Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Wesoło z Idea Bank, czyli Lokata Happy na 4%

Nazwa tej lokaty z pewnością nie jest przypadkowa. Każdy kto na swoich oszczędnościach zarobi 4% z pewnością wypłaci potem pieniądze z uśmiechem na twarzy. Poznaj zatem szczegóły oferty, która obecnie daje jedno z lepszych oprocentowań na rynku.

Oczywiście, musisz pamiętać, że od lokaty tej zostanie potrącony podatek Belki – nie zmienia to jednak faktu, że wybierając produkt Idea Banku całkiem nieźle na nim zarobisz. Przejdźmy więc do konkretów.

Dla kogo ta okazja?

Lokata Happy skierowana jest do wszystkich nowych klientów Idea Bank. Jak głosi regulamin, nowy klient to osoba, która nigdy wcześniej nie zawarła umowy o jakikolwiek produkt finansowy z Idea Bankiem lub Lion’s Bankiem oraz nie złożyła wniosku o taki produkt. Inaczej mówiąc, lokata ta dostępna jest dla wszystkich, którzy nigdy nie mieli nic wspólnego z w/w bankami.

Warunki lokaty, czyli kiedy dostaniesz 4%?

Lokatę Happy możesz otworzyć na jeden, dwa lub trzy miesiące. I teraz uwaga: jeśli wybierzesz wariant miesięczny lub kwartalny, twoje środki zyskają oprocentowanie rzędu 3,5%. Oznacza to, że 4% możesz zdobyć wyłącznie wtedy, gdy posiadane pieniądze ulokujesz na dwa miesiące.

Na lokatę Happy wpłacisz kwoty od 500 do 10 000 zł. Każdy klient może posiadać tylko jedną lokatę tego typu. Na szczęście decydując się na ten produkt, nie musisz wiązać się z bankiem także za pomocą innych produktów, np. konta osobistego. Idea Bank nie wymaga od zainteresowanych lokatą Happy żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy jedynie złożyć wniosek o otwarcie tego depozytu

Czy to się opłaca?

Lokata Happy na pewno jest czymś wyjątkowym na rynku finansowym. Po pierwsze, pozwala na ulokowanie już niewielkich kwot oszczędności. Po drugie, okres trwania takiej lokaty nie wymaga wiązania się z bankiem na dłużej – po dwóch miesiącach z pewnością znajdziesz koleją ciekawą ofertę, która pozwoli ci dobrze zainwestować zarobione środki. A po trzecie, skoro interesuje cię tylko lokata, bank nie zmusza cię do skorzystania także z innych produktów, tak jak to zwykle bywa w przypadku konkurencyjnych ofert. Wybierając lokatę Happy tak naprawdę nic nie tracisz, a jedynie praktycznie zerowym wysiłkiem zwiększać zasobność swojego portfela. Jeśli więc szukasz naprawdę dobrej lokaty, wybór Idea Bank będzie strzałem w dziesiątkę.

Jak otworzyć lokatę Happy?

Lokatę Happy możesz otworzyć w placówce banku. Najszybciej zrobisz to jednak korzystając z gotowego formularza dostępnego na stronie online. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link:

Otwórz lokatę Happy

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments