Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Finansowanie dla Firm w Banku Pekao SA – do 300 tys. zł i bez zbędnych formalności

Dla przedsiębiorcy nie ma chyba nic bardziej denerwującego i frustrującego, niż skomplikowane procedury i liczne formalności, które odciągają go od prowadzenia firmy. Zwłaszcza, gdy potrzebuje wsparcia finansowego, by zrealizować przedsięwzięcie rozwojowe lub gdy kontrahenci spóźniają się z płatnościami. Antidotum na kłopoty może być Finansowanie dla Firm, czyli Pożyczka Przekorzystną Biznes oraz Biznes Limit z oferty Banku Pekao SA, czyli pieniądze na dowolny cel związany z bieżącą działalnością.

Skorzystanie z propozycji Pekao SA nie wymaga spełnienia skomplikowanych warunków. Oba produkty adresowane są do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, przy czym firma musi istnieć na rynku nieprzerwanie od co najmniej 24 miesięcy i rozliczać się z urzędem skarbowym w formie Książki Przychodów i Rozchodów.

Od przedsiębiorców, którzy w okresie 6 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku nie mieli rachunku firmowego w Banku Pekao, wyrażą zgodę na marketing bezpośredni i do 31 marca 2022 r. podpiszą umowę o Pożyczkę Przekorzystną Biznes lub Biznes Limit (kredyt dla firm w rachunku bieżącym) nie jest pobierana prowizja za udzielenie finansowania.

Pożyczka Przekorzystna Biznes i Biznes Limit

Pożyczka dla firm, czy kredyt w rachunku mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z bieżącą działalnością firmy lub na spłatę zaciągniętych wcześniej zobowiązań. W obu przypadkach kwota finansowania, udzielanego z atrakcyjnym oprocentowaniem, może wynosić od 5 do nawet 300 tys. zł.

Nowy, szybszy proces obsługi wniosków sprawia, że pieniądze można otrzymać nawet tego samego dnia. Wystarczy wypełnić wniosek z prośbą o kontakt w sprawie wybranego rodzaju finansowania. Wkrótce zadzwoni kompetentny doradca, który pomoże w złożeniu wniosku i będzie czuwał nad jego szybkim rozpatrzeniem oraz wypłatą środków.

Zaznaczmy jednak, że jak w przypadku wszystkich produktów kredytowych, decyzja o udzieleniu finansowania podejmowana jest indywidualnie po analizie kredytowej i ocenie zdolności oraz wiarygodności kredytowej wnioskodawcy.

Dodatkowe atuty

Warto podkreślić, że w przypadku pożyczki nie ma potrzeby przedstawiania dokumentów potwierdzających wydatkowanie otrzymanych środków, a Biznes Limit spłacany jest bardzo elastycznie – po prostu każdy wpływ na rachunek firmowy powoduje jego odnowienie.

Z pewnością nie bez znaczenia jest również fakt, że decyzja kredytowa podejmowana jest w ekspresowym tempie, nawet w 45 minut. Dla wielu przedsiębiorców duże znaczenie ma też brak konieczności przenoszenia obrotów i otwierania dodatkowego rachunku firmowego.

Bonusy na początek współpracy

Warto jednak rozważyć tę ewentualność, gdyż podpisując do 31 marca 2022 r. umowę o Konto Przekorzystne Biznes, można zgarnąć bardzo atrakcyjną premię gotówkową i na dodatek przez rok nie ponosić żadnych opłat za prowadzenie rachunku i korzystanie z karty. Wysokość bonusu uzależniona jest od działań jakie podejmie przedsiębiorca. Można je wykonywać niezależnie od siebie i tym samym mieć wpływ na wysokość nagrody.

Jedną z możliwości jest sięgnięcie po produkt kredytowy z oferty Pekao SA, za co przysługuje premia od 100 do 300 zł, zależnie od kwoty finansowania. Tym samym, konieczne (pozyskanie finansowania) łączy się z pożytecznym (premią za konto firmowe), co sprzyja rozwojowi firmy.

Pomoże w tym również skorzystanie z terminala płatniczego od Pekao. Podpisanie umowy o POS, to kolejne 200 zł premii, ale i bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu (pieniądze z transakcji bezgotówkowej trafiają wprost na konto firmowe), a także większa liczba klientów (coraz więcej osób docenia wygodę i szybkość dokonywania transakcji bezgotówkowych) i wysokość dokonywanych przez nich zakupów (potwierdzają to liczne badania). Podkreślmy, że jeśli terminal nie spełni oczekiwań klienta, to może on rozwiązać umowę bez żadnych konsekwencji.

Sama standardowa aktywność na rachunku firmowym (przelewy do ZUS i do innych kontrahentów, transakcje kartą, otrzymywanie wpływów) oznacza nagrodę w wysokości nawet 300 zł. W skład zestawu bonusów wchodzą również stuzłotowe premie za transakcje walutowe oraz skorzystanie z leasingu w Pekao Leasing.

Naszym zdaniem

Propozycja Banku Pekao SA to wygodne finansowanie: prosto liczone, bez zbędnych formalności, na dowolny cel związany z bieżącą działalnością firmy. Warto przyjrzeć się bliżej tej propozycji i złożyć wniosek, by poznać warunki proponowane przez bank. Nie wiąże się to z żadnymi zobowiązaniami, a może się przełożyć na zdobycie na atrakcyjnych warunkach środków niezbędnych w działalności firmy.

Podpisując przy tym umowę o Konto Przekorzystne Biznes i spełniając wymagania promocji można zdobyć atrakcyjną premię gotówkową (regulamin akcji specjalnej pozwala, by sięgnąć tylko po wybrane bonusy) oraz zagwarantować sobie na rok brak opłat za prowadzenie rachunku firmowego i korzystanie z wydanej do niego karty debetowej.

Otwórz Konto Przekorzystne Biznes w Pekao, zyskaj atrakcyjne finansowanie i premię

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments