Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: 25 zł kieszonkowego przez 6 miesięcy

Sezon na promocje w BGŻ BNP Paribas trwa w najlepsze. Tym razem coś dla siebie mogą ugrać nastolatkowie i ich rodzice. Wystarczy jedynie sięgnąć po ofertę Konta Maksymalnego, a przez najbliższe pół roku dziecięcy budżet zostanie zasilony dodatkową gotówką. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oceniając zasady tytułowej promocji, nie da się ukryć, że bank próbuje przekonać do siebie nowych klientów. Co więcej, nie zadowala się wyłącznie osobami w sile wieku, ale puszcza oko także do nastolatków w wieku od 13 do 18 lat.

W związku z tym, aby czerpać profity ze wspomnianej promocji (czyli kieszonkowe przez pół roku), zarówno rodzice, jak i dzieci muszą być jednakowo zaangażowani. Młodociani klienci nie mogą być bowiem samodzielnymi posiadaczami rachunku bankowego, dlatego ustanowienie rodzica współwłaścicielem takiego konta jest koniecznością.

Kieszonkowe dla dziecka – ale o co chodzi?

Otwierając Konto Maksymalne do spółki z dzieckiem możemy zapewnić mu wypłatę kieszonkowego przez kolejnych sześć miesięcy. Wystarczy, że wniosek o rachunek złożymy do 31.10.2017, uruchomimy bankowość elektroniczną oraz wyrażamy niezbędne zgody marketingowe.

Następnie małoletni współwłaściciel konta musi jeszcze wykonać pięć bezgotówkowych transakcji kartą miesięcznie, a bank zasili właśnie otwarty rachunek kwotą 25 zł do 10 dnia każdego miesiąca. Łącznie nasze dziecko może więc zdobyć aż 150 zł!

Konto Maksymalne – czy to się opłaca?

Na pierwszy rzut warunki promocji nie są zbyt wygórowane. Uruchomienie Konta Maksymalnego otwiera naszym dzieciom drogę do łatwej gotówki i cennego wsparcia wysokości kieszonkowego, które prawdopodobnie i tak już od nas otrzymują. Z tego względu postanowiliśmy zatem baczniej przyjrzeć się warunkom prowadzenia Konta Maksymalnego i to właśnie tam poszukać niechcianych kosztów.

Po analizie regulaminu produktu okazało się jednak, że Konto Maksymalne to świetna oferta – zwłaszcza w wariancie dla osób przed 26 rokiem życia. Wybierając ten rachunek dla naszego dziecka nie zapłacimy ani grosza za jego prowadzenie, wypłaty z bankomatów czy obsługę karty. Do nauki samodzielnego zarządzania swoimi finansami będzie więc jak znalazł.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Samą ofertę Konta Maksymalnego oceniamy bardzo wysoko. Promocja związana z tym rachunkiem również wydaje się bardzo korzystna. 150 zł piechotą nie chodzi i z pewnością będzie cennym dodatkiem do dziecięcego budżetu.

Ratalny charakter jej wypłaty pełni natomiast świetną rolę edukacyjną i przyzwyczaja młodego człowieka funkcjonowania w świecie, gdzie pieniądze otrzymuje się według ściśle określonych zasad i terminów. Tym bardziej warto więc sięgnąć po tę lekcję, zwłaszcza że otrzymaną naukę nie zapłacimy ani grosza.

OTWÓRZ KONTO MAKSYMALNE

PORÓWNAJ KONTA
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
Oceń tą stronę

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments