Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Kredyt gotówkowy – sposób na nieplanowane wydatki

Nieoczekiwane wydatki pojawiają się w naszym życiu bardzo często. Czasem jako niespodziewana okazja, z której żal nie skorzystać, skoro i tak planowaliśmy zakup w niedalekiej przyszłości, a niekiedy jako pilna potrzeba, którą trzeba zrealizować natychmiast. Szukając potrzebnych pieniędzy, nie warto od razu odrzucać myśli o wzięciu kredytu gotówkowego. Zaciągnięcie go nie jest wcale trudne i skomplikowane.

Skąd wziąć pieniądze?

W poszukiwaniu pieniędzy warto przyjrzeć się ofercie Banku Pocztowego, który proponuje Kredyt na raz szybko wzięty z prowizją 0%. Finansowanie, dostępne w placówkach banku oraz Poczty Polskiej, może być udzielone na dowolny cel z okresem spłaty od 3 do 60 miesięcy (5 lat). Maksymalna kwota zobowiązania w ramach tej oferty wynosi 4500 zł, a potwierdzenie dochodów opiera się wyłącznie na oświadczeniu kredytobiorcy. Decyzja kredytowa i wypłata środków może nastąpić nawet w dniu złożenia wniosku kredytowego.

W sprawie oferty można skontaktować się z bankiem na kilka sposobów:

– przez internet,

– przez telefon, dzwoniąc na infolinię kredytową 52 3499 599,

– osobiście w oddziale Banku lub placówce Poczty Polskiej.

Bank nie stawia przeszkód, by wnioskodawcami o kredyt były dwie osoby, ale zaznacza, że z tej promocyjnej oferty mogą skorzystać tylko osoby, które w okresie ostatnich 6 miesięcy nie miały w nim aktywnych kredytów gotówkowych.

A jak wyglądają koszty takiego kredytu? Przykładowa rata zobowiązania w kwocie 2000 zł, zaciągniętego na rok, wynosi 174 zł. Opłaty te nie są więc wygórowane. Co więcej, koszty kredytu zazwyczaj będą też niższe niż koszty pożyczek o identycznych parametrach oferowanych przez firmy pozabankowe.

Jeśli dla kogoś 4500 zł to zbyt mało, Bank Pocztowy w swojej ofercie ma także kredyty na dużo wyższe kwoty. Warto zapoznać się z tymi propozycjami, pamiętając jednocześnie, że wnioskowanie o kredyt wiąże się z kontrolą zdolności i wiarygodności kredytowej klienta. Należy więc zadbać, by w Biurze Informacji Kredytowej były informacje o rzetelnym spłacaniu przez nas wcześniejszych zobowiązań, by nasze dane nie figurowały w rejestrach dłużników.

Konsekwencje opieszałości

Nigdy dość przypominania, że kredyt, pożyczka, limit w rachunku czy na karcie kredytowej, to zobowiązania, które trzeba rzetelnie i terminowo regulować. Tylko wtedy poniesiemy takie koszty, jakie zostały zapisane w podpisanej umowie.

Dlatego, gdy tylko pojawią się kłopoty finansowe, trzeba jak najszybciej skontaktować się z kredytodawcą, przedstawić mu swoją sytuację i poszukać rozwiązania zadowalającego obie strony, np. przesunięcie terminu spłaty raty, zmiana harmonogramu i wysokości rat.

Zamów kontakt ze strony banku

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments