Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bon do answear.com za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Citibank nie przestaje nagradzać klientów za wyrobienie karty kredytowej. Tym razem możemy zgarnąć aż 300 zł lub 500 zł w formie vouchera na zakupy w answear.pl. Ciekawi jak zdobyć taki bon? Oto szczegóły tej promocji!

Akcja Citibanku i answear.com skierowana jest do nowych klientów banku. A kogo regulamin promocji definiuje jako nowego klienta? Otóż, według zapisów tego dokumentu jest to osoba, która od 1.01.2015 nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Dodatkowo, regulamin precyzyjnie określa także wymagania co do nowych klientów:

  • min. 21 lat,
  • dochód netto min 1 200 zł,
  • zatrudnienie w obecnym miejscu pracy od min. 3 miesięcy

Osoby, które regularnie śledzą promocje Citibanku wiedzą zapewne, że są to standardowe wytyczne co do uczestników akcji promocyjnych związanych z kartą kredytową. Powyższe wymogi nie powinny zatem być dla nikogo zaskoczeniem ani barierą nie do przeskoczenia.

W zamian za wyrobienie karty kredytowej bank zaoferuje nam bon o wartości 300 zł bądź 500 zł. W zależności od tego jaki voucher chcielibyśmy zdobyć, będziemy musieli wykonać określone zadania.

Jak zdobyć bon o wartości 300 zł?

Jeśli interesują nas vouchery do answear.pl, musimy złożyć wniosek o kartę kredytową za pomocą dedykowanej promocji strony. W ciągu kilku dni od złożenia wniosku skontaktuje się z nami konsultant banku i dopełni koniecznych formalności. Jeśli nasza zdolność kredytowa na to pozwoli, bank przyzna nam kartę kredytową. Umowę podpiszemy w obecności kuriera, a samą kartę otrzymamy pocztą.

Aby zyskać obiecane 300 zł w formie bonu musimy także zalogować się do bankowości online lub mobilnej oraz wydać za pomocą karty min. 500 zł. Na szczęście, jeśli spłacimy swoje zadłużenie w terminie, za operacje związane z kartą kredytową nie zapłacimy ani grosza. Voucher o wartości 300 zł zyskamy więc bez nawet najmniejszych nakładów finansowych.

Jak zdobyć bon o wartości 500 zł?

Jeżeli jednak 300 zł to dla nas za mało, możemy pokusić się o nieco bardziej wartościowy voucher. Aby zdobyć bon o wartości 500 zł należy nie tylko spełnić przedstawione wyżej warunki, ale też dodatkowo:

  • złożyć dyspozycję na przelew z limitu karty kredytowej na kwotę min. 500 zł i rozłożyć go na raty w ramach planu spłat „Komfort”
  • uruchomić  limit kredytowy na kwotę min. 1000 zł w formie przelewu rozłożonego na raty w planie spłat „Komfort”
  • zrobić zakupy na kwotę min. 500 zł i rozłożyć je na raty w ramach planu spłat „Komfort”

Jak widać, warunki zdobycia wyższego bonu są już bardziej wymagające. Co więcej, decydując się na nie musimy liczyć się także z dodatkowymi opłatami. Dla przykładu, obsługa planu spłat “Komfort” wiąże się z opłatami w wysokości 20 zł miesięcznie. Warto więc dobrze przemyśleć czy walka o wyższy bon rzeczywiście się nam opłaca.

Terminy promocji, czyli ile mamy czasu?

Według regulaminu promocji, do przedstawionej powyżej akcji można przystąpić do 31.07.2017. Na spełnienie jej warunków mamy natomiast czas do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Jeżeli więc kartę uzyskamy w maju, na działanie związane z promocją mamy czas do końca lipca.

Jak odebrać voucher?

Informacje o przyznaniu vouchera otrzymamy za pośrednictwem wiadomości w bankowości elektronicznej. Nasz bon to tak naprawdę kod, który trzeba będzie podać podczas zakupów na answear.pl. Na przekazanie nam tego kodu bank wyznaczył sobie czas do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia przez nas umowy. Jeśli więc podpisujemy umowę o kartę kredytową w maju, kod powinien do nas trafić najpóźniej końcem sierpnia.

Sprawdź regulamin promocji aby poznać więcej szczegółów!

Promocja Citibanku naszym zdaniem

Promocja Citibanku i answear.pl najbardziej zainteresuje zapewne tych, którzy często bywają klientami tego portalu i raczej nie zachęci nowych użytkowników do skorzystania oferty karty kredytowej. Jeśli jednak szukamy takiego produktu i w dodatku chcemy mieć go za darmo (a więc bez opłat miesięcznych czy rocznych), warto zainteresować się kartą Simplicity od Citibanku. Dopełniając formalności związanych z jej uzyskaniem upewnijmy się jednak, że bank nie włączył nam żadnych dodatkowych usług (np. ubezpieczenia), za które trzeba będzie zapłacić.

Wybierz kartę kredytową i zgarnij bon do answear.pl!

PORÓWNAJ KREDYTY
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments