także:

  • mieć min. 21 lat
  • otrzymywać dochód netto na poziomie min. 1 200 zł
  • być zatrudnionym w obecnym miejscu pracy od co najmniej 3 miesięcy
  • prowadzić działalność gospodarczą przez min. 2 lata (w przypadku posiadania własnej firmy)

Jak założyć kartę kredytową w Citibanku i zyskać 400 zł na zakupy?

Jeżeli spełniasz wszystkie przedstawione wyżej warunki, możesz przystąpić do złożenia wniosku o kartę kredytową z możliwością otrzymania bonu w wysokości 400 zł. Wystarczy wejść na specjalną stronę promocji i tam zostawić swoje dane. W ciągu kilku dni skontaktuje się z tobą konsultant banku, z którym przejdziesz dalszą procedurę wnioskowania i ocenę zdolności kredytowej. Jeśli bank pozytywnie odpowie na twój wniosek, kartę otrzymasz w ciągu kilku dni.

Podczas składania wniosku o kartę kredytową sam wybierasz rodzaj tego produktu. Karta MasterCard World pozwala zbierać punkty za zakupy, ale jednocześnie wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 18 zł. Wybierając kartę Simplicity nie musisz natomiast obawiać się takich kosztów. Upewnij się tylko, że jednocześnie nie wyraziłeś zgody na skorzystanie z dodatkowych usług banku, jak np. otwarcie konta osobistego.

Zdobądź voucher o wartości 400 zł na zakupy w mall.pl!

Kiedy już otrzymasz swoją kartę kredytową, zaloguj się choć raz do bankowości elektronicznej. Następnie wykonaj transakcje kartą na min. 1 000 zł. Na takie działania masz czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę. Jeśli więc przykładowo podpiszesz umowę 15 marca, powyższe warunki musisz spełnić do końca maja.

Informacje o przyznaniu vochera na kwotę 400 zł otrzymasz za pośrednictwem wiadomości przekazywanych w bankowości elektronicznej najpóźniej pod koniec miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś przedstawione wcześniej warunki. Przypuszczamy więc, że będzie to kod, który trzeba będzie wprowadzić w określone pole podczas wykonywania zakupów online na mall.pl.

Złóż wniosek o kartę kredytową i zgarnij 400 zł na zakupy w mall.pl!

Na zrealizowanie vouchera masz czas do końca 2017 roku. Minimalna wartość złożonego zamówienia musi wynosić 401 zł. Nie możesz zatem wykorzystać bonu ‘na raty”. Po odebraniu i realizacji vouchera możesz zrezygnować z użytkowania karty kredytowej. Regulamin promocji nie zastrzega bowiem, aby ten środek płatniczy był aktywny dłużej niż tego potrzebujesz.  

A jeśli potrzebujesz klasycznego kredytu na korzystnych warunkach, zerknij do naszej porównywarki i znajdź odpowiednią dla siebie ofertę. (ks)

Poznaj aktualne oferty kredytów gotówkowych

PORÓWNAJ KREDYTY
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments