Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zgarnij LG K8 LTE z darmową kartą kredytową Citi Simplicity

W ostatnim okresie zauważyć można zwiększającą się liczbę promocji zachęcających do założenia i aktywnego korzystania z popularnych kart kredytowych. Przykładowo mBank po spełnieniu określonych warunków oferuje inteligentną opaskę fitness Goclever Smartband. Bank Zachodni WBK proponuje z kolei 150 złotych bonusu za 5 transakcji bezgotówkowych. Od dłuższego jednak czasu, niezaprzeczalnym królem promocji powiązanych z kredytową kartą jest Citibank.

Co zatem wyróżnia ofertę Citibanku na tle konkurencji? Bezspornie jest to rozsądna relacja pomiędzy wartością proponowanego bonusu, a warunkami koniecznymi do skorzystania z propozycji. I tak nowoczesny smartfon o wartości 549 złotych można otrzymać bez konieczności realizacji skomplikowanych często warunków promocji. Dla wszystkich zainteresowanych, szczegółowe parametry urządzenia można znaleźć w tym miejscu.  Aż chciałoby się powiedzieć – łatwo i przyjemnie.

Do kogo kierowana jest promocja Citibanku?

 

Oferta „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE” kierowana jest do nowych klientów banku. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Pozostałe warunki stawiane przed potencjalnym posiadaczem karty to:

– wiek minimum 21 lat,

– dochód netto minimum 1 200 złotych,

– zatrudnienie w obecnej firmie minimum 3 miesiące.

Na co zwracać uwagę przy składaniu wniosku?

 

Jeśli zdecydowaliśmy się na udział w promocji, pierwsze co musimy zrobić, to wypełnić znajdujący się na stronie banku formularz kontaktowy. Następnie należy oczekiwać na kontakt przedstawiciela banku, który przeprowadzi nas przez cały proces zakładania karty. Samą umowę podpiszemy już w obecności kuriera. Ponadto podczas wyboru karty kredytowej, warto zdecydować się na kartę Citi Simplicity, gdyż za wydanie i posiadanie plastiku bank nie pobiera żadnych opłat. Ważne aby ze wszystkim zdążyć do 31 marca 2017 roku.

Trzeba nadmienić, że wraz z wnioskiem o wydanie karty wymagane jest również złożenie dokumentu potwierdzającego zadeklarowane przez nas dochody. Wynika to z faktu, że mamy do czynienia z produktem o charakterze kredytowym i bank przed podjęciem decyzji, musi zbadać naszą zdolność do obsługi potencjalnych zobowiązań.

W jaki sposób stać się posiadaczem smartfonu LG K8 LTE?

 

W przypadku omawianej promocji bank stawia bardzo proste i czytelne warunki. Po pierwsze należy aktywować otrzymaną od Citibanku kartę. Po drugie wymagane jest przynajmniej jedno logowanie w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile. Mamy na to 30 dni kalendarzowych od daty podpisania z bankiem umowy o kartę. Ostatnim warunkiem jest dokonanie nowo wydaną kartą transakcji na kwotę minimum 3 000 złotych w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych. Uwaga – jako pierwszy pierwszy liczymy miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę.

Czy to aktualnie najlepsza na rynku promocja?

 

Oceniając wartość bonusu oraz niewygórowane warunki do spełnienia, śmiało można stwierdzić, że oferta Citibanku jest jedną z najlepszych promocji bankowych na rynku. Warto nadmienić, że nagroda wolna jest od podatku, więc po otrzymaniu smartfona nie trzeba sobie zaprzątać tym głowy. Jeśli ktoś przy okazji promocji chciałby skorzystać również z propozycji depozytowej banku, warto wypróbować naszą porównywarkę lokat terminowych. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami specjalnymi, które prześwietlamy dla Was na łamach naszego serwisu.

 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments