Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Konto Millennium 360° – bogactwo możliwości i nawet 360 zł na start od Banku Millennium

Premia 360 zł w promocji konta Millennium 360° to atrakcyjny dodatek do wielu korzyści, które zyskujemy w standardzie we współpracy z Bankiem Millennium. W trakcie korzystania z rachunku, oprócz podstawowych funkcjonalności, jego posiadacz ma do dyspozycji zestaw usług walutowych, pakiet ubezpieczeń assistance, a także usługę Zwroty za zakupy, dzięki której można odzyskać nawet do 25% wydatków.

Choć oferowane przez Bank Millennium Konto 360° cieszyło się dużym powodzeniem, to bank zdecydował na wprowadzenie nowego rachunku pod nazwą: Millennium 360°. Można je łatwo otworzyć online i zarządzać nim w telefonie lub na komputerze. Do rachunku dodano nowe funkcjonalności i usługi, które ułatwiają załatwienie wielu spraw oraz przynoszą jego posiadaczowi dodatkowe korzyści.

Zanim przyjrzymy się bliżej Millennium 360°, spójrzmy na towarzyszącą jego pojawieniu się na rynku promocję, w której po spełnieniu prostych warunków aktywności można zdobyć nawet 360 zł.

360 zł na start

Promocja trwa do 31 lipca 2022 r. Mogą w niej wziąć udział osoby pełnoletnie, które po 1 stycznia 2019 r. nie miały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium. Konieczne jest posiadanie numeru telefonu zarejestrowanego u polskiego operatora telekomunikacyjnego.

Do 31 lipca 2022 r. należy złożyć wniosek o Millennium 360° wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, wyrażając przy tym zgody marketingowe oraz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”.

Regulamin promocji wymaga, by do końca miesiąca następującego po tym, w którym doszło do dopełnienia formalności, aktywować aplikację mobilną Banku Millennium oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM. Za spełnienie tych warunków bank wypłaci 180 zł, które zostaną przekazane na nowo otwarte konto do końca następnego miesiąca.

Chcąc otrzymać drugą część bonusu – też w wysokości 180 zł, w każdym z 3 kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku trzeba zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonać przynajmniej po 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM. Premia będzie wypłacona do końca miesiąca następującego po zakończeniu okresu aktywności.

Oceniając spełnienie powyższych wymagań, bank nie uwzględni wypłat gotówki, płatności związanych z hazardem, transakcji, które nie są zapłatą za towary lub usługi (np. przelewów na telefon BLIK) a także przelewów między rachunkami uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium.

Millennium 360° to coś więcej niż konto

Konto Millennium 360° otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Bezpłatne są też krajowe przelewy internetowe, polecenia zapłaty i zlecania stałe oraz przelewy BLIK na telefon.

Karta debetowa też nie musi się wiązać z opłatami. Wystarczy wykonać w miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM (w przypadku osób w wieku 18-26 lat wystarczy 1 operacja tego typu), by bank nie pobrał prowizji w wysokości 11 zł (5 zł dla osób w wieku 18-26 lat). Spełnienie tego warunku oznacza też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Koniecznie trzeba też wspomnieć o kilku przydatnych usługach:

  • Zwroty za zakupy – do 25% zwrotu wartości transakcji. Dzięki tej usłudze możemy kupować i oszczędzać jednocześnie. Wystarczy zrobić zakupy przez aplikację mobilną lub bankowość elektroniczną Banku Millennium. Wówczas otrzymamy zwrot części wydatków na nasze konto. Zakupy można zrobić w ponad 800 sklepach internetowych, takich jak, np.: Allegro, Empik, eobuwie.pl.
  • Opcja korzystnego przewalutowania transakcji zagranicznych, korzystnego, bo bez marży banku i po kursach organizacji płatniczych. Co ważne dotyczy to wszystkich transakcji kartą. Z nową kartą do konta Millennium 360° dostajemy możliwość skorzystania z płatności walutowych do 1 000 zł w każdym miesiącu bez marży banku, ta opcja jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga aktywacji. Jeżeli planujemy większe wydatki możemy w prosty sposób w aplikacji mobilnej włączyć Pakiet walutowy za 9,90 zł/tydz. i korzystać z nielimitowanych transakcji walutowych bez dodatkowej marży.
  • Pakiet Bardzo Pomocny, czyli zestaw ubezpieczeń assistance. W jego skład wchodzą assistance medyczny (m.in. wizyta lekarza w razie nagłej choroby, nieszczęśliwego wypadku czy pomoc domowa w przypadku hospitalizacji) i assistance domowy (w razie zalania, pożaru czy innej sytuacji losowej np. uszkodzenia zamków, zagubienia kluczy, awarii sprzętu AGD/RTV/PC ubezpieczyciel pokrywa koszty usług specjalistów). Przez pierwsze 3 miesiące pakiet jest bezpłatny, później składka wynosi 4,98 zł/miesiąc. W ramach pakietu można skorzystać z aż 7 świadczeń w roku.

Wyjątkowa aplikacja do zarządzania codziennymi sprawami

Aplikacja mobilna Banku Millennium to nie tylko narzędzie do zarządzania finansami, czyli zlecania przelewów, korzystania z produktów kredytowych albo depozytowych, czy inwestowania. To także wiele usług oraz funkcjonalności przydatnych w codziennym życiu.

Można z nią zapłacić telefonem i BLIKIEM, opłacić parking lub przejazd autostradą, ubezpieczyć pojazd, a także kupić bilet na komunikację miejską, do kina czy kody doładowujące do usług online. Aplikacja umożliwia również zakup ubezpieczenia turystycznego z usługą „Pomoc w podróży”, aktualizację dokumentu tożsamości i zmianę limitów transakcyjnych.

Dodajmy, że istnieje możliwość sparowania aplikacji z Apple Watch oraz dostępna jest wersja dla dzieci 7-12 lat. W razie potrzeby można też skorzystać z szybkiego dostępu do konsultanta przez live chat czy pomocy chatbota Milla.

Konto z wieloma korzyściami

Przegląd funkcjonalności i usług związanych z Millennium 360° pokazuje, że nie ma przesady w stwierdzeniu: konto i oferta inspirowane Tobą. Warto spokojnie przeanalizować propozycję Banku Millennium i rozważyć otwarcie konta Millennium 360°. Szczegółowy opis oferty znajdziesz tutaj.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments