Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 400 zł na Allegro.pl z kartą Citi Simplicity

Citibank po raz kolejny proponuje bardzo atrakcyjny bonus za sięgnięcie po jego kartę kredytową Citi Simplicity i wykazanie się aktywnością w korzystaniu z niej. Tym razem można zdobyć 400 zł do wykorzystania na portalu Allegro.pl.

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Korzystanie z innych produktów banku nie stanowi przeszkody, by na specjalnej stronie internetowej złożyć do 13 grudnia 2019 r. wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.

Bank zweryfikuje dochody

Przed złożeniem wniosku o wspomnianą „kredytówkę” trzeba mieć świadomość, że bank będzie oczekiwał dostarczenia dokumentów (ich wykaz znajduje się w załączniku do regulaminu) potwierdzających dochody. Wymagane jest zatrudnienie w obecnym miejscu od min. 3 miesięcy i osiąganie dochodów nie mniejszych niż 1200 zł miesięcznie. W przypadku prowadzących działalność gospodarczą kryteria są nieco wyższe – prowadzenie firmy od 2 lat i dochód netto na poziomie min. 2500 zł.

Aktywne korzystanie z karty gwarancją nagrody

Pozytywne zweryfikowanie przez bank wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity kończy niezbędne formalności. Teraz, do końca 3 miesiąca następującego po tym, w którym „kredytówka” została wydana, należy wykonać nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1500 zł. W tym samym czasie trzeba też przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online.

Najlepiej wyjaśnić to na przykładzie: podpisanie umowy o kartę Citi Simplicity w sierpniu oznacza konieczność zrealizowania wymaganych transakcji do końca listopada. Nie mogą to być transakcje „szczególne”, np. związane z grami hazardowymi czy transferami pieniężnymi.

Informację o zrealizowaniu zadań bank przekaże w bankowości elektronicznej w miesiącu następującym po tym, w którym zostaną one spełnione. W ciągu 60 dni od dnia przesłania informacji o przyznaniu premii uczestnicy promocji otrzymają voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na zakupy w portalu Allegro.pl.

Bony będą ważne przez 12 miesięcy od chwili ich przekazania. Uprawniają do dowolnych zakupów na Allegro. Wartość transakcji musi być wyższa niż 400 zł, gdyż voucher należy wykorzystać jednorazowo.

Szczegóły przebiegu tej akcji określa jej regulamin.

Załóż kartę Citi Simlicity i skorzystaj z promocji

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta Citi Simplicity to unikat na rynku. Wydawana i prowadzona jest zupełnie za darmo. Z prowizją można się spotkać tylko w przypadku nieterminowych spłat należności lub wypłacania pieniędzy z bankomatu.

Nie dość, że bank nie pobiera opłat za opisywaną „kredytówkę”, to jeszcze wiążą się z nią różne przywileje, np. zniżki w wybranych restauracjach. Na dodatek Citibank często organizuje różne akcje specjalne dla posiadaczy karty kredytowej Citi Simplicity, o których informuje bezpośrednio jej użytkowników.

Naszym zdaniem

Promocje dotyczące karty kredytowej Citi Simplicity z oferty Citibanku niezmiennie bazują na stosunkowo krótkim okresie karencji, tym samym kryterium dochodowym i wydaniu otrzymaną „kredytówką” wskazanej w regulaminie kwoty.

Transakcje na 1500 zł w ciągu 3 miesięcy mogą się wydawać, niektórym osobom dość trudne do zrealizowania, ale – naszym zdaniem – przy odpowiednim zaplanowaniu wydatków jest to w pełni wykonalne. Trzeba tylko na pewien czas zapomnieć o innych kartach, pogodzić się z myślą o poniesieniu kilkunastu złotych opłaty za niespełnienie związanych z nimi obowiązków i skoncentrować się na opisywanej promocji, by zgarnąć aż 400 zł premii.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments