Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Kredyt w rachunku bieżącym dla firm od Alior Banku – teraz bez prowizji przygotowawczej dla nowych klientów

Alior Bank coraz silniej zabiega o nowych klientów biznesowych. Tym razem oferuje kredyt w rachunku bieżącym dla przedsiębiorstw, kusząc zerową prowizją przygotowawczą. Sprawdzamy, czy jest to oferta warta rozważenia i czy Twoja firma będzie mogła z niej skorzystać.

Na czym polega promocja Alior Banku?

Alior Bank zdecydował się na istotne zwiększenie atrakcyjności oferty kredytu w rachunku bieżącym dla firm obniżając prowizję przygotowawczą za jego przyznanie do 0%.

Weź kredyt dla firm w Alior Bank bez prowizji przygotowawczej

Kto może skorzystać z promocyjnego kredytu w rachunku bieżącym Alior Banku?

Promocja Alior Banku skierowana jest do nowych klientów, ale bynajmniej nie nowych przedsiębiorców. Mogą z niej skorzystać mikrofirmy o rocznych przychodach do 5 mln zł oraz małe firmy o rocznych przychodach od 5 mln zł do 20 mln zł, które:

● przed 01.08.2021 roku nie korzystały z oferty Alior Banku,
● mogą przedstawić dane finansowe za minimum 10 miesięcy działalności,
● uzyskają pozytywną ocenę wiarygodności i zdolności kredytowej i podpiszą umowę kredytową, w ramach której zobowiążą się do dokonywania na rachunku bieżącym jednego z rodzajów transakcji wskazanych w regulaminie promocji.

Mikroprzedsiębiorstwa mogą otrzymać do 1 mln zł, a małe firmy nawet 3 mln zł. Przedsiębiorca nie musi wskazywać celu, na który potrzebuje kredytu w rachunku bieżącym. O kredyt mogą się starać zarówno firmy jednoosobowe , jak i spółki cywilne i prawa handlowego.

Czy kredyt w rachunku bieżącym dla firm od Alior Banku to dobre rozwiązanie?

Kredyt w rachunku bieżącym dla firm od Alior Banku pojawiał się w naszych rankingach nawet bez uwzględnienia oferty promocyjnej dla nowych klientów. Potencjalnie bardzo wysoka kwota limitu i brak kontroli celów przedsiębiorcy równoważyły koszty prowizji przygotowawczej. Była ona jednak głównym “minusem” oferty podstawowej, a w ofercie promocyjnej nie występuje.

Wygląda na to, że Alior Bank zabiega o nowych klientów biznesowych oferując im faktycznie bardzo opłacalny produkt. Jego oczywistymi wadami są zawężenie kręgu odbiorców i krótki okres, w którym można z niego skorzystać. Dla firm, które nie współpracowały wcześniej z Alior Bankiem, może jednak stanowić bardzo dobrą motywację, by związać się z nim na dłużej.

Weź kredyt dla firm w Alior Bank bez prowizji przygotowawczej

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments