Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 150 zł dla miłośników zakupów

BGŻ BNP Paribas chętnie odda pieniądze tym, którzy codziennie wydają drobne na zakupach. Wystarczy pół roku takich praktyk, a nasz portfel wzbogaci się o dodatkowe 150 zł. Poznajcie szczegóły!

Tytułowa promocja dotyczy Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas i przeznaczona jest dla jego nowych użytkowników. A kim w rozumieniu banku jest nowy posiadacz wspomnianego rachunku? Spieszymy z wyjaśnieniami!

Kto może skorzystać z promocji?

Regulamin promocji zaznacza, że na dodatkową gotówkę szansę mają wyłącznie osoby, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadały żadnego rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas. Jeśli wpisujemy się w ten wymóg, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o uruchomienie Konta Maksymalnego. Co ważne, w trakcie wnioskowania musimy także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Warunki promocji

Kiedy już nasze Konto Maksymalne stanie się aktywne, możemy przelać na niego środki i przystąpić do realizacji warunków promocji, które dla wielbicieli zakupów powinny być czystą przyjemnością.

Aby zyskać premię od BGŻ BNP Paribas należy zatem dokonać min. jednej płatności bezgotówkowej dziennie, opiewającej na zawrotną kwotę 5 zł. Za każdą taką operację bank zwróci nam złotówkę. Co ciekawe, kwota takiego zwrotu nie może być jednak wyższa niż 25 zł w miesiącu. Oznacza to zatem, że jeśli przez 5-6 dni w miesiącu wspomnianej płatności nie dokonamy i tak mamy szansę zgarnąć obiecaną premię.

Niestety, opisywana promocja ma jeden haczyk. Otóż, w ciągu miesiąca musimy wykonać także co najmniej pięć transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Jeśli jednak “plastikowy” pieniądz jest naszym głównym środkiem płatniczym, z takim obostrzeniem nie powinniśmy mieć żadnych problemów.

Wypłata premii

Tytułowe 150 zł to łączna kwota miesięcznych premii, po jakie mogą sięgnąć uczestnicy promocji. Wspomniana premia wypłacana będzie w równych częściach przez sześć miesięcy.

Jak już wspomnieliśmy, maksymalna kwota miesięcznego zysku wynosi 25 zł. Bonus ten bank przeleje na rachunek klienta do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniło się warunki promocji.

Konto Maksymalne – czy to się opłaca?

Jak łatwo się domyślić, wspomniana promocja ma zachęcić klientów do składania wniosków o Konto Maksymalne. Pozostaje jednak pytanie: czy dla premii o takiej wartości warto uruchamiać ten rachunek?

Najogólniej mówiąc, Konto Maksymalne posiada wszystko, czego potrzebują użytkownicy podstawowej bankowości. Mamy tutaj zarówno opcję bezpłatnego prowadzenia rachunku, jak i możliwość zniesienia opłaty za kartę debetową (12 zł), jeśli w ciągu miesiąca dokonamy transakcji o wartości min. 300 zł.

Co więcej, regularne posługiwanie się kartą debetową daje nam jeszcze jeden przywilej: otóż, po wykonaniu płatności na wspomnianą kwotę, możemy za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. A to czyni Konto Maksymalne całkiem atrakcyjnym rachunkiem.

Naszym zdaniem

Promocja stworzona przez BGŻ BNP Paribas to niewątpliwie coś dla niewymagających klientów. Zasobność naszego portfela możemy łatwo zwiększyć posługując się jedynie kartą płatniczą – co zapewne większość z nas i tak robi codziennie.

A jeśli do tego dołożymy ofertę całkiem przyzwoitego rachunku osobistego, który można otworzyć kilkoma kliknięciami, tytułowa promocja zmienia się w okazję, którą szkoda byłoby przegapić.

PORÓWNAJ KREDYTY
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments