Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Konto dla dziecka w PKO BP i 50 zł na zakupy w empik.com

PKO Bank Polski postanowił zachęcić rodziców do założenia rachunków bankowych dla swoich dzieci. W zamian za to nagradza ich bonem o wartości 50 zł na zakupy w internetowym sklepie Empik. Poznajcie szczegóły tej promocji!

Voucher o wartości 50 zł mogą zdobyć wszyscy aktualni posiadacze konta osobistego w banku PKO, którzy wyrazili zgodę na przesyłanie informacji marketingowych. Jedyne działanie jakie muszą podjąć, to otwarcie rachunku w PKO przeznaczonego dla dzieci. W zależności od wieku dziecka do wyboru są dwa warianty konta.

Rachunek dla dziecka w PKO – jaki wybrać?

Jeżeli dziecko, dla którego otwieramy konto, ma mniej niż 13 lat, wybieramy dla niego rachunek PKO Konto Dziecka. W takim wypadku wszelkich formalności dopełnia rodzic. Musi on nie tylko złożyć wniosek o otwarcie i prowadzenie konta, ale także wyrazić konieczne zgody marketingowe. W celu otrzymania premii, nowootwarty rachunek należy dodatkowo zasilić kwotą 50 zł.

Jeśli jednak dziecięce konto otwierane jest z myślą o osobach w wieku od 13 do 18 lat (PKO Konto Pierwsze), umowę musi podpisać ten, kto będzie jego właścicielem – a więc dziecko. Proces ten musi jednak odbyć się za aprobatą rodzica. Co więcej, rodzic musi także wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym. Dziecko natomiast powinno wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą bądź BLIKiem, aby bon do internetowego Empiku został przyznany.

Terminy promocji

Bank PKO będzie wydawał bony w dwóch turach: do 30 maja 2017 roku (dla tych którzy spełnią warunki promocji związane z danym kontem do 19.05.2017 r.) oraz do 23 czerwca 2017 roku (dla tych którzy wymagania spełnią do 9.06.2017). Sam voucher będzie natomiast ważny do 25 maja 2018 roku.

Jak odebrać bon?

Wszystkie vouchery będą wydawane w formie kodu i przesyłane na Pocztę Rodzica w serwisie internetowym iPKO. Aby odebrać nagrodę wystarczy więc aktywować dostęp do bankowości elektronicznej a następnie po prostu się do niej zalogować.

Więcej szczegółów promocji znajdziecie w regulaminie.

Promocja banku PKO naszym zdaniem

W regulaminie promocji można przeczytać, że bank przygotował wyłącznie 4 800 voucherów. Osoby, którym zależy na zdobyciu tego bonu powinny się więc pospieszyć. Sama nagroda raczej nie spowoduje, że rodzice zaczną częściej otwierać konta dla swoich dzieci. Jeżeli jednak chcemy oswajać nasze dziecko z finansami już od najmłodszych lat, warto rozważyć taką możliwość.

Otwórz konto dla najmłodszych w PKO i zgarnij 50 zł do wydania na empik.com

PORÓWNAJ KONTA
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments