Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Lokata bezkarna w BGŻ Optima i 50 zł gratis!

Bank BGŻ Optima rusza z kolejnym promocyjnym wydaniem lokaty bezkarnej. Tym razem do zgarnięcia jest 50 zł. A co zrobić żeby zdobyć tego gratisa? W zasadzie nie trzeba się za bardzo wysilać…

Lokata bezkarna czyli czy gra jest warta świeczki

Oprocentowanie lokaty bezkarnej nie jest może najwyższe, ale patrząc na aktualne oferty tego typu produktów, nie ma na co narzekać. 3,2% przy wysokiej sumie lokowanych pieniędzy da całkiem niezły zysk. A ile można wpłacić na lokatę bezkarną? Regulamin mówi, że nie mniej niż 1000 zł i nie więcej niż 100 000 zł.

Lokatę bezkarną zakłada się na 3 miesiące, a po okresie jej zapadalności pieniądze od razu wracają do nas. Co więcej, jeśli w trakcie trwania lokaty nagle będziemy potrzebować przechowywanych na niej środków, lokatę tę można “bezkarnie” zerwać i wypłacić gotówkę wraz z nagromadzonymi już odsetkami. Innymi słowy, wcześniejsze zerwanie lokaty nie pozbawia nas już wypracowanego zysku. To doskonałe zabezpieczenie zwłaszcza dla tych, którzy boją się “zamrozić” na lokacie aż tak wysoką kwotę jaką jest 100 000 zł. Dostęp do pieniędzy możliwy jest bowiem w każdej chwili.

Lokata bezkarna w promocji – dla kogo?

Choć lokatę bezkarną może założyć praktycznie każdy, tak jej wydanie promocyjne przeznaczone jest wyłącznie dla pewnej uprzywilejowanej grupy. Jeżeli więc korzystałeś z konta oszczędnościowego w BGŻ Optima w ciągu ostatnich 12 miesięcy, na lokatę z gratisem nie masz co liczyć. W regulaminie jest mowa wyłącznie o koncie oszczędnościowym – posiadanie w BGŻ Optima rachunku rozliczeniowego nie przekreśla więc Twoich szans na dodatkowy zysk z lokaty. Musisz się jednak spieszyć – na 50 zł za założenie lokaty bezkarnej ma szansę tylko 2 000 pierwszych osób!

Jak założyć lokatę bezkarną i zdobyć 50 zł?

Najprościej zrobić to za pomocą specjalnie dedykowanego formularza. Wypełniając ten wniosek otrzymasz specjalny, przypisany do Ciebie link. Klikając w ten adres, przejdziesz do procedury otwarcia lokaty bezkarnej w promocji oraz… konta oszczędnościowego. Tak – aby otrzymać bonus od BGŻ Optima musisz dodatkowo założyć konto oszczędnościowe. Nie ma jednak obowiązku wpłacania na nie jakichkolwiek środków.

Dopełnieniem procedury wnioskowania o promocyjną lokatę jest przelew przeznaczonych na ten cel funduszy. Pieniądze, które chcesz ulokować, wpłacasz jednak na numer konta podany przez bank. Cała transakcja jest bardzo dobrze zabezpieczona, więc nie obawiaj się, że Twoje pieniądze tak po prostu się “zgubią”. Na wypełnienie formularza masz czas do 7 czerwca 2016 r., a przelew musisz wykonać do 13 czerwca 2016 r. Do 19 lipca otrzymasz natomiast dane do logowania, które potrzebne Ci będą potem do odbioru przyznanej premii.

Otwórz lokatę bezkarną i zgarnij 50 zł!

Po dopełnieniu wszystkich formalności pozostaje Ci już tylko czekać. Lokata musi być utrzymana do 1 sierpnia 2016 r. Po tym czasie możesz ją zerwać, a odsetki i bonus i tak dostaniesz. Do 24 sierpnia musisz natomiast zalogować się na stronie promocji i podać numer konta BGŻ Optima potrzebny do wypłaty nagrody – oczywiście chodzi tutaj o numer rachunku oszczędnościowego, który otworzyłeś wnioskując o lokatę.

O przyznaniu premii zostaniesz poinformowany do 17 sierpnia 2016 roku, a jej wypłata nastąpi do 30 sierpnia 2016.

Lokata bezkarna i 50 zł  – czy to się opłaca?

Duża kwota maksymalna, brak kary za zerwanie lokaty przed terminem, niezłe oprocentowanie i 50 zł praktycznie za nic to zdecydowanie największe atuty tej promocji. Dodatkowo nikt nie każe otwierać konta osobistego, a rachunek oszczędnościowy jest tylko formalnością. Na tej lokacie i promocji można tak naprawdę tylko zarobić. A skoro nie ma nic do stracenia, warto skorzystać, a dodatkowa gotówka sama wpadnie do Twojej kieszeni!

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments