Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Alior Bank: 200 zł w 4 ratach po 50 zł za Konto Jakże Osobiste

Zrealizowanie choćby tylko jednej transakcji bezgotówkowej oznacza zdobycie 50 zł premii. Bonus przysługuje w czterech miesiącach, więc do zgarnięcia jest w sumie 200 zł. Taką propozycję ma Alior Bank dla tych, którzy założą Konto Jakże osobiste z jego oferty.

Bonus „na start”, to coraz częściej tylko wstęp do znacznie wyższych zysków. Banki starają się doceniać tych, którzy z nimi współpracują, bo wiedzą, że sztuką nie jest zdobycie nowego klienta atrakcyjną premią powitalną, ale sprawienie, by nie odszedł zaraz po jej otrzymaniu. Stąd przybywa promocji dla osób współpracujących z daną instytucją (ogólnodostępnych lub tylko dla zaproszonych). Tak właśnie jest aktualnie w Alior Banku, gdzie założenie Konta Jakże Osobistego pozwala zdobyć 200 zł „na start” oraz otwiera drogę do kolejnych bonusów.

Kto może wziąć udział?

W trwającej do 31 grudnia 2021 r. akcji „Bankuj mobilnie” mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające polski dowód osobisty. Regulamin wymaga, by uczestnik promocji przez 2 lata przed datą złożenia wniosku o konto nie posiadał w Alior Banku (w tym także w T-Mobile Usługi Bankowe) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, konta walutowego ani Karty Kibica. Posiadanie z innych produktów, np. konta oszczędnościowego bądź firmowego albo Kantoru Walutowego, nie wyklucza z udziału w tej promocji.

4 miesiące aktywności = 200 zł premii

Wniosek o Konto Jakże Osobiste należy złożyć na stronie promocji do 31 grudnia 2021 r. Na tym etapie trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji marketingowych. Podpisanie umowy o rachunek musi nastąpić w ciągu 30 dni od wysłania wniosku.

Następnie, w każdym z 4 kolejnych miesięcy po otwarciu konta, konieczne jest wykonanie choćby jednej transakcji bezgotówkowej kartą oraz zalogowanie się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Alior mobile. 50-złotowe premie za wykonanie zadań bank będzie przesyłał na nowo otwarte Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym zadania zostały zrealizowane. Brak aktywności w jednym okresie oznacza brak bonusu za niego, ale nie przekreśla szans na zdobycie nagród w następnych.

Regulamin stanowi, że płatności mogą być zrealizowane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w sklepach internetowych, a kwota nie ma znaczenia. Jest przy tym zapis, że nie można płacić w miejscach o określonych kodach MCC, np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy za usługi transportowe. W Alior Banku bardzo łatwo zidentyfikować, czy zrealizowana płatność zostanie uznana w ramach promocji, gdyż w szczegółach transakcji podawany jest kod MCC.

Konto Jakże osobiste w Alior Banku

Opłata za rachunek wynosi 10 zł/miesiąc, a za wydawaną do niego kartę – 5 zł/miesiąc. Prowizji za konto można uniknąć zapewniając jednorazowy wpływ w wysokości min. 1500 zł, a za „debetówkę” wykonując nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. Zwracamy uwagę, że zrealizowanie warunku promocji nie zwalnia z opłaty za „plastik”!

Cechą charakterystyczną Konta Jakże Osobistego jest 11 korzyści, np. podwyższone oprocentowanie Konta Oszczędnościowego, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, darmowe przelewy natychmiastowe. Dwie z nich są darmowe, każda kolejna kosztuje 3,50 zł/miesiąc.

290 zł dodatkowej premii, a może nawet Nissa Leaf!

200 zł na powitanie to nie jedyne premie, jakie można obecnie otrzymać od Alior Banku.

Trwa bezterminowa akcja „Punkty powitalne w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów indywidualnych – edycja 2021”, w której za zarejestrowanie w programie Bezcenne Chwile karty Aliora z logo Mastercard i wykonanie w ciągu 30 dni od tego kroku transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 50 zł, zgarniemy 4000 punktów, czyli równowartość 50 zł, które w ciągu 4 miesięcy należy wymienić na jedną z nagród z katalogu programu.

Cały czas wśród korzyści do wyboru, które są związane z Kontem Jakże Osobistym, jest 1% moneybacku, max 20 zł/miesiąc, za płatności telefonem w sklepach stacjonarnych. Tym samym maksymalna premia w ciągu roku może wynieść nawet 240 zł.

Do końca listopada można wziąć udział w „Ekoloterii”. Każda transakcja bezgotówkowa kartą na kwotę min. 5 zł, to 1 los w losowaniu nagród II stopnia, którymi są rowery eliptyczne, hulajnogi elektryczne oraz smartwatche. Nagrodą I stopnia jest elektryczny Nissan Leaf wraz z voucherem na zakup i montaż ładowarki domowej. Aby wziąć udział w losowaniu samochodu, trzeba zgromadzić pakiet 20 losów lub mieć zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach kartę debetową od Aliora. Konieczna jest rejestracja w loterii.

Naszym zdaniem

200 zł premii na dobry początek współpracy, pod warunkiem spełnienia warunków aktywności, to rzecz pewna. Tak samo bonus za zarejestrowanie w Bezcennych Chwilach karty Mastercard od Alior Banku Zgarnięcie nagrody za płatności telefonem zależy od posiadacza konta, od tego jak często będzie w ten sposób płacił za swoje zakupy. Wygrana w loterii, to już kwestia szczęścia. Tyle tylko, że aby się ono do nas uśmiechnęło, to trzeba mu pomóc: założyć Konto Jakże Osobiste i aktywnie korzystać z karty debetowej.

Otwórz Konto Jakże Osobiste, zdobądź 200 zł premii, daj sobie szansę na samochód

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments