Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Alior Bank: Bądź aktywny w Kantorze Walutowym i wygraj 500 zł!

Posiadanie sparowanej aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego Alior Banku, transakcje walutowe w aplikacji mobilnej, ustawienie autoryzacji mobilnej PUSH, a także płatności kartą wielowalutową, to czynności, które pozwalają gromadzić punkty w konkursie, w którym do wygrania jest 500 zł. Nagrodę zdobędzie 76 osób z największą ilością punktów. Spójrzmy na szczegóły i oceńmy szanse znalezienia się w gronie laureatów.

Na co dzień stykamy się z promocjami bankowymi dotyczącymi rachunków osobistych i firmowych, a także kart kredytowych. Do rzadkości nie należą propozycje związane z podwyższonym oprocentowaniem konta oszczędnościowego czy bonusy za wykupienie ubezpieczenia samochodu lub mieszkania. Możliwość zdobycia premii za korzystanie z kantoru walutowego to unikat. Z tym większym zainteresowaniem warto się przyjrzeć konkursowi przygotowanemu przez Alior Bank.

Kto ma szansę na nagrodę?

Konkurs „Bądź aktywny w Kantorze Walutowym i wygraj” trwa do 17 grudnia 2021 r. Do udziału w nim zaproszeni są wszyscy posiadający konto w Kantorze Walutowym Alior Banku. Uczestnikami rywalizacji mogą być zarówno jego obecni klienci, jak i ci, którzy dopiero teraz rozpoczną współpracę.

Choć tytuł konkursu może skłaniać do refleksji, że to propozycja dla wybranych, którzy często wymieniają waluty, to za chwilę udowodnimy, że tak nie jest. Organizator dopuszcza bowiem wykonywanie transakcji kartą wielowalutową także w złotówkach oraz w szczególny sposób honoruje aktywne korzystanie z aplikacji Kantoru Walutowego.

Przystąpienie do konkursu

Jak wspomnieliśmy, warunek podstawowy to posiadanie rachunku w Kantorze Walutowym. Ci, którzy już z niego korzystają muszą jedynie do 17 grudnia 2021 r. zarejestrować udział w konkursie wypełniając formularz na stronie internetowej. Osoby, które jeszcze nie korzystały z usług Kantoru, także do 17 grudnia 2021 r. muszą założyć w nim rachunek i dopiero później zgłosić swój udział w walce o nagrody.

Działania premiowane punktami

Różne działania realizowane w okresie konkursu pozwalają zdobyć określoną liczbę punktów. Co ważne, punkty liczone są od początku konkursu, a nie od daty rejestracji. I tak: każda transakcja kartą wielowalutową w placówkach stacjonarnych lub sklepach internetowych w PLN to 1 punkt. Nie zostanie on przyznany za płatność w kasynach, zawarcie zakładów bukmacherskich czy operacje w instytucjach finansowych i innych miejscach wymienionych w regulaminie. Z kolei wykonanie transakcji bezgotówkowej w walucie obcej pozwala zdobyć 2 punkty.

Koniecznie trzeba podkreślić, że punkty za płatności zrealizowane online są mnożone x 3.

Bardzo ważna godzina

17 grudnia 2021 r. o godzinie 17:00 Alior Bank sprawdzi, komu przyznać 25 bonusowych punktów. Można je otrzymać za spełnienie każdego z poniższych warunków:

  • połączenie Kantoru Walutowego z aplikacją (sparowanie), w taki sposób, by możliwe było wykonywanie na urządzeniu mobilnym transakcji wymiany walut i przelewów;
  • włączenie w Kantorze Walutowym autoryzacji mobilnej (push);
  • zrealizowanie min. 10 transakcji wymiany walut w aplikacji mobilnej;
  • wykonanie min. 10 przelewów w aplikacji.

Warto więc zadbać, by wcześniej spełnić te warunki i tym samym zdobyć maksymalnie 100 punktów.

Nagroda dla najaktywniejszych

76 osób z największą liczbą punktów otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł. Minimalna liczba punktów, która daje prawo do ubiegania się o nagrodę wynosi 50. Patrząc na pierwsze dwie możliwości zdobycia dodatkowych punktów można powiedzieć, że nie jest to nic trudnego, można to zrobić w ciągu kilku minut.

Gdyby dwie osoby, lub więcej, zdobyły identyczną liczbę punktów, to o wyższej pozycji w klasyfikacji zdecyduje większa liczba transakcji kartą wielowalutową. Gdyby to nie pomogło ustalić kolejności, decydujące znaczenie będzie miała wyższa suma transakcji wymiany walut.

Informację o znalezieniu się w gronie laureatów konkursu bank przekaże do 24 grudnia w wiadomości sms na numer telefonu podany w Kantorze, natomiast pieniądze wpłyną na rachunek złotówkowy do końca grudnia br.

Kantor Walutowy Alior Banku

Jako, że konkurs skierowany jest także do osób, które dotąd nie korzystały z Kantoru Walutowego Alior Banku, to warto napisać kilka słów o zasadach jego działania, gdyż umożliwia on dokonywanie wymiany 24h/7 dni w tygodniu.

Bezwarunkowo darmowy rachunek można założyć w 23 walutach w tym w PLN. Nie jest on oprocentowany i do jego posiadania nie jest konieczne korzystanie z konta w Alior Banku.

Bezpłatna jest również karta wielowalutowa. Pierwsza wypłata z bankomatu w miesiącu (bez znaczenia w Polsce, czy za granicą) również nic nie kosztuje, za każdą kolejną w tym samym miesiącu bank pobiera prowizję 9 zł.

Koszt przelewu uzależniony jest od jego kwoty. Jeśli jest ona niższa lub równa wartości Licznika, to opłata za przelew wynosi 0 zł w opcji SHA i BEN. W przeciwnym wypadku 30 zł (przy opcjach SHA i BEN) lub 100 zł (w wersji OUR). Czym jest Licznik? To narzędzie do monitorowania kwoty, którą można za darmo wysłać z Kantoru. Sumuje ono środki kupione przez klienta w Kantorze Walutowym osobno dla każdej z walut. Po kupnie w Kantorze za złotówki 100 EUR licznik dla tej waluty wskaże 100 jednostek. Wykonanie przelewu 70 EUR będzie darmowe i spowoduje zmniejszenie licznika w EUR do 30 jednostek. Wartość licznika w każdej chwili może zostać zweryfikowana w zakładce „Przelewy”

Naszym zdaniem

Oceniamy, że propozycja Alior Banku to ciekawy pomysł na zainteresowanie nowych klientów Kantorem Walutowym lub zaktywizowanie obecnych do częstszego korzystania z niego. Okres wzmożonych zakupów przedświątecznych sprzyja licznym transakcjom (przypominamy, że można je realizować także w złotówkach), a możliwość otrzymania punktów bonusowych za proste działania pozwala zdobyć minimum niezbędne do tego, by móc liczyć na nagrodę.

Krótko mówiąc: skoro konto i wydawana do niego karta wielowalutowa są bezpłatne, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wypróbować Kantor Walutowy Alior Banku. Aktywne korzystanie z niego może przynieść bardzo atrakcyjną nagrodę.

Załóż rachunek w Kantorze Walutowym Alior Banku, bądź aktywny, czeka 500 zł w konkursie

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments