Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 200 zł za otwarcie Konta 360°

Promocja Konta 360° z oferty Banku Millennium to już klasyka promocji bankowych. Cyklicznie odnawiana pozwala w łatwy i przyjemny sposób zdobyć 200 zł po wykazaniu się umiarkowaną aktywnością w korzystaniu z tego rachunku. Szkoda, że bonus można zgarnąć tylko raz w życiu.

W akcji „Rusz po 200 zł” mogą wziąć udział tylko nowi klienci Banku Millennium. Jej regulamin za takich uważa osoby, które nie są posiadaczem ani dysponentem (np. jako współposiadacz, pełnomocnik, itp.) jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium oraz nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt z oferty banku. O nagrodę nie mogą się ubiegać także Ci, którzy kiedyś otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student w ramach promocji.

Jak zdobyć 200 zł?

Na początek trzeba złożyć – do 25 września 2019 r. – na stronie promocji wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową. Konieczne jest przy tym wyrażenie zgody na kontakty marketingowe ze strony banku i współpracujących z nim podmiotów.

Zwracamy uwagę, że Bank Millennium zastrzegł w regulaminie tej akcji, iż nagrodzi jedynie 9000 osób. Termin podpisania umowy o wspomniane wyżej rachunki upływa 30 września 2019 roku.

Aktywne korzystanie z rachunku

Kolejne działania niezbędne do zdobycia premii w tej promocji, wiążą się już z korzystaniem z założonego rachunku. Chodzi o aktywowanie do 30 września 2019 r. aplikacji mobilnej Banku Millennium oraz o wykonanie w trzech kolejnych miesiącach (październik, listopad, grudzień) operacji na Koncie 360° lub Koncie 360° Student.

Zgodnie z regulaminem wymagane jest, by w każdym z wymienionych miesięcy suma wpływów wyniosła min. 1000 zł i uczestnik promocji wykonał przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową lub Blikiem.

Warunków wpływu nie spełni wpłata gotówki czy przelew między rachunkami własnymi uczestnika promocji w ramach Banku Millennium. Z kolei transakcje bezgotówkowe nie mogą się wiązać z grami hazardowymi lub dotyczyć innych operacji nie będących zapłatą za towary lub usługi.

Premia 200 zł zostanie wypłacona w styczniu 2020 r. o ile rachunek nie zostanie zamknięty, uczestnik promocji nie złoży wniosku o jego wypowiedzenie i nie odwoła udzielonych zgód marketingowych.

Otwórz Konto 360° i zgarnij 200 zł premii

Kilka informacji o Koncie 360°

Rachunek osobisty w Banku Millennium występuje w dwóch wersjach – Konto 360° oraz Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Pierwszy z nich kosztuje 8 zł miesięcznie plus 7 zł za obsługę karty. Bank nie pobierze tych opłat, o ile posiadacz rachunku zapewni wpływ w wysokości min. 1.000 zł oraz wykona przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem. Spełnienie tych warunków uprawnia jednocześnie do bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Konto 360° Student prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie, a prowizja za obsługę karty wynosi 4 zł miesięcznie. Można jej uniknąć wykonując choćby jedną transakcję „plastikiem” lub Blikiem. Przypominamy, że choć standardowo nie ma obowiązku aktywnego korzystania z Konta 360° Student, to dla otrzymania premii 200 zł konieczne jest zapewnienie wpływu min. 1000 zł w trzech kolejnych miesiącach.

Naszym zdaniem

Każdą kolejną promocję rachunku osobistego w Banku Millennium przyjmujemy z radością, bo oznacza ona niezmiennie wysoką premię – 200 zł, oraz bardzo proste warunki jej zdobycia. Będąc już klientem tego banku można skorzystać z podwyższonego do 2,7% w skali roku oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit czy atrakcyjnej Lokaty Urodzinowej.

Warto też wiedzieć, że przedsiębiorcy posiadający w Banku Millennium rachunku osobistego, jeśli zdecydują się na otwarcie konta firmowego, mają szansę na dodatkową premię w wysokości kilkuset złotych.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments