Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Kino, popcorn i darmowe konto, czyli nowa propozycja Smart Banku

Wyobraź sobie, że siedzisz w kinie na najnowszym seansie Bridget Jones albo Mechanik: Konfrontacja. Przegryzasz popcorn i popijasz colą. Jesteś zrelaksowany, bo za wszystkie atrakcje tego wieczoru nie zapłaciłeś ani złotówki. Jak to możliwe? Twoim dzisiejszym sponsorem jest Smart Bank i to właśnie on zafunduje ci filmową rozrywkę, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę! Zobacz, jak to możliwe!

Właśnie ruszyła najnowsza promocja Smart Banku, w której do zdobycia są vouchery na seans do Multikina oraz colę i popcorn. Każdy klient ma szansę zdobyć wyłącznie jeden voucher na kwotę 21 złotych, który może wykorzystać na dowolnie wybrany film w dowolnym kinie. Warunkiem uzyskania takiej wejściówki jest otwarcie jednego z popularniejszych obecnie rachunków osobistych – Smart Konta.

Oferta ta skierowana jest nie tylko do kinomaniaków, ale także do wszystkich, którzy do tej pory nie prowadzili konta osobistego w tym banku. Co więcej, nawet jeśli twój wniosek jest w trakcie rozpatrywania i jeszcze formalnie nie korzystasz ze Smart Konta, również musisz pożegnać się z promocją.

Ale wszyscy ci, którzy myślą nad zmianą rachunku, mają szansę przy okazji nadrobić swoje zaległości filmowe lub zdobyć ciekawy prezent dla kogoś bliskiego.

Jak skorzystać z promocji i zdobyć darmowy bilet do kina?

Jak już wspomnieliśmy, wizyta w kinie jest nagrodą za otwarcie konta osobistego w Smart Banku. Musisz się jednak spieszyć – bank przygotował wyłącznie 500 voucherów. Kto pierwszy więc, ten lepszy. Formalnie promocja ta trwa do 31 października, ale darmowe vouchery w połączeniu z ofertą naprawdę dobrego konta mogą rozejść się jak świeże bułeczki.

Do szczegółowych warunków Smart Konta wrócimy za chwilę. Najpierw zobaczmy co zrobić, aby zakwalifikować się do promocji. Otóż, niezbędna będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji i złożenie wniosku o otwarcie konta. A kiedy już twój nowy rachunek ruszy, musisz zalogować się do swojej bankowości internetowej w ciągu dwóch miesięcy od złożenia wniosku, a przez pierwsze dwa tygodni nie możesz odstąpić od zawartej umowy. Warunkiem otrzymania vouchera jest także wyrażenie stosownych zgód marketingowych wymaganych przez bank.

Do piętnastu dni od spełnienia warunków promocji, bank prześle na twój adres mailowy kod uprawniający do odbioru biletu. Na wykorzystanie swojej wejściówki na seans masz czas do 23.12.2016.

Weź udział w promocji i zgarnij gratisowe bilety do kina!

Smart Konto, czyli dlaczego to się opłaca?

Na rynku finansowym pełno jest ofert darmowych kont osobistych. Niestety, większość z nich jest bezpłatna tylko pozornie. Banki za darmowe prowadzenie rachunku czy też użytkowanie karty płatniczej wymagają spełnienia określonych warunków. Smart Bank żadnych takich wymagań nie stawia. Posiadając Konto Smart w tym banku, nie zapłacisz więc ani grosza za:

  • prowadzenie rachunku
  • wpłatę gotówki na konto w Banku Smart w placówkach BIZ Banku
  • wypłatę gotówki w placówkach BIZ Banku
  • przelewy krajowe przez internet
  • przelewy europejskie przez internet
  • korzystanie z karty płatniczej
  • wypłaty w bankomatach krajowych

Jedyne opłaty, jakich możesz się tutaj spodziewać to 5 zł w przypadku wypłat z zagranicznych bankomatów. Całą resztę, czyli podstawową bankowość osobistą masz tutaj za darmo! Smart Konto już od dawna utrzymuje się w czołówce rankingów kont osobistych. Ale przy takich warunkach rachunku nikogo nie powinno to dziwić!

Teraz oprócz świetnego konta masz także szansę zdobyć gratisowe wejściówki do kina. A jeśli polecisz Smart Konto swojemu znajomemu, za darmo dostaniesz także colę i popcorn, dzięki czemu seans będzie jeszcze bardziej przyjemny!

Otwórz konto osobiste w Smart Banku i odbierz swój voucher do Multikina!

PORÓWNAJ KONTA
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments