Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Santander Bank Polska: do 3800 zł w kumulacji nagród za Konto Firmowe Godne Polecenia

Santander Bank Polska należy do banków najhojniej nagradzających za sięgnięcie po produkty z jego oferty. W akcji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM” za założenie tego rachunku i niewielką aktywność można zdobyć 300 zł na dobry początek współpracy. A to tylko wstęp do skorzystania z innych premii.

Santander Bank Polska organizuje wiele promocji z atrakcyjnymi bonusami. Na dodatek udział w nich można łączyć ze sobą i w ten sposób rodzą się warte uwagi kumulacje. Właśnie mamy do czynienia z taką sytuacją w przypadku klientów firmowych.

Do zdobycia jest w sumie 3800 zł – 300 zł na start, 900 zł za aktywne korzystanie z karty, 100 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy (+500 zł w bonach Sodexo za transakcje na nim) i 2000 zł na promowanie firmy w serwisie Sprzedajemy.pl. W dodatku bank gwarantuje brak podstawowych opłat za konto przez 2 lata.

Uwaga na okres karencji

Formalnie organizatorem akcji specjalnej, która potrwa do 31 marca 2021 r., jest spółka Rankomat, a Santander Bank Polska ma status jej współorganizatora. Mogą w niej wziąć udział przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, o ile nie byli posiadaczami konta firmowego w Santanderze po 1 listopada 2019 r.

Zaznaczmy od razu, że dla skorzystania z innych bonusów, które wymieniliśmy wcześniej, wymagany jest dłuższy okres karencji. Mogą je otrzymać tylko przedsiębiorcy, którzy nie współpracowali z Santanderem po 31 marca 2019 r. Posiadanie produktów dla klientów indywidualnych nie wyklucza z udziału w akcji.

Proste działania na drodze po 300 zł

Do 31 marca 2021 r. należy załatwić wszelkie formalności, które dzielą się na dwa etapy. Pierwszy to założenie profilu na stronie organizatora, akceptacja regulaminu akcji oraz wyrażenie zgody na ujawnienie przez bank organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Uspokajamy – nie chodzi o żadne poufne dane firmowe, ale o prawo przekazania przez Santander Bank Polska spółce Rankomat informacji, że uczestnik promocji spełnił jej warunki i zasłużył na nagrodę.

Drugi etap, który trzeba zrealizować także do 31 marca 2021 r., to złożenie wniosku o Konto Firmowe Godne Polecenia. W tym celu konieczne jest zalogowanie się na swój profil na stronie organizatora i skorzystanie z linku w zakładce KONTO BONUS. Umowa musi zostać podpisana do 15 kwietnia 2021 r. Uwaga: na etapie wnioskowania o rachunek wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych i na kontakt w sprawie realizacji wniosku.

Warunki aktywności sprowadzają się do wykonania do 31 maja 2021 r. minimum 3 przelewów Elixir, Express Elixir jak i Bluecash na rachunki prowadzone w innym banku. Przelewy do ZUS nie spełnią wymagań akcji. Regulamin mówi też, by do końca maja choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i zgarnij nagrody

300 zł na start to nie wszystko

Do 18 czerwca 2021 r. organizator prześle do uczestników promocji, którzy wywiązali się ze wszystkich zadań wiadomość o zdobyciu nagrody. W e-mailu będzie link, z którego należy skorzystać i w ciągu 7 dni podać numer nowo otwartego Konta Firmowego Godnego Polecenia. Premia, czyli 300 zł, wpłynie na nie do końca czerwca 2021 r.

Zwracamy uwagę, że bonus ma związek z prowadzoną działalnością gospodarczą i należy go wykazać jako dochód swojej firmy i rozliczyć się z niego przed fiskusem.

Pozostałe nagrody dla przedsiębiorców

Jak wspomnieliśmy na wstępie, zdobycie 300 zł na start to tylko jedna z nagród, jakie czekają aktualnie na przedsiębiorców w Santander Bank Polska. Wszystkich z pewnością ucieszy fakt, że w ramach akcji „Promocja dla przedsiębiorców V” przez 2 lata bank nie pobiera opłat m.in. za prowadzenie rachunku, przelewy Elixir w bankowości elektronicznej, transakcje w EUR do krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz wydanie i używanie karty debetowej.

Możliwe też jest odzyskanie 900 zł za transakcje wykonywane kartą do rachunku firmowego. Bank oddaje bowiem przez 6 miesięcy 3% wartości płatności bezgotówkowych, maksymalnie 150 zł/miesiąc.

To jeszcze nie wszystkie premie dla przedsiębiorców. Dla pełnego obrazu sytuacji wspomnijmy o akcjach „Sprzedajemy z premią” oraz „Otwórz sklep”, w których czeka łącznie 2000 zł na promowanie swojego biznesu w serwisie Sprzedajemy.pl oraz dwóch nagrodach związanych z terminalem płatniczym:

  • 100 zł za podpisanie umowy o korzystanie z urządzenia (w ramach wspomnianej już akcji „Premia dla przedsiębiorców V)
  • 500 zł w bonach Sodexo do wykorzystania w sklepach Euro AGD RTV w ramach promocji „POStaw na terminal do 9msc bez czynszu”.

Bonus zdobędzie 600 osób, które najszybciej zarejestrują na urządzeniu w ciągu 3 miesięcy obrót w wysokości 30 000 zł.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Standardowa opłata za Konto Firmowe Godne Polecenia wynosi 25 zł/miesiąc, przy czym zwalnia z niej wykonanie przelewu do ZUS na kwotę 200 zł. Korzystanie z karty to koszt w wysokości 7 zł/miesiąc, chyba, że jej posiadacz wykona „plastikiem” transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 400 zł.

Warunki bezpłatności większość przedsiębiorców spełni w trakcie normalnej działalności, więc brak opłat przez 2 lata za te aktywności nie wydaje się niczym nadzwyczajnym. Znacznie lepszą informacją jest uniknięcie w ramach promocji opłat za wypłaty z bankomatów. Normalnie bank pobiera 3,5% wypłacanej kwoty, min. 5 zł za skorzystanie z obcych maszyn. Wypłata w bankomatach Santandera jest zawsze bezpłatna.

Naszym zdaniem

Matematyka nie kłamie – maksymalna pula nagród to 3800 zł + 2-letnie zwolnienie z opłat za rachunek. Owszem, nie każdy może zgarnąć wszystkie bonusy, bo nie w każdej firmie potrzebny jest terminal, ale i tak propozycja Santander Bank Polska warta jest rozważenia. Nawet najdrobniejsza nagroda, którą można zdobyć bez wielkiego wysiłku z pewnością cieszy i dodaje motywacji do działania.

W tej beczce miodu jest też łyżka dziegciu – z nagród pieniężnych trzeba się rozliczyć przed fiskusem. Radzimy nie myśleć o tym za wiele, lecz skoncentrować się na radości ze zdobytych bonusów i rozwijaniu swojego biznesu. Powodzenia!

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments