Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zabierz telefon na zakupy i zgarnij 50 zł od Banku Zachodniego WBK

Wygląda na to, że Bank Zachodni WBK upodobał sobie w ostatnim okresie oferty specjalne o niskiej wartości premii. Niewątpliwą zaletą większości mini promocji są bajecznie proste warunki, co sprawia, że sięgnięcie po dodatkowe profity nie przysparza jakichkolwiek trudności. Nie inaczej jest i tym razem. Po prostu płać telefonem i zgarnij bon o wartości 50 zł do perfumerii Douglas. Prześwietlamy!

Korzyści za transakcje mobilną kartą kredytową

Po bon wymienialny na perfumy, kosmetyki czy inne specjały sięgnąć mogą wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, które w okresie 3 miesięcy przed złożeniem wniosku o mobilną kartę kredytową, nie posiadały lub nie wypowiedziały umowy o inną kartę tego typu. Wygląda na to, że szybka rezygnacja z plastiku oraz złożenie wniosku o kolejny nie załatwia sprawy.

Promocja trwa do 30 września 2017 roku z tym, że przystąpić do niej można najpóźniej do 31 sierpnia 2017 roku. Oczywiście, aby nie puścić organizatora z torbami, liczba nagród została ograniczona do 100 sztuk. W związku z tym jest niemal pewne, że promocja skończy się przed czasem. Weźmy zatem pod lupę stawiane przed uczestnikami warunki. Aby stać się posiadaczem bonu o wartości 50 zł wystarczy:

  • w okresie przystąpienia do promocji zawrzeć aneks do umowy o udzielenie kredytu i wydanie mobilnej karty kredytowej,
  • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu wydania mobilnej karty kredytowej, dokonać nią transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł.

SKORZYSTAJ Z NAJLEPSZYCH PROMOCJI BANKOWYCH

Przekazanie karty podarunkowej

Nagroda w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania zarówno w sklepie internetowym, jak i w stacjonarnych perfumeriach Douglas, przekazana zostanie na adres korespondencyjny uczestnika akcji. Wysyłka karty podarunkowej nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji, jednak nie później niż do 15 października 2017 roku. Wartość nagrody zwolniona jest podatku dochodowego od osób fizycznych.

Pełny regulamin znajdziecie na stronie promocji.

Naszym zdaniem

Straszni z nas malkontenci, ale kwota nagrody nie rzuca na kolana. Na szczęście zdaje się odpowiadać prostym i czytelnym warunkom promocji. Ofercie powinni przyjrzeć się głównie posiadacze konta osobistego w Banku Zachodniego WBK, którzy zastanawiają się nad wyrobieniem mobilnej karty kredytowej. Zachętą może być także fakt, że bank nie pobiera rocznej, ani miesięcznej opłaty za posiadanie plastiku. Z kolei bon do drogerii Douglas jest bonusem uniwersalnym, który z powodzeniem, a może nawet i z uczuciem,  przekazać możemy  bliskiej nam osobie.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments