Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Lokata 4%, czyli dobre początki Nest Banku

4% na lokacie powoli przestaje być wyłącznie specjalnością Idea Banku. Ostatnimi czasy konkurencja mocno ruszyła jego śladem, a najnowszą propozycją jest lokata od Nest Banku. Poznajcie szczegóły!

Kilka dni temu byliśmy świadkami transformacji Smart Banku w zupełnie nową instytucję – Nest Bank. Zmiany te oczywiście nie mogły zajść niezauważenie. Nowy bankowy twór od razu wybił się na tle konkurencji, proponując klientom lokatę z wysokim (jak na obecne realia) oprocentowaniem – aż 4% w skali roku. Sprawdźmy więc, czy pozostałe warunki tej lokaty są równie atrakcyjne, jak oferowane odsetki.

Lokata Witaj – najważniejsze informacje

Oferowany przez Nest Bank produkt, to lokata kwartalna, na której możecie ulokować środki w kwocie od 1 000 zł do maksymalnie 10 000 zł. Jeśli macie takie życzenie, lokatę tę można odnowić. Po przedłużeniu nie możecie jednak liczyć już na tak wysokie oprocentowanie jak dotychczas i musicie zadowolić się jedynie odsetkami na poziomie lokaty standardowej, czyli 1% – 2%. Kluczowe jest także to, że jeden klient może prowadzić wyłącznie jedną Lokatę Witaj.

Nie da się ukryć, że Lokata Witaj swoim charakterem przypomina dawną Lokatę Smart – zwłaszcza, że warunki jej prowadzenia również są bardzo podobne do zasad depozytu praktykowanych przez Smart Bank.

Lokata Witaj a warunki jej otwarcia

Lokata z oprocentowaniem na poziomie 4% przeznaczona jest dla nowych użytkowników Nest Konta. Warto pamiętać, że osoby, które dotychczas prowadziły rachunek rozliczeniowy w Smart Banku są w tym przypadku traktowani jako stali klienci tej placówki. O założeniu lokaty z tytułowym oprocentowaniem muszą więc zapomnieć.

Aby zatem skorzystać z Lokaty Witaj trzeba w pierwszej kolejności złożyć wniosek o uruchomienie Nest Konta. W tym wypadku jednak konieczność skorzystania z dodatkowego produktu może się wam tylko opłacić. Nest Konto przejęło bowiem cechy dawnego Smart Konta – lidera niemal wszystkich rankingów kont osobistych, a to oznacza, że obsługa jak i korzystanie z tego rachunku jest całkowicie darmowe.

Nest Konto powoli zajmuje pozycje opanowane dotychczas przez Smart Bank i za chwile będzie prawdopodobnie najlepszą ofertą na rynku. Warto wykorzystać więc ów fakt, przenieść finanse do tego banku i przy okazji zarobić co nieco na oszczędnościach. Pamiętajcie, że otwierając Nest Konto, macie tylko 30 dni na uruchomienie lokaty z promocyjnym oprocentowaniem.

Lokata Witaj w Nest Bank – jak założyć?

Aby skorzystać z tego depozytu należy posiadać dostęp do bankowości elektronicznej w Nest Bank. Po zalogowaniu się do swojego profilu klienta należy wybrać sekcję “Moje Finanse”, a następnie kliknąć w “Lokaty” i wybrać pole “Nowa Lokata”, gdzie podajemy interesujące nas parametry depozytu. Ostatnim krokiem zatwierdzenie nowoutworzonej lokaty i przelanie zadeklarowanych środków.

Nest Bank nie określił czasu trwania powyższej promocji. Nie wiadomo więc, ile czasu mamy na skorzystanie z tej oferty. Radzimy jednak nie wahać się zbyt długo.

Otwórz Lokatę Witaj w Nest Banku

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments