Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻ BNP Paribas – nawet 400 zł za założenie Konta Optymalnego

100 zł za założenie konta i nawet 300 zł za aktywne korzystanie z karty, to najnowsza (druga już) edycja promocji banku BGŻ BNP Paribas. Tak atrakcyjne oferty nie zdarzają się często więc warto się spieszyć. My ułatwiamy decyzję, przypominając najważniejsze założenia promocji.

 

Oferta BGŻ to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy czekali na wyjątkowo atrakcyjną promocję bankową. Nie będziemy więc niepotrzebnie przedłużać, żeby wszyscy zainteresowani zdążyli z niej skorzystać. Poprzednia edycja zakończyła się zaledwie po kilku dniach od jej startu!

Kto może skorzystać z promocji BGŻ BNP Paribas?

Mimo, że udział w promocji przeznaczony jest wyłącznie dla nowych klientów banku, to okres karencji w tym przypadku jest stosunkowo krótki i wynosi tylko 6 miesięcy. Oznacza to, że każdy kto nie posiadał Konta Optymalnego min. 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku, może wziąć w niej udział.

Regulamin jasno określa: „w Promocji może wziąć udział uczestnik, który w ciągu 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie był posiadaczem Konta osobistego w Banku”.

A co z klientami posiadającymi konto BGŻOptima? W myśl regulaminu, oni również mogą sięgnąć po premię. Rachunek jest bowiem kontem oszczędnościowym, nie osobistym, a tylko ten drugi stanowi wykluczenie.

Szczegóły oferty znajdziecie w regulaminie promocji.

Za co 100 zł premii?

Oczywiście samo spełnienie powyższych warunków nie sprawi, że na konto potencjalnego klienta banku wpłynie kuszące 100 zł. Szczęściu trzeba pomóc, a dokładniej wykonać jeszcze dwie czynności. Po pierwsze, należy zarejestrować się na specjalnie stworzonej w tym celu stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego. Ostateczny termin rejestracji to 31 sierpnia 2017 r., a podpisania umowy 15 września 2017 r. Następny krok, a w zasadzie dwa małe kroczki to:

  • zapewnienie comiesięcznego wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł (wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelew z tego samego banku);
  • wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 300 zł w punktach handlowo-usługowych;

Oba działania należy wykonać we wrześniu i październiku tego roku, a następnie do 27 listopada 2017 roku uzupełnić dane niezbędne do odbioru premii. Nagroda zostanie przekazana do 30 listopada 2017 r. Pozornie może się wydawać, że czasu jest dużo, ale promocyjna pula wniosków wynosi tylko 1000 sztuk. Ze względu na ogromne zainteresowanie, poprzednia oferta skończyła się już po kilku dniach więc warto się spieszyć.

Dodatkowe 300 zł

Zachęcił Cię nasz tytuł – 400 zł za założenie konta? A potem rozczarowanie, bo okazuje się, że otrzymasz tylko 100 zł? Nie z tych rzeczy. Masz szansę na zdobycie dodatkowych 300 zł, co w połączeniu ze 100-złotową premią na start daje właśnie 400 zł. Otrzymasz je w zamian za transakcje kartą. Przez 12 miesięcy od momentu założenia promocyjnego Konta Optymalnego, bank zwróci Ci 2% wartości transakcji wykonanych kartą płatniczą. Możesz otrzymać max. 25 zł zwrotu miesięcznie, czyli 300 zł w ciągu roku.

Co z kosztami?

Otwarcie i prowadzenie Konta Optymalnego jest całkowicie zwolnione z opłat. Darmowe jest również korzystanie z karty debetowe. Oczywiście, żeby nie było tak kolorowo, bank nalicza 5 zł za każdą wypłatę gotówki z bankomatu. Istnieje jednak sposób na zniwelowanie opłaty do 0 zł. Pieniądze wyciągniesz za darmo z urządzeń własnych banku oraz Planet Cash i Global ATM Alliance.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments