Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Lokata Jesienny Sejf – kolejne 3% od Idea Bank

Idea Bank idzie jak burza. Kilka dni temu wypuścił  na rynek dobrze oprocentowaną lokatę Halloween, ale jak się okazuje, nie było to ostatnie jego słowo w temacie depozytów. Lokata Jesienny Sejf to najnowsza propozycja Idea Banku, która pozwoli nam ponownie skorzystać z oprocentowania 3% w skali roku. Tym razem jednak nie przez miesiąc, ale aż przez cały kwartał.

Można powiedzieć, że lokata Jesienny Sejf to pewnego rodzaju odpowiednik lokaty Halloween tylko z dłuższym okresem trwania, a co za tym idzie z większym zarobkiem. Warunki tych lokat są praktycznie identyczne. Dla przypomnienia przytoczmy je jednak jeszcze raz.

Lokata Jesienny Sejf – szczegóły oferty

Z lokaty Jesienny Sejf mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci Idea Banku. Oznacza to, że nawet jeśli otworzyliśmy już lokatę Halloween, nic nie stoi na przeszkodzie, aby resztę posiadanych oszczędności wpłacić właśnie na lokatę Jesienny Sejf.

Korzystając z tego produktu, nie musimy wiązać się z bankiem także w inny sposób, np przez konto osobiste. Kiedy minie czas trwania lokaty, można więc swobodnie zabrać swoje oszczędności i przenieść się do innego banku.

A ile oszczędności można oddać na ten depozyt? Aby uruchomić lokatę Jesienny Sejf wystarczy już kwota 500 zł. Maksymalnie możemy natomiast wpłacić tam aż 1 000 000 zł. Co więcej, bank nie ogranicza nam ilości zakładanych lokat. Możemy więc otworzyć ich tyle, ile chcemy.

Lokata Jesienny Sejf gwarantuje nam oprocentowanie środków na poziomie 3% przez okres trzech miesięcy. Jeśli jednak będziemy chcieli potrzymać pieniądze w tym banku trochę dłużej, wspomnianą lokatę można przedłużyć. Odnowienie to nie jest opłacalne. Lokatę przedłużamy bowiem na standardowych warunkach, czyli przy oprocentowaniu około 0,2% w skali roku.

Jak otworzyć lokatę Jesienny Sejf?

Idea Bank umożliwia otwarcie lokaty Jesienny Sejf jedynie drogą elektroniczną. Możemy to więc zrobić albo przez stronę internetową (jeśli jesteśmy nowym klientem banku) albo za pomoc a bankowości online bądź aplikacji mobilnej (jeśli korzystamy już z usług Idea banku i mamy dostęp do takich rozwiązań).

Otwórz lokatę Jesienny Sejf

Aktualizacja: Niestety, lokata nie jest już dostępna w ofercie Idea Banku.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
leszek
leszek
7 lat temu

No nie wiem jak to jest, ale po kliknięciu „otwórz lokate jesienny sejf” nie ma tej lokaty…he,he..tylko inne , o mniejszym oprocentowaniu..

Kasia Stania
7 lat temu
Reply to  leszek

Niestety, lokata Jesienny Sejf zniknęła już z oferty Idea Banku. Ale w ofercie tej instytucji są inne ciekawe propozycje, np. Lokata Happy na 4% https://finanse.rankomat.pl/promocje/lokata-happy/. Nie trzeba więc zadowalać się niższym oprocentowaniem;)