Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

ING Bank Śląski: 160 zł premii za Konto z Lwem

ING Bank Śląski zadziwia regularnością z jaką promuje swoje Konta z Lwem (w wersji Direct i Komfort). Po raz kolejny za otwarcie tych rachunków można zdobyć 160 zł pod warunkiem zapewnienia wpływów, dokonywania transakcji bezgotówkowych kartą oraz oszczędzania na Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Pozornie trzeba się wiele napracować, ale w rzeczywistości spełnienie warunków nie jest wcale trudne.

Konsekwencja w działaniu to klucz do sukcesu na bardzo wielu obszarach, także w dziedzinie pozyskiwania nowych klientów. Najwyraźniej doskonale o tym wiedzą pracownicy ING Banku Śląskiego, który regularnie zachęca premią w wysokości 110 lub 160 zł do otwierania kont osobistych z jego oferty. Kwota bonusu zależy od zakresu aktywności uczestnika promocji. Można ją dodatkowo powiększyć o 50 zł, zakładając rachunek z kodem polecenia otrzymanym od obecnego klienta banku.

Propozycja dla nowych klientów

Akcja „Do 160 zł z Kontem Direct lub Komfort” trwa do 19 stycznia 2022 r. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które między 1 lipca 2020 r. a 30 września 2021 r. nie posiadały w ING Banku Śląskim jakiegokolwiek konta osobistego z jego oferty. Regulamin wyklucza z udziału w promocji także posiadaczy i współposiadaczy oraz pełnomocników innych produktów ING.

110 zł premii

Skoro mamy do czynienia z promocją dla nowych klientów, to w pierwszym kroku trzeba oczywiście założyć Konto z Lwem – w wersji Direct lub Komfort. Można to zrobić do 19 stycznia 2022 r. składając wniosek na stronie internetowej akcji. Regulamin mówi, że równocześnie należy zawnioskować o kartę debetową do rachunku (ewentualnie można to uczynić później, do 19 stycznia 2022 r.) a także o Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na kontakty marketingowe ze strony banku drogą elektroniczną.

Będąc już klientem ING Banku Śląskiego, do 19 kwietnia 2022 r. konieczne jest wykonanie kartą lub Blikiem transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł.

  • Można płacić w placówkach stacjonarnych i sklepach internetowych, kwota płatności nie ma znaczenia, liczy się tylko ich suma. Wypłaty gotówki nie spełniają warunków regulaminu.

Zadanie jest łatwe do zrealizowania, ale za jego wykonanie przysługuje jedynie 110 zł premii.

Można więcej, czyli jak otrzymać 160 zł

Chcąc zgarnąć 160 zł, trzeba zrobić nieco więcej: przynajmniej w 3 miesiącach zapewnić wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł, wykonać min. 3 płatności Blikiem w sklepach internetowych (mogą to być operacje w ramach spełniania podstawowego warunku promocji), a także utworzyć choć jeden cel oszczędnościowy na OKO otwartym w ramach promocji. Ważne, by 19 kwietnia 2022 r. było na nim min. 300 zł.

Za wpływ bank nie uzna wpłat własnych w oddziale lub wpłatomacie. Powinny to być przelewy oznaczone jako z tytułu wynagrodzenia/renty/emerytury i nie mogą pochodzić z rachunków, których posiadaczem jest klient indywidualny.

Cel oszczędnościowy to subkonto w ramach OKO, które umożliwia wyodrębnienie oszczędności na konkretny cel, co ułatwia śledzenie postępów w gromadzeniu niezbędnych środków. Nie ma przeszkód, by założyć kilka celów oszczędnościowych. Regulamin nie stawia żadnych wymagań odnośnie wpłat na nie. Skoro tak, to można przyjąć, że dopuszczalny jest jednorazowy przelew w wysokości 300 zł.

Wypłata nagrody, 110 lub 160 zł, nastąpi 4 maja 2022 r. i do tego dnia nie można zamknąć Konta z Lwem ani Otwartego Konta Oszczędnościowego.

+50 zł w programie poleceń

Jak wspomnieliśmy, dostępny w ramach tej akcji bonus może zostać powiększony o 50 zł w programie poleceń. W tym celu we wniosku o konto osobiste trzeba wpisać kod polecający otrzymany od osoby będącej już klientem ING Banku Śląskiego. Zwracamy uwagę, że regulamin programu rekomendacyjnego obowiązujący w tym banku wymaga podania także personaliów osoby polecającej oraz jej adresu.

Warunkiem wypłaty premii jest zrealizowanie w każdym z 2 dowolnych miesięcy po otwarciu rachunku (najpóźniej do 7 lutego 2022 r.) transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł.

Konto z Lwem i OKO w ING Banku Śląskim

Konto z Lwem to sztandarowy rachunek z oferty ING Banku Śląskiego, który występuje w kilku wariantach. Przyjrzyjmy się tym, które można założyć w ramach opisywanej promocji.

  • Prowadzenie konta w wersji Direct jest bezwarunkowo darmowe.
  • Opłata za kartę wynosi 7 zł/miesiąc.
  • Warunkiem jej uniknięcia jest wykonanie w „miesiącu” (od 29. dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca) transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł.
  • Wypłat z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash można wykonywać bezpłatnie.
  • Darmowa jest też pierwsza wypłata w miesiącu z urządzeń obcych, każda kolejna kosztuje 5 zł (2,50 zł przy korzystaniu z Blika).
  • Tym, którzy często korzystają z innych bankomatów, bank proponuje wykupienie za 15 zł pakietu wypłat ze wszystkich urządzeń w Polsce i za granicą.

Konto z Lwem Komfort kosztuje 15 zł miesięcznie i nie ma możliwości uniknięcia tej opłaty. W pewnym sensie jest to cena za prawo bezpłatnego dokonywania wpłat i wypłat w placówkach banku oraz wypłacania pieniędzy ze wszystkich bankomatów. Warunki obsługi karty są identyczne, jak w przypadku wersji Direct.

Otwarcie i prowadzenie Otwartego Konta Oszczędnościowego jest bezwarunkowo bezpłatne. Cechą charakterystyczną tego rachunku jest możliwość dokonywania on-line nieograniczonej liczby przelewów wewnętrznych (w ramach banku) na konta osobiste jego posiadacza.

Naszym zdaniem

Podobają się nam akcje, w których bank określa proste warunki zdobycia premii, a jednocześnie pozwala na sięgnięcie po wyższy bonus po zrealizowaniu dodatkowych warunków aktywności. Takie podejście z pewnością ośmiela do działania osoby, które dopiero zaczynają korzystanie z bankowych promocji, daje możliwość podjęcia większego wyzwania, by zdobyć atrakcyjniejszą nagrodę.

Na plus trzeba też z pewnością zaliczyć możliwość sięgnięcia po premię w programie poleceń i prawo występowania po 30 dniach od chwili założenia konta osobistego w roli polecającego, by zdobywać 100 zł za skuteczną rekomendację (maksymalnie 1000 zł).

Otwórz Konto z Lwem, by po spełnieniu wymagań regulaminu otrzymać 160 zł premii

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments