Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas: otwórz konto i zgarnij bon do H&M!

To prawdziwa gratka dla miłośników zakupów odzieżowych! Otwierając konto w BGŻ BNP Paribas, możecie przy okazji zgarnąć bon do sklepów H&M. A przy dobrych wiatrach zyskacie jeszcze 300 zł – tym razem do wydania na co tylko chcecie. Oto warunki tej promocji.

Tytułową promocję można podzielić na dwie części. Pierwsza z nich to opcja zdobycia bonu na zakupy do jednego z popularniejszych sklepów odzieżowych. Wartość takiego vouchera wynosi dokładnie 150 zł. Jeżeli jednak taka nagroda za wejście we współpracę z bankiem wciąż jest dla was niewystarczająca, korzystając z właśnie otwartego konta macie szansę zdobyć dodatkowe 300 zł w formie moneybacku. To tyle jeśli chodzi o informacje ogólne. Teraz pora na szczegóły!

Jak zdobyć bon do H&M o wartości 150 zł?

Jak już informowaliśmy, wspomniany voucher to pewnego rodzaju nagroda za otwarcie Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas. Oczywiście, jak możecie się domyślać, promocja ta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów tej instytucji. A kim jest nowy klient w rozumieniu regulaminu? Otóż, taki status posiada osoba, która nie korzystała z żadnego rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich dwóch lat, licząc wstecz od dnia złożenia wniosku.

Co więcej, regulamin promocji zaznacza, że skierowana jest ona wyłącznie do pewnej grupy wiekowej, a mianowicie do osób pomiędzy 18 a 26 rokiem życia (klient nie może skończyć 26 lat przed 31 października 2017).

Jeśli spełniacie te warunki, jesteście już o krok od zdobycia nagrody głównej. Teraz wystarczy jeszcze zalogować się na dedykowanej stronie promocji, złożyć wniosek o otwarcie Konta Maksymalnego wraz z kartą oraz sfinalizować umowę z bankiem. Kiedy wasze konto zostanie aktywowane, niezbędne będzie jeszcze zalogowanie się do swojej internetowej bankowości oraz wykonanie min. jednej transakcji kartą. Na wykonanie tych zadań mamy czas do 31 października 2017. Jeżeli zmieścimy się w tym terminie, 17.11 bank prześle nam smsem kod vouchera do H&M o wartości 50 zł.

Zaraz, zaraz…przecież regulamin obiecywał bon opiewający na kwotę 150 zł! Dlaczego więc dostaliście mniej? Otóż, to jeszcze nie wszystkie warunki, które narzuca nam regulamin promocji. BGŻ BNP Paribas był na tyle sprytny, że oferowany bon rozłożyć na trzy części. Pierwszą grupę warunków, już spełniliście, dlatego w wasze ręce trafiła pierwsza część nagrody. Jeżeli chcecie zdobyć brakującą stówkę, musicie wykonać w listopadzie i w grudniu po pięć transakcji bezgotówkowych. Za spełnienie warunków w listopadzie bank nagrodzi nas bonem o wartości 50 zł 19 grudnia, a za zrealizowanie zadań w grudniu kod do vouchera otrzymamy 18 stycznia.

Organizator promocji podaje, że na złożenie wniosku o Konto Maksymalne z opcją zdobycia vouchera do H&M mamy czas do końca września – o ile wcześniej nie wyczerpie się pula 2500 kodów promocyjnych.

OTWÓRZ KONTO MAKSYMALNE I ZGARNIJ BON DO H&M!

Konto Maksymalne – czy to się opłaca?

Wybierając Konto Maksymalne, nie musimy obawiać się opłat za takie usługi jak przelewy czy wypłaty z bankomatów. Jedyne koszty, jakie mogą się nam przytrafić to co najwyżej opłata za korzystanie z karty debetowej – o ile w minionym miesiącu nie wykonamy bezgotówkowych transakcji na kwotę min. 300 zł.

Co ciekawe, z Kontem Maksymalnym związana jest aktualnie jeszcze inna promocja. To właśnie ona może dać wam dodatkowy zysk w postaci moneybacku. Dokładniej mówiąc, jeśli się pospieszycie i założycie tytułowy rachunek do końca sierpnia, otrzymacie comiesięczną premię za transakcje dokonywane kartą. Wysokość tej bonifikaty to 2% od wartości transakcji, przy czym nie może to być więcej niż 25 zł w miesiącu. Rocznie daje to właśnie wspomniane na początku 300 zł.

OTWÓRZ KONTO MAKSYMALNE I ZGARNIJ BON DO H&M!

Naszym zdaniem

Czy bon do H&M wypłacany “w ratach” wart jest założenia konta i utrzymywania go przez kilka miesięcy? Naszym zdaniem – niekoniecznie. Niemniej jednak, z racji całkiem pokaźnego do zdobycia moneybacku warto pokusić się o uruchomienie tego rachunku, a promocyjny voucher odebrać po prostu przy okazji – o ile mieścicie się w grupie docelowej organizatora tejże akcji.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments