Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

500+ nie tylko od państwa, czyli o lokacie Deutsche Bank słów kilka

Nie tylko rząd wspiera rodziny z dziećmi. Podobna akcję już wcześniej rozpoczął Deutsche Bank przygotowując ofertę lokaty Plan 500 + Premia. Zobacz, jak można na niej zarobić!

Głównym założeniem Deutsche Banku w przypadku tej lokaty było stworzenie produktu pozwalającego oszczędzać na przyszłość dziecka. W praktyce jednak nikt nie będzie cię pytał na jaki cel odkładasz pieniądze i czy po zakończeniu lokaty wykorzystasz je na potrzeby twojego dziecka. Zakładając Lokatę 500 + Premia musisz jednak przedstawić dowód, że rzeczywiście jesteś rodzicem lub opiekunem osoby niepełnoletniej. Jeśli masz więcej niż jedno dziecko, możesz otworzyć lokatę dla każdego z nich. Bank zastrzega jednak, że nie może to być więcej niż pięć depozytów.

Lokata 500 + premia – warunki prowadzenia

W celu potwierdzenia, że pod twoją opieką znajduje się taka, a nie inna małoletnia osoba, musisz przedstawić skrócony odpis aktu urodzenia dziecka lub, jeśli posiada ono taki dokument, dowód osobisty czy paszport. Jeśli masz więcej dzieci i w związku z tym zakładasz więcej lokat, koniecznie musisz dostarczyć zaświadczenie dotyczące każdego z nich.

Oprócz tego niezbędne będzie posiadanie konta bankowego w Deutsche Banku i wpłacenie na lokatę min. 100 zł w ciągu 30 dni od jej uruchomienia.

Lokata 500 + premia to depozyt na 10 lat ze zmiennym oprocentowaniem. To, ile na niej zarobisz zależy od wskaźnika WIBID ON (overnight), czyli stawce po jakiej banki pożyczają sobie pieniądze na noc. Aktualnie wynosi on ok. 1,3% więc na pierwszy rzut oka może trochę przerażać – ale nie o zyski z tego tytułu tutaj chodzi. Najważniejsze jest to, co możesz zarobić w ramach premii dorzucanej przez bank za otwarcie opisywanej lokaty.

Jak zyskać premie od Deutsche Bank?

Deutsche Bank deklaruje, że wszystkim osobom, które skorzystają z tej oferty, po zakończeniu każdego roku wypłaci 1/12 wpłaconych środków. Oczywiście, przy okazji dodaje także limity mówiące, że premia ta nie może być większa niż 500 zł rocznie, a w ciągu dwunastu miesięcy na wspomnianym depozycie musi znaleźć się min. 1 200 zł.

Aby zyskać maksymalne 500 zł oferowane przez bank, na twojej lokacie musi więc znaleźć się 6 000 zł. Nie ma jednak znaczenia czy wpłat będziesz dokonywał co miesiąc – ważne aby do końca roku znalazła się tam minimalna (bądź wyższa kwota), a bank na jej podstawie wyciągnie średnią miesięcznych wpłat.

Uzyskana premia przekazywana jest na rachunek oszczędnościowy założony wraz z lokatą. Zaraz po wypłacie możesz ją jednak spokojnie przelać na inne dowolne np. lepiej oprocentowane konto.

Promocja w Deutsche Bank naszym zdaniem

Deutsche Bank prezentuje tu prawdziwe prorodzinną postawę. Właściwie to nagradza cię za sam fakt posiadania dzieci i jeśli założymy, że przez 10 lat będziesz z tego tytułu otrzymywał od banku 500 zł, do twojej kieszeni wpadnie gratisowe 5 000 zł. A jeśli posiadasz więcej dzieci, zyski te mogą być jeszcze większe.

Wymagane przez bank konto osobiste jest darmowe, więc na tym na pewno nie stracisz. Jedyne wątpliwości jakie mogą się tutaj nasunąć, dotyczą faktu, że oprocentowanie lokaty jest zmienne. Pamiętaj jednak, że nie jest to najważniejszy element tego produktu Tutaj zyskujesz głównie dzięki premii rocznej, dlatego to właśnie ze względu na nią warto sięgnąć po ten depozyt!.

Lokata 500 + premia – jak otworzyć?

Wspomnianą wyżej lokatę z łatwością otworzysz przez internet. Wystarczy jedynie kliknąć w poniższy link:

Otwórz Lokatę 500 + premia

PORÓWNAJ LOKATY
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments