Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Internetowy Kantor Santander z atrakcyjnymi kursami

Całodobowa możliwość wymiany walut w kraju i za granicą, atrakcyjne kursy wymiany, zlecenia automatyczne i bezpieczeństwo transakcji to tylko wybrane zalety internetowego Kantoru Santander. Do tego bank dokłada 20 zł premii w zamian za spełnienie prostych warunków. Bierzemy pod lupę możliwości internetowego Kantoru Santander i zasady powiązanej z nim promocji.

Wakacje to okres wzmożonych wyjazdów zagranicznych, co wiąże się między innymi z koniecznością zakupu waluty obcej. Można zrobić to szybko, wygodnie i po atrakcyjnym kursie korzystając z internetowego Kantoru Santander. Narzędzie to jest dostępne w bankowości internetowej i mobilnej przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To jednak tylko pierwsza z zalet tego rozwiązania. Sprawdzamy, co jeszcze można zyskać korzystając z internetowego Kantoru Santander.

Dlaczego warto korzystać z internetowego Kantoru Santander?

Zanim przejdziemy do recenzji promocji sprawdźmy, jakie udogodnienia oferuje internetowy Kantor Santander. W końcu nagroda w promocji, choć miła, ma charakter jednorazowy. Z kolei korzyści wynikające z dostępu do internetowego Kantoru Santander są długofalowe i mogą być powtarzalne. Wśród zalet tego rozwiązania wymienić można:

 • Dostęp do walut po bieżącej cenie rynkowej z niskim spreadem – atrakcyjne kursy mogą być źródłem dodatkowych oszczędności.
 • Zdalnie zarządzanie swoimi pieniędzmi na tych samych warunkach w kraju i za granicą – 24/7 w Santander internet i Santander mobile.
 • Powiadomienia o oczekiwanym kursie za pomocą alertów – dzięki temu nie przegapisz momentu, w którym waluta uzyska określony przez Ciebie kurs.
 • Zlecenia automatycznej wymiany po określonym kursie – zlecenie warunkowe (order) pozwala określić kurs i przedział czasowy, w którym może dojść do transakcji wymiany. Nie musisz zatem na bieżąco śledzić notowań i zająć się innymi sprawami.
 • Limit dzienny transakcji wynoszący odpowiednio 500.000 EUR, USD, GBP lub CHF
 • Przejrzysty, intuicyjny i zrozumiały interface – możesz obserwować poziom kursów na czytelnych wykresach i bez problemu realizować swoje zlecenia wymiany walut.
 • Wygoda i mobilność – 75% transakcji w Kantorze Santander realizowanych jest w aplikacji mobilnej z dowolnego miejsca na świecie (źródło: Santander Bank Polska).
 • Bezpieczeństwo – wymiana wysokich kwot w kantorach stacjonarnych może być stresująca. Możliwość realizacji takiej operacji bez wychodzenia z domu i bez przelewania środków poza bank (przewalutowanie odbywa się pomiędzy rachunkami w Santander Bank Polska) jest wygodniejsza i bezpieczniejsza.

To tylko część zalet wynikających z korzystania z internetowego Kantoru Santander. W zależności od indywidualnych potrzeb korzyści może być więcej, jak np. możliwość sprzedaży lub kupna waluty już od 1 jednostki (EUR, USD, GBP, CHF) lub realizacja przewalutowań o wysokich nominałach o dowolnej porze. Założenie i prowadzenie kont w EUR, USD, CHF, GBP jest bezpłatne pod warunkiem zapewnienia średniego salda w miesiącu na co najmniej 20 jednostek danej waluty.

Warto również podkreślić, że internetowy Kantor Santander dobrze działa w zestawie z kartą Dopasowaną do konta osobistego tworząc tzw. pakiet wielowalutowy. Tandem ten pozwala na wygodną wymianę walut i płatności jedną kartą poza granicami kraju. Trzeba tylko pamiętać, żeby zapewnić odpowiednią ilość środków na danym koncie walutowym. Aby skorzystać z pakietu wielowalutowego należy:

 1. Zamówić kartę Dopasowaną do konta w PLN.
 2. Otworzyć konto walutowe w EUR, USD, GBP.
 3. Połączyć konto lub konta walutowe z kartą Dopasowaną (w Santander internet / Santander mobile wybrać przy karcie wielowalutowość).

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

 

Co zyskasz biorąc udział w promocji internetowego Kantoru Santander?

Jak sugeruje sama nazwa promocji nagrodą jest jednorazowa premia pieniężna w wysokości 20 zł. Jeśli spełnisz postawione przez organizatora warunki, to bonus trafi na pierwsze otwarte konto w PLN w promocji z datą otwarcia od 7.06.2023 do 31.08.2023 roku. Nagrodę otrzymasz tylko raz, bez względu na:

 • liczbę współwłaścicieli konta,
 • liczbę rachunków, które posiadasz w Santander Bank Polska.

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w promocji?

Warunki uprawniające do otrzymania nagrody w promocji internetowego Kantoru Santander są proste. Aby otrzymać 20 zł premii należy:

 1. W okresie od 7.06.2023 do 31.08.2023 roku złożyć wniosek online i otworzyć Konto Jakie Chcę (od 1 lipca 2023 roku konto Santander) wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online.
 2. Zaakceptować wymagane zgody.
 3. W miesiącu otwarcia konta osobistego lub do końca następnego miesiąca kalendarzowego otworzyć Konto24 walutowe i dokonać transakcji wymiany walut, na co najmniej 50 jednostek (USD, EUR, GBP lub CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander.

Kiedy otrzymasz nagrodę za udział w promocji „20 zł z Kantorem Santander”?

Santander Bank Polska wypłaci nagrodę na Twoje konto nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego, po miesiącu, w którym zrobisz pierwszą transakcję wymiany walut i spełnisz warunki promocji. Pamiętaj, że przekazanie premii nastąpi na pierwsze konto w PLN otwarte w okresie trwania promocji – jeśli zamkniesz je przed wypłatą nagrody, to bank nie będzie mógł przekazać bonusu.

Potwierdzenie wypłaty premii widoczne będzie w historii Twojego konta. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych jako nagroda w sprzedaży premiowej.

Kto może wziąć udział w promocji “20 zł z Kantorem Santander”?

Warunki udziału w promocji są proste. W akcji specjalnej zorganizowanej przez Santander Bank Polska mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające obywatelstwo polskie, które:

 • mieszkają na terenie kraju,
 • posługują się ważnym dowodem osobistym,
 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Aby przystąpić do promocji trzeba również wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej poprzez elektroniczny kanał kontaktu. Nie możesz również złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania przez Santander Bank Polska danych osobowych w celach marketingowych.

Do kiedy możesz przystąpić do promocji internetowego Kantoru Santander?

Promocja trwa do 30 września 2023 roku lub do wyczerpania puli 5.000 nagród. Oznacza to, że zwlekanie z decyzją może przekreślić szansę na otrzymanie premii. O wyczerpaniu puli wniosków bank poinformuje na stronie internetowej pod adresem: santander.pl/promocja-kantor.

Z drugiej strony organizator zastrzega, że okres promocji może być przedłużony, jeśli pula 5.000 nagród nie zostanie skonsumowana do końca września 2023 roku. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie promocji.

Naszym zdaniem

Opisywana promocja może być traktowana jako dodatek do wielu korzyści związanych z korzystaniem z internetowego Kantoru Santander. Co prawda sama nagroda ma charakter symboliczny, jednak jej zdobycie ogranicza się do spełnienia bardzo prostych warunków. Jeśli zatem planujesz zagraniczne wakacje, pracujesz w innym kraju lub spłacasz kredyt walutowy oraz potrzebujesz dostępu do kantoru internetowego i karty wielowalutowej, to warto przyjrzeć się bliżej ofercie Santander Bank Polska.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments