Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 25 zł kieszonkowego przez 6 miesięcy

Sezon na promocje w BGŻ BNP Paribas trwa w najlepsze. Tym razem coś dla siebie mogą ugrać nastolatkowie i ich rodzice. Wystarczy jedynie sięgnąć po ofertę Konta Maksymalnego, a przez najbliższe pół roku dziecięcy budżet zostanie zasilony dodatkową gotówką. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oceniając zasady tytułowej promocji, nie da się ukryć, że bank próbuje przekonać do siebie nowych klientów. Co więcej, nie zadowala się wyłącznie osobami w sile wieku, ale puszcza oko także do nastolatków w wieku od 13 do 18 lat.

W związku z tym, aby czerpać profity ze wspomnianej promocji (czyli kieszonkowe przez pół roku), zarówno rodzice, jak i dzieci muszą być jednakowo zaangażowani. Młodociani klienci nie mogą być bowiem samodzielnymi posiadaczami rachunku bankowego, dlatego ustanowienie rodzica współwłaścicielem takiego konta jest koniecznością.

Kieszonkowe dla dziecka – ale o co chodzi?

Otwierając Konto Maksymalne do spółki z dzieckiem możemy zapewnić mu wypłatę kieszonkowego przez kolejnych sześć miesięcy. Wystarczy, że wniosek o rachunek złożymy do 31.10.2017, uruchomimy bankowość elektroniczną oraz wyrażamy niezbędne zgody marketingowe.

Następnie małoletni współwłaściciel konta musi jeszcze wykonać pięć bezgotówkowych transakcji kartą miesięcznie, a bank zasili właśnie otwarty rachunek kwotą 25 zł do 10 dnia każdego miesiąca. Łącznie nasze dziecko może więc zdobyć aż 150 zł!

Konto Maksymalne – czy to się opłaca?

Na pierwszy rzut warunki promocji nie są zbyt wygórowane. Uruchomienie Konta Maksymalnego otwiera naszym dzieciom drogę do łatwej gotówki i cennego wsparcia wysokości kieszonkowego, które prawdopodobnie i tak już od nas otrzymują. Z tego względu postanowiliśmy zatem baczniej przyjrzeć się warunkom prowadzenia Konta Maksymalnego i to właśnie tam poszukać niechcianych kosztów.

Po analizie regulaminu produktu okazało się jednak, że Konto Maksymalne to świetna oferta – zwłaszcza w wariancie dla osób przed 26 rokiem życia. Wybierając ten rachunek dla naszego dziecka nie zapłacimy ani grosza za jego prowadzenie, wypłaty z bankomatów czy obsługę karty. Do nauki samodzielnego zarządzania swoimi finansami będzie więc jak znalazł.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Samą ofertę Konta Maksymalnego oceniamy bardzo wysoko. Promocja związana z tym rachunkiem również wydaje się bardzo korzystna. 150 zł piechotą nie chodzi i z pewnością będzie cennym dodatkiem do dziecięcego budżetu.

Ratalny charakter jej wypłaty pełni natomiast świetną rolę edukacyjną i przyzwyczaja młodego człowieka funkcjonowania w świecie, gdzie pieniądze otrzymuje się według ściśle określonych zasad i terminów. Tym bardziej warto więc sięgnąć po tę lekcję, zwłaszcza że otrzymaną naukę nie zapłacimy ani grosza.

OTWÓRZ KONTO MAKSYMALNE

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments