Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: kolejna edycja – 400 zł do perfumerii Douglas

Citibank kolejny już raz ruszył z promocją dla wszystkich kosmetykoholików. I choć może się wydawać, że ofertą będą zainteresowane głównie kobiety, to w rzeczywistości może ona przysłużyć się także mężczyznom. Panowie, zapoznajcie się z warunkami promocji, dzięki której możecie poważnie zaplusować u swoich pań. W końcu, która z nich nie chciałaby dostać 400 zł do wydania w sklepach Douglas?!

To już kolejna, bo III edycja promocji Citibanku i sieci sklepów Douglas. Jest w niej jednak coś wyjątkowego. Mimo, że i tym razem, bon możliwy jest do zgarnięcia po wyrobieniu karty kredytowej, to część warunków uległa znacznemu uproszczeniu.  

Dla kogo nagroda?

Jeśli posiadasz jakąkolwiek główną kartę kredytową w Citibanku, niestety możesz przestać czytać. Promocja nie jest dla Ciebie. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy zostawili Cię z pustymi rękami. Poszukaj tutaj, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Skoro obecni klienci banku zostali wykluczeni, oczywistym jest, że w promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby niezwiązane do tej pory z bankiem. To warunek konieczny, ale nie jedyny. Dodatkowo musisz:

  • mieć min. 21 lat,
  • posiadać miesięczny dochód netto w kwocie min. 1200 zł,
  • być zatrudniony w obecnej firmie przynajmniej od 3 miesięcy.

Dodatkowo, osoby które prowadzą działalność gospodarczą, powinny udokumentować, że została ona zarejestrowana co najmniej dwa lata temu.

Spełniasz powyższe warunki? To do dzieła. Bon o wartości 400 zł jest już w Twoim zasięgu. Wystarczy, że złożysz wniosek o wydanie karty kredytowej w Citibanku do 31.01.2018 r. W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą konsultant i przeprowadzi Cię krok po kroku przez dalszy proces rejestracji. Jeśli wszystko pójdzie po Twojej myśli, kartę otrzymasz po kolejnych kilku dniach.

I co dalej?

Dalej będzie już tylko z górki. Najpóźniej w drugim miesiącu po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, musisz zalogować się do bankowości internetowej. Proces jest dziecinnie prosty więc na pewno sobie z nim poradzisz. Kolejny warunek wymaga już zaangażowania finansowego, ale zakładając, że i tak będziesz korzystał z karty, nie jest on wygórowany.

W kolejnych dwóch miesiącach musisz bowiem wykonać łącznie min. 10 transakcji kartą (po 5 w każdym miesiącu) w sklepach internetowych lub stacjonarnych. Płatności nie mogą jednak zostać zaksięgowane później niż do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy. Jeśli tak się stanie, nagroda przejdzie Ci koło nosa. Polecamy więc trzymać się obowiązujących terminów.

Czy warto?

Warto, pod warunkiem, że wiesz, jaką kartę wybrać. Bank daje Ci bowiem kilka możliwości, a nie wszystkie ostatecznie mogą okazać się korzystne. Jeśli chcesz zgarnąć 400 zł bez ponoszenia dodatkowych kosztów, wybierz najprostszą, bezpłatną kartę. W ofercie Citibanku znajduje się karta Simplicity i to właśnie w nią celujemy w pierwszej kolejności. Możesz ją wyrobić oraz prowadzić całkowicie za darmo.

Oczywiście jest to najprostszy z produktów, ale coś za coś. Jeśli połakomisz się na bardziej prestiżową kartę, nie zdziw się jeśli z Twojego konta zniknie nawet kilkanaście złotych każdego miesiąca. Jeśli nie chcesz dopłacić do tego interesu, unikaj też wszelkich dodatkowych usług. Są one dodatkowo płatne, a może się okazać, że nigdy z nich nie skorzystasz.  

PORÓWNAJ KREDYTY
Aleksandra Stefańska
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments