Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BNP Paribas: 350 zł w gotówce lub 450 w bonach do Decathlonu za Konto Otwarte na Ciebie

Promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas co i rusz zaskakują – a to nagrodą, a to łatwością ich zdobycia albo możliwością wybrania aktywności, które trzeba wykonać, by zasłużyć na premię. Tym razem można wybrać nagrodę – czeka 350 zł w gotówce lub 450 zł w e-kodach do Decathlonu.

Organizatorem promocji Konta Otwartego na Ciebie jest spółka Hagen. Jej pracownikom nie brakuje inwencji przy wymyślaniu nazw akcji specjalnych i nagród jakie można w nich zdobyć. Co ważne, warunki aktywności zawsze są adekwatne do oferowanych bonusów. Tak samo jest w najnowszej akcji, która trwa do 30 listopada 2021 r. i odbywa się pod hasłem „Sportowo z kontem”.

Uwaga: przyjętych zostanie tylko 3000 promocyjnych wniosków o rachunek.

Warunki uczestnictwa bez zmian

Od pewnego czasu w promocjach ROR z oferty BNP Paribas obowiązują identyczne reguły. Mogą w nich brać udziały osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia rachunku. Regulamin mówi też, że w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o konto nie można być właścicielem ani współposiadaczem rachunku osobistego w BNP Paribas. Dodatkowo w dniu przystąpienia do promocji zabronione jest bycie stroną umowy ramowej z tym bankiem.

Decyzja o wyborze nagrody

Decyzja o przystąpieniu do promocji musi być powiązana z wyborem nagrody: 350 zł w gotówce czy 450 w e-kodach do wykorzystania w Decathlonie, gdyż trzeba to określić już dokonując rejestracji w akcji. E-kody będą ważne do 1 października 2023 r. Podczas jednej transakcji można wykorzystać kilka voucherów, dopłacając brakującą kwotę gotówką lub kartą. W razie zwrotu zakupionego towaru kwota zapłacona bonem jest zwracana na kartę podarunkową, której termin ważności wynosi 2 lata.

Przystąpienie do promocji jest możliwe do 30 listopada 2021 r. na specjalnej stronie internetowej. Na tym etapie konieczne jest też zaakceptowanie regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji oraz ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi przez bank. Spokojnie, chodzi tylko o przekazanie informacji, że uczestnik promocji spełnił warunki aktywności i zasłużył na bonus.

Po otrzymaniu na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail potwierdzenia przystąpienia do promocji (ukaże się ono także na ekranie komputera) należy kliknąć w znajdujący się tam link i złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Ta czynność także musi być wykonana do 30 listopada 2021 r. Natomiast zawarcie umowy o rachunek (odbywa się to w systemie Autenti za pomocą specjalnego kodu z sms-a) może nastąpić do 14 grudnia 2021 r. To także data graniczna dla aktywowania karty i nadania jej kodu PIN.

Niezbędna aktywność

Teraz czas na aktywne korzystanie z konta. Regulamin wymaga, by uczestnik promocji w grudniu 2021 r. wykonał min. 1 transakcję Blikiem oraz przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Tylko tyle wystarczy, by zdobyć 50 zł w gotówce lub voucher o wartości 100 zł do Decathlonu.

Do 18 stycznia 2022 r. organizator prześle powiadomienie o zdobyciu nagrody i poprosi tych, którzy wybrali premię gotówkową o skorzystanie z linka zawartego w wiadomości i podanie do 26 stycznia 2022 r. numeru nowo otwartego konta. Premie zostaną przekazane do końca miesiąca: gotówka na ROR, a e-kod do Decathlonu na numer telefonu podany podczas rejestracji.

Kolejne działania należy zrealizować w styczniu 2022 r.: zapewnić wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł oraz wykonać przynajmniej 2 transakcje bezgotówkowe z pomocą Apple Pay lub Google Pay. Premie za taką aktywność: 150 zł w gotówce lub e-kod o wartości 200 zł – będą przekazane w identyczny sposób jak w styczniu, do końca lutego 2022 r.

Wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 500 zł i zapewnienie identycznych wpływów na Konto Otwarte na Ciebie w lutym, da prawo otrzymania do 150 zł w gotówce lub bonie do Decathlonu. Te premie będą wypłacone do 31 marca 2021 r.

Na co trzeba zwrócić uwagę?

Regulamin promocji nie stawia specjalnych wymagań odnośnie transakcji Blikiem, może to być dowolna operacja z użyciem tej usługi. Precyzuje za to warunki zrealizowania transakcji bezgotówkowych. Dozwolone jest korzystanie z Apple Pay i Google Pay, płatności można wykonać w punktach stacjonarnych jak i sklepach internetowych, o ile nie są im przypisane kody MCC wymienione w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, przekazy pieniężne czy transakcje u brokerów ubezpieczeniowych. Zabronione są też operacje z użyciem Blika, PayU, Przelewy24, DotPay, BlueMedia i innych systemów płatności internetowych podmiotu trzeciego.

Odnośnie przelewów – niedozwolone są tylko przelewy natychmiastowe oraz za pomocą wspomnianych wyżej systemów płatności internetowych.

Dużą swobodę dano też uczestnikom promocji w zakresie zapewnienia wymaganych wpływów. Zabronione są wpłaty gotówkowe, przelewy między innymi rachunkami danej osoby w BNP Paribas (dotyczy to także kont, których jest ona współwłaścicielem) oraz tych prowadzonych pod marką GOoptima. Nie zostaną uznane również wpływy pochodzące z rachunków kredytowych do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank BNP Paribas lub przejęty przez niego przed laty Raiffeisen Polbank.

3 karty do wybory

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Spośród propozycji innych banków wyróżnia je możliwość wyboru jednej z trzech kart. Najczęściej wybierana jest Karta Otwarta na Dzisiaj kosztująca 5 zł/miesiąc, gdyż istnieje możliwość uniknięcia opłaty – wystarczy wykonać nią w poprzednim miesiącu min. 3 transakcje bezgotówkowe.

Wypłaty z bankomatów BNP Paribas i sieci Planet Cash są bezpłatne, natomiast korzystanie z innych urządzeń kosztuje 5 zł.

Prowizja za Kartę Otwartą na eŚwiat wynosi 6 zł/miesiąc, a za Kartę Otwartą na Świat – 10 zł/miesiąc. W zamian klient otrzymuje pakiet ubezpieczeń oraz nie płaci za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Naszym zdaniem

Pomysł, by uczestnik promocji samodzielnie wybrał nagrodę bardzo nam się podoba. Co prawda niezmiennie uważamy, że najlepsza jest gotówka, bo daje pełną swobodę dysponowania nią, ale e-kod do Decathlonu też nie jest złym pomysłem, gdyż można go wykorzystać jako prezent. Dodając do tego proste warunki aktywności, mamy bardzo atrakcyjną propozycję. Warto ją dobrze przemyśleć.

Skorzystaj z Konta Otwartego na Ciebie, by sięgnąć po gotówkę lub voucher do Decathlonu

PORÓWNAJ KONTA
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments