Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Załóż kartę kredytową Citibanku i zgarnij bon allegro.pl!

Właśnie wystartowała druga odsłona promocji, w której do zdobycia są bony na zakupy w allegro.pl. Tym razem wartość nagrody może wynieść aż 300 zł lub 500 zł. Jest więc o co walczyć, zwłaszcza, że sposób na zdobycie pierwszego vouchera jest bardzo prosty.

„Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl” – tak brzmi pełna nazwa promocji, którą po raz kolejny organizuje Bank Handlowy. Propozycja ta skierowana jest jednak wyłącznie do nowych klientów tej instytucji. Co więcej, chęć udziału w tej akcji należy zgłosić za pomocą rejestracji na dedykowanej stronie promocji i do 30.06.2017 złożyć przez tę platformę wniosek o wydanie karty kredytowej.

Po wykonaniu powyższych czynności możemy spodziewać się kontaktu ze strony konsultanta banku, który przejdzie z nami przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Podpowiadamy, że w tym przypadku opłaca się wybrać kartę Simplicity, która nie będzie nas kosztować ani złotówki.

Nowy klient – jak go rozumie regulamin?

W przypadku banków pojęcie “nowy klient” definiowane jest na różne sposoby. W odniesieniu do tej promocji za takiego klienta uznaje się osobę, która od 1.01.2015 nie posiadała karty kredytowej w Citibanku.

Oprócz statusu nowego klienta, każda osoba chcąca skorzystać z karty kredytowej w tymże banku musi spełnić także szereg innych warunków. Oto one:

  • ukończone min. 21 lat,
  • dochód netto na poziomie min. 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnym miejscu pracy przez min. 3 miesiące.

Jeśli wymagania banku są dla nas realne, możemy liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku o kartę kredytową.

Jak zdobyć bon 300 zł?

Kiedy karta zostanie nam przyznana, zyskamy szansę na zdobycie bonu o wartości 300 zł na zakupy na allegro.pl. Wystarczy, że do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę o kartę kredytową zalogujemy się do bankowości Citibank Online (lub Citi Mobile), a za pomocą posiadanej karty kredytowej zapłacimy za zakupy min. 500 zł. To wszystko. Po spełnieniu tych warunków, bank nagrodzi nas wspomnianym bonem.

Jak zdobyć voucher 500 zł?

Jeżeli jednak bon o wartości 300 zł nie jest dla nas satysfakcjonujący, możemy zawalczyć o nieco wyższą nagrodę – voucher o wartości 500 zł również na zakupy za pomocą platformy allegro.pl. Jak to zrobić? Otóż, tutaj także wymagane jest logowanie do bankowości elektronicznej. Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy musimy natomiast dodatkowo:

  • złożyć polecenie wykonania przelewu w ramach limitu Karty Kredytowej na kwotę co najmniej 500 zł,
  • zawrzeć porozumienie w zakresie Dodatkowego Limitu Kredytu do Umowy o Kartę Kredytową Citibank na kwotę co najmniej 1000 zł (udzielanego w formie jednorazowego i nieodnawialnego przelewu rozkładanego na raty w Planie spłat ratalnych „Komfort”) lub dokonać kartą operacji na kwotę, co najmniej 500 zł i złożyć dyspozycję rozłożenia tej kwoty na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Po zrealizowaniu tych wymagań bank zrewanżuje nam się wspomnianym bonem o wartości 500 zł.

Jak odebrać voucher?

Informacje o przyznaniu bonu w adekwatnej do spełnionych warunków wysokości otrzymamy za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej Citibank. Regulamin promocji głosi, że w tej samej wiadomości dotrze do nas także wspomniany voucher (być może będzie to więc odpowiedni kod do wpisania podczas zakupów na allegro.pl). Maila od banku możemy natomiast spodziewać się maksymalnie do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu w którym zawarliśmy umowę o korzystanie z karty kredytowej.

Podsumowując

Citibank przygotował promocję zarówno dla klientów, którzy chcą łatwo zdobyć dodatkową gotówkę, jak i dla tych, którzy aby zgarnąć więcej, są w stanie się nieco natrudzić. Jeśli zakupy na allegro są naszą codziennością, warto zawalczyć o wspomniane vouchery, zwłaszcza, że wygrywa każdy, a bon o wartości 300 zł możemy zdobyć praktycznie bez żadnego wysiłku. Jeżeli natomiast nie przeszkadzają nam dodatkowe produkty jakich wymaga bank w związku z voucherem o wartości 500 zł, warto pokusić się także i o to rozwiązanie. Wcześniej dobrze jednak przemyślmy to posunięcie. (ks)

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments