Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 250 zł za Konto 360° i do 250 zł za rekomendacje

„Konto 360°  z BONUSEM i PREMIĄ” to hasło nowej promocji dotyczącej wspomnianego rachunku z oferty Banku Millennium. Zacna nagroda, niewielkie wymagania i proste zasady, to najkrótsza jej charakterystyka. Warto przyjrzeć się tej akcji bliżej, gdyż na co dzień w tym banku nie można upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu.

Bank Millennium chętnie nagradza za skorzystanie z jego produktów i na ogół czyni to samodzielnie. Tym razem jednak występuje w roli współorganizatora, bo wiodącą rolę odgrywa Rankomat. Może ta zmiana wpłynęła na zasady najnowszej akcji dotyczącej Konta 360° (także w wersji Student), w której można zdobyć nie tylko bonus za otwarcie rachunku i aktywne korzystanie z niego, ale także premie za skuteczne rekomendacje.

Długa lista ograniczeń

Nie ma co ukrywać, że lista osób, które niestety nie mogą wziąć udziału w tej akcji jest dość długa. Generalnie rzecz ujmując, obejmuje osoby, które w jakikolwiek sposób są związane z Bankiem Millennium, np. jako posiadacz lub współposiadacz dowolnego produktu z oferty tego banku albo pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun, czy kurator osoby posiadającej w nim rachunek. Wykluczenie obejmuje także tych, którzy w przeszłości uczestniczyli w promocjach Konta 360°  i otrzymali z tego tytułu nagrodę lub 1 kwietnia 2021 r. ich wniosek o ten rachunek był już procedowany.

Pomimo długiej listy ograniczeń, jeśli ktokolwiek był powiązany z bankiem, a nawet jeśli miał konto osobiste, ale nie otrzymał żadnego bonusu, premii, nagrody może wziąć udział w promocji.

Na początek formalności

Pierwszy krok należy wykonać do 17 maja 2021 r. Do tej daty trzeba założyć Profil Uczestnika i złożyć wniosek o Konto 360° (lub Konta 360° Student) na stronie promocji. Zwracamy uwagę na:

  • konieczność wyrażenia zgód marketingowych i na ujawnienie tajemnicy bankowej (chodzi tylko o zgodę na to, by bank poinformował organizatora, że uczestnik promocji spełnił jej warunki),
  • wpisanie podczas tworzenia Profilu Uczestnika tego samego adresu e-mail, który będzie podany we wniosku o rachunek.

25 maja br. upłynie termin na podpisanie umowy o konto. Można to zrobić w oddziale, podczas spotkania z kurierem albo przez fotoweryfikację.

Pierwszy etap kończy pobranie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej Banku Millennium, co należy uczynić do 31 maja 2021 r.

Do połowy czerwca organizator prześle na adres e-mail lub numer telefonu podany podczas rejestracji, informację o spełnieniu warunków akcji uprawniających do otrzymania 50 zł. W wiadomości będzie link do formularza, w którym w ciągu 7 dni trzeba podać numer nowo otwartego konta. Ten, kto tego nie zrobi, nie dostanie pieniędzy.

Nagroda zostanie przelana na rachunek w ciągu 14 dni od odesłania formularza.

Trzy miesiące aktywności

W czerwcu, lipcu i sierpniu (w każdym z tych miesięcy) należy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem (kwota nie ma znaczenia) oraz zapewnić wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Za każdy rodzaj aktywności przysługuje nagroda w wysokości 100 zł. Można więc zdobyć tylko stówę albo nawet 200 zł. Informację o spełnieniu warunków regulaminu organizator przekaże do 15 września, a wkrótce potem pieniądze znajdą się na rachunku.

Płatności bezgotówkowe można realizować w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych. Zabronione są tylko transakcje związane z grami hazardowymi czy wypłatą gotówki. Ograniczenia dotyczące wpływów na Konto 360° mówią jedynie, że nie mogą to być przelewy wewnętrzne (czyli w ramach Banku Millennium) między kontami uczestnika promocji.

Uwaga: do 6 października 2021 r. nie można zamknąć rachunku i odwołać udzielonych zgód.

Premie za skuteczne rekomendacje

Nagroda za aktywne korzystanie z Konta 360°, to jeszcze nie wszystko. Czekają też premie po 50 zł za każdą skuteczną rekomendację tego rachunku. Maksymalnie można ich zdobyć 5, czyli powiększyć stan posiadania o 250 zł. Kod polecenia, który trzeba przekazać osobie polecanej, znajduje się w Profilu Uczestnika.

Warunkiem niezbędnym do otrzymania premii za polecenia jest zrealizowanie działań uprawniających do zdobycia 50 zł (założenie konta, wyrażenie zgód, zalogowanie do aplikacji) oraz dopilnowanie, by osoba rekomendowana spełniła dokładnie te sama zadania.

Konta 360° z oferty Banku Millennium

Promowany rachunek występuje w dwóch wersjach: „standardowej” i „Student” (dla osób w wieku 18-26 lat). W przypadku tej pierwszej bank pobiera 8 zł za konto i 7 zł za kartę miesięcznej prowizji. Można ich uniknąć, zapewniając wpływy w łącznej wysokości min. 1000 oraz wykonując przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem. Ich realizacja pozwala też na bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów. W przeciwnym wypadku korzystanie z urządzeń innych niż te należące do Banku Millennium kosztuje 5 zł.

Posiadacze Konta 360° Student nie muszą zapewniać wpływu na rachunek i w ich przypadku opłata za kartę (w przypadku niezrealizowania warunków aktywności) wynosi 4 zł.

Naszym zdaniem

Podkreślamy, że to wyjątkowa okazja, by za skorzystanie z Konta 360° zgarnąć nie tylko nagrodę związaną z założeniem tego rachunku, ale także za polecanie go innym. Zważywszy na fakt, że konto nie generuje żadnych kosztów po spełnieniu prostych warunków aktywności, a nagroda dla nowego klienta jest atrakcyjna, nie powinno być kłopotów ze znalezieniem chętnych na udział w promocji. Pewnym problemem może być jedynie dość długa lista osób wykluczonych.

Nie ma jednak co narzekać, lepiej porozmawiać ze znajomymi i przekonać ich do współdziałania. Choćby informacją, że w Banku Millennium są też inne akcje (np. dla przedsiębiorców czy dla dzieci), w których można zdobyć kolejne nagrody. Regulamin nie stawia przeszkód, by znajomy sam zaczął polecać Konto 360° i powiększył swoje zyski.

Załóż Konto 360° w Banku Millennium, zgarnij bonus i premie, nawet 500 zł!

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments