Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Lokata Bezkompromisowa, czyli jak bank BGŻ pomnaża twoje pieniądze

Bank BGŻ właśnie wypuścił na rynek nowy produkt oszczędnościowy. Lokata Bezkompromisowa, bo o niej mowa, to depozyt zapewniający zyski na poziomie 3% w skali roku. Jak widać, oferowane odsetki na tle innych produktów lokatowych to całkiem niezły zarobek. Sprawdźmy więc szczegółowe warunki tej oferty.

Wprowadzenie do oferty banku BGŻ Lokaty Bezkompromisowej zbiegło się w czasie z innymi zmianami dokonanymi przez tę instytucje.  Bank BGŻ postanowił nieco zmodyfikować warunki innego swojego sztandarowego produktu – Lokaty Bezkarnej. Zmianie uległo oprocentowanie (z 3% na 3,2%) oraz maksymalna kwota lokaty (ze 100 000 zł na 20 000 zł).

Przy okazji tych modyfikacji bank postanowił wypromować także swoje najmłodsze dziecko – Lokatę Bezkompromisową. I choć oprocentowanie tego produktu jest ciut niższe (zamiast 3,2% mamy 3%), zapewne za kila dni znajdzie się wysoko w rankingach lokat.

Lokata Bezkompromisowa pod lupą

Ogólne warunki Lokaty Bezkompromisowej praktycznie niczym nie różnią się od tych, które bank stawiał w przypadku Lokaty Bezkarnej. Składając wniosek o ten produkt, zgadzamy się jednocześnie na otwarcie konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,5% dla kwoty do 150 000 zł.

Lokatę Bezkompromisową możemy otworzyć na 3 miesiące. Bank zastrzega, że produkt ten ma charakter nieodnawialny (nie można jej przedłużyć na kolejny okres), a kwota ulokowanego kapitału musi zmieścić się w przedziale od 1 000 zł do 100 000 zł. Zapewne w związku z wysoką kwotą maksymalną, każda osoba może być właścicielem wyłącznie jednej Lokaty Bezkompromisowej.

Dla kogo ta lokata?

Propozycję Lokaty Bezkompromisowej bank BGŻ kieruje do wszystkich, którzy przez ostatni rok nie prowadzili rachunku w tym banku. Mowa tutaj jednak wyłącznie o koncie osobistym, więc wszyscy posiadacze rachunków rozliczeniowych wciąż mają szansę na skorzystanie z tego produktu (o ile nie założyli wcześniej Lokaty Bezkarnej).

Jak założyć Lokatę Bezkompromisową?

Z nowej oferty banku BGŻ można skorzystać bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie wypełnić formularz dostępny na stronie banku.

Jesteś zainteresowany tym produktem? Kliknij w link poniżej!

Złóż wniosek o Lokatę Bezkompromisową

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments