Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nie taka straszna, czyli lokata Halloween w Idea Bank

Idea Bank świętuje amerykańskie Halloween i z tej okazji przygotował dla klientów wyjątkowo atrakcyjną propozycję lokaty. Warto się pośpieszyć, bo promocyjne oprocentowanie 3% może zniknąć tak szybko jak się pojawiło. Poznajcie szczegóły!

W ubiegłym roku lokatę Halloween można było założyć tylko przez cztery dni. Nie da się więc ukryć, że ta propozycja ściśle dotyczy przełomu października i listopada, a potem najprawdopodobniej zniknie z rynku. Niemniej jednak ten, kto nie będzie się długo zastanawiał, może dzięki niej co nieco zarobić.

Lokata Halloween – szczegóły oferty

 

Lokata Halloween to depozyt krótkoterminowy, który zakładamy wyłącznie na miesiąc. Z jednej strony to zaleta (“pozbywamy” się środków finansowych tylko na parę tygodni), ale z drugiej wada (po miesiąc znowu będzie trzeba poszukać jakiegoś miejsca dla naszych oszczędności).

Po stronie pozytywów tej lokaty z pewnością należy zaliczyć kwoty maksymalnej i minimalnej wpłaty. Otóż, minimalnie przy tym produkcie możemy ulokować 500 zł (świetna opcja dla tych, którzy mają mniejsze oszczędności), a maksymalnie aż 1 000 000 zł. Co więcej, każdy chętny na tę lokatę nie musi zadowolić się jednym depozytem. Regulamin zaznacza, że jedna osoba może otworzyć dowolną ilość lokat, niezależnie od tego czy jest stałym czy nowym klientem banku.

Jak już wspomnieliśmy, oprocentowanie lokaty wynosi 3% w skali roku. Jeśli zdecydujemy się na odnowienie tej lokaty po upływie miesiąca (bank daje taką możliwość), oprocentowanie tego produktu spadnie do warunków oferty standardowej czyli 0,2% w skali roku.

W ramach lokaty Halloween Idea Bank nie wymaga skorzystania z żadnych dodatkowych produktów. Oznacza to, że nie musimy zakładać w tej instytucji konta osobistego lub oszczędnościowego. Nic nas więc w tym banku nie trzyma. A że warunki odnowienia lokaty nie są zbyt kuszące, po miesiącu można bez żalu zabrać swoje pieniądze i poszukać nowej, dającej większe zyski oferty.

Jak założyć lokatę Hallowen?

 

Jednymi możliwościami założenia lokaty Hallowen jest jej otwarcie online lub za pomocą bankowości mobilnej (w przypadku aktualnych klientów banku). Bank nie określa, ile czasu mamy na skorzystanie z tego produktu. Jak już mówiliśmy, lepiej więc nie zwlekać z decyzją bo może okazać się, że jutro lokata Hallowen wypadnie z oferty.

Otwórz lokatę Hallowen i zgarnij 3% w miesiąc

PORÓWNAJ LOKATY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments