Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bonus dla najlepszych 2017 – Toyota Bank nagradza najzdolniejszych uczniow

Bonus dla najlepszych 2017 to kolejna edycja programu, dzięki której Toyota Bank podwoi, a nawet potroi wartość odsetek od środków zgromadzonych na młodzieżowym Koncie Click. Jakby było mało, każdy z uczestników akcji, osiągający ponadprzeciętne wyniki w nauce, otrzyma także kartę upominkową do App Store lub Google Play o wartości 100 zł. Mając na uwadze powyższe, zalecamy krótką przerwę w nauce i zapoznanie się ze szczegółami programu. Niech wysokie stopnie przełożą się na równie wysokie zyski.

Kto może wziąć udział w promocji Toyota Banku?

Zgodnie z regulaminem z promocji skorzystać może osoba fizyczna, która w czasie trwania programu spełnia łącznie poniższe warunki:

 • ukończyła 13 lat, a nie ukończyła 24 lat i jest / była uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej,
 • posiada średnią z ocen na świadectwie szkolnym za rok 2016/2017 na poziomie min. 4,75,
 • posiada lub w trakcie trwania programu założy Konto Młodzieżowe Click wraz z kartą płatniczą,
 • zaakceptuje regulamin programu i dokona prawidłowej rejestracji.

Jak widać oferta skierowana jest zarówno do obecnych jak i nowych klientów banku. Jest do duży atut, gdyż może zmobilizować do nauki również osoby nieposiadające do tej pory konta w Toyota Banku. Warto również uczulić uczestników promocji o prawidłowym procesie rejestracji, gdyż niezachowanie określonej formy, skutkować może wykluczeniem z programu.

Aby zarejestrować się do promocji, należy najpóźniej do dnia 7 lipca 2017 roku przesłać kopię świadectwa szkolnego w postaci czytelnego pliku graficznego na adres  [email protected]. Można to zrobić również za pomocą dedykowanego formularza. W temacie wiadomości należy wpisać wyłącznie imię i nazwisko, PESEL i wartość średniej ze wszystkich ocen np. Jan Kowalski, 00000000000, 4,99. W treści wiadomości, poza załącznikiem z kopią świadectwa szkolnego, nie powinien się znaleźć żaden, dodatkowy tekst.

ZARABIAJ TYLKO NA NAJLEPSZYCH LOKATACH BANKOWYCH

Atrakcyjne oprocentowanie plus karta upominkowa

Uczniowie wykazujący się ponadprzeciętnymi wynikami w nauce, sięgnąć mogą po niżej wymienione nagrody:

 • 100% dodatkowych odsetek (max. 100 zł) od środków zgromadzonych na koncie w terminie 1.04.2017 r. – 30.06.2017 r., pod warunkiem otrzymania średniej z ocen w przedziale 4,75 – 4,99,
 • 200% dodatkowych odsetek (max. 200 zł) od środków zgromadzonych na koncie w terminie 1.04.2017 r. – 30.06.2017 r., pod warunkiem otrzymania średniej z ocen równej lub wyższej niż 5,00,
 • kartę upominkową do App Store lub Google Play o wartości 100 zł, pod warunkiem otrzymania średniej z ocen równej lub wyższej niż 4,75 oraz dokonania płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta na łączną kwotę minimum 200 zł. Warunek musi być spełniony w każdym z 3 kolejnych miesięcy począwszy od kwietnia 2017 roku.

Po weryfikacji warunków promocji organizator wypłaci uczestnikowi nagrodę w postaci podwyższonych odsetek najpóźniej do 14.07.2017 roku. W przypadku karty upominkowej, bank skontaktuje się z uczestnikiem w celu ustalenia rodzaju karty i wyśle ją najpóźniej do dnia 21.07.2014 roku. Kompletny regulamin programu znajdziecie w tym miejscu.

Czy warto skorzystać z propozycji Toyota Banku

Przyglądając się bliżej oferowanym bonusom dochodzimy do wniosku, że warto zastanowić się nad uczestnictwem w najnowszym programie Toyota Banku. Zupełnie jak warto walczyć o najlepsze stopnie, gdyż zwiększa szanse na jeszcze wyższe profity w dorosłym życiu. Samo Konto Click jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób w wieku od 13 do 24 lat. Główne opłaty związane z rachunkiem są prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za wydanie karty,
 • 1 zł miesięcznie tytułem posiadania karty,
 • 0 zł za trzy wypłaty z bankomatów w Polsce (każdego miesiąca).

Konto Click to także możliwość skutecznego pomnażania swoich oszczędności. Aktualnie saldo rachunku do 8.000 zł oprocentowane jest na 2,5% w skali roku (niestety powyżej tej kwoty oprocentowanie spada do 0,5%). Bank oferuje również konto oszczędnościowe Super Click, gdzie saldo do 10.000 zł oprocentowane jest na 3% w skali roku (0,75% powyżej tej kwoty). Wszystko to powoduje, że mamy do czynienia z rozwiązaniem idealnie dopasowanym do potrzeb młodego człowieka. Wygląda na to, że w tym roku walka o świadectwo z paskiem, może opłacić się podwójnie.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments