Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Citi Handlowy: 150 zł za CitiKonto + premie w innych promocjach

Citibank niestrudzenie przekonuje do swojego sztandarowego rachunku, czyli CitiKonta. Tym razem promocja nie dotyczy tylko jego, ale także karty kredytowej, dzięki czemu można zdobyć kilkaset zł premii. To jeszcze nie wszystkie nagrody przygotowane przez bank. W programie poleceń tych dwóch produktów do zgarnięcia jest nawet 800 zł!

Przez wiele lat CitiKonto pozostawało na marginesie zainteresowania klientów. Odstraszała wysoka opłata za jego prowadzenie i trudne do spełnienia warunki aktywności. Sytuacja zmieniła się, gdy rachunek i związana z nim karta stały się bezwarunkowo bezpłatne. Citibank zaczął się chwalić tym CitiKontem i już po raz 6. organizuje akcję pod hasłem „CitiKonto. Finansowa rewolucja”.

Ograniczone grono uczestników

Zaznaczmy od razu, że choć promocja trwa do 19 czerwca 2021 r., to bank przyjmie tylko 6000 wniosków o CitiKonto. Mogą je składać osoby, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Citibanku rachunku osobistego lub oszczędnościowego, także jako współposiadacz.

Oczywiście wymagana jest także pełna zdolność do czynności prawnych. Jeszcze węższe jest grono tych, którzy będą mogli zdobyć premię za kartę kredytową. Citibank nagrodzi tylko 1000 osób.

2 kody na bezpłatne przesyłki kurierskie

Przepis na zdobycie nagrody za przetestowanie CitiKonta nie jest specjalnie skomplikowany. Do 19 czerwca 2021 r. należy zawnioskować na stronie promocji o to konto i podpisać z bankiem stosowną umowę. Ważne, by:

  • wybrać weryfikację biometryczną – za potwierdzenie tożsamości podczas spotkania z kurierem nie przysługuje nagroda;
  • we wniosku zaznaczyć wymagane przez regulamin zgody marketingowe;
  • w ciągu 10 dni od daty podpisania dokumentów zaakceptować sms-owo regulamin promocji.

Za dopełnienie formalności bank przekaże 2 kody na bezpłatne przesyłki kurierskie InPost. Będą one dostępne w bankowości internetowej w zakładce „korzyści i produkty” w kolejnym miesiącu po spełnieniu powyższych wymagań. Kody można wykorzystać do 30 października 2021 r. na stronie szybkienadania.pl.

150 zł w gotówce

Premię gotówkową bank przyzna za wykazanie się aktywnością w korzystaniu z rachunku w trzech kolejnych miesiącach.

Do końca 1. miesiąca po uruchomieniu konta należy choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej Citi Mobile i zapewnić wpływ na CitiKonto w wysokości min. 100 zł. Musi to być przelew z innego banku. Za takie działania nagroda wynosi 50 zł i zostanie przekazana w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunku.

Kolejne 50 zł uczestnik promocji otrzyma za zrealizowanie do końca 2. miesiąca po założeniu konta jednego z dwóch warunków: zapewnienie wpływu na rachunek wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł (nie może on pochodzić z kont dla klientów indywidualnych w Citibanku ani z rachunku uczestnika promocji w innym banku) lub wykonanie w Citi Kantorze (w bankowości elektronicznej) zlecenia walutowego na łączną kwotę min. 2000 zł.

Ostatnie 50 zł zostanie wypłacone tym, którzy do końca 3. miesiąca po otwarciu rachunku wykonają transakcje bezgotówkowe Apple Pay lub Google Pay na łączną kwotę min. 100 zł. Drugą i trzecią premię pieniężną bank przekaże na CitiKonto do końca 4. miesiąca po założeniu rachunku.

Przy tak wielu wymaganiach brak konkretnych dat może rodzić pewne wątpliwości. Przełóżmy więc harmonogram na konkretny przykład. Założenie rachunku w marcu oznacza konieczność zalogowania się do aplikacji i zapewnienia wpływu 100 zł do końca kwietnia, a nagroda będzie wypłacone w maju. Kolejne dwa kroki trzeba spełnić w maju i czerwcu. Bonus za ich realizację zostanie przekazany w lipcu.

Premia za kartę kredytową

Nagroda za aktywne korzystanie z CitiKonta to wstęp do kolejnych bonusów. Jednym z warunków jest skorzystanie z wybranej karty kredytowej w jednej z aktualnie trwających promocji. Zawsze jest coś ciekawego, a to 400 zł na Allegro, albo 300 zł do Biedronki czy moneyback za transakcje na stacjach paliw. Warto obserwować aktualne propozycje Citibanku i wybrać coś dla siebie.

Nie można z tym zwlekać zbyt długo, bo jak wspomnieliśmy w regulaminie zapisano, że premię otrzyma tylko 1000 osób, które jako pierwsze po założeniu CitiKonta sięgną po „kredytówkę”. Nagroda za ten produkt i spełnienie warunków związanej z nim promocji, to nie jedyny bonus na jaki można liczyć. Uczestnik promocji, który będzie aktywnie płacił „debetówką” lub kartą kredytową przez 4 kolejne miesiące otrzyma zwrot 1% wydatków, maksymalnie 25 zł/miesiąc. Tak więc do zgarnięcia jest kolejna stówa.

Bonusy za rekomendacje

Bank Citi Handlowy zachęca też swoich klientów do rekomendowania jego produktów innym. W ramach programu poleceń CitiKonta do zdobycia jest nawet 500 zł, a za skuteczne rekomendacje karty kredytowej premia może wynieść 300 zł. Wystarczy wygenerować specjalny kod polecający, przekazać go osobie poleconej i dyskretnie monitorować, by spełniła ona wymagania akcji, w której weźmie udział.

Walory CitiKonta

Jak wspomnieliśmy, CitiKonto i związana z nim karta wydawane są i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Warto też wiedzieć o bezpłatnych wypłatach z bankomatów Citibanku oraz 4 z obcych urządzeń w miesiącu i 3 darmowych przelewach natychmiastowych w każdym miesiącu.

Naszym zdaniem

Śmiało można powiedzieć, że to uczestnik promocji w dużej mierze decyduje jak wysoką nagrodę zgarnie w tej akcji. Podstawa to założenie CitiKonta i wyrażenie zgód marketingowych, za co bank przekaże 2 kody na przesyłki kurierskie.

Aktywne korzystanie z rachunku przyniesie 150 zł premii gotówkowej a sięgnięcie po kartę kredytową może zwiększyć zysk o kilkaset złotych. Do tego jeszcze premie w programach poleceń… I to wszystko bez podatku dochodowego. Jest więc o co walczyć, taka kumulacja bonusów nie zdarza się często.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments