Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

4% na start, czyli lokata w Plus Banku

Klienci Plus Banku z pewnością będą zadowoleni. W końcu ktoś pomyślał także o ich potrzebach i stworzył produkt dzięki któremu nieźle zarobią na oszczędnościach. Poznaj Lokatę na Start z oprocentowaniem 4%.

Oferta tej lokaty skierowana jest do wszystkich osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy otworzyły w Plus Banku rachunek osobisty (Konto Plus). Bank nie odrzuca jednak tych, którzy ze względu na lokatowy bonus, zdecydują się dołączyć do grona klientów Plus Banku. Oznacza to, że jeśli założysz Konto Plus w najbliższym czasie, również masz szansę na otwarcie lokaty z obiecanym oprocentowaniem rzędu 4%.

O lokacie na start słów kilka…

Lokata proponowana przez Plus Bank to produkt kwartalny na który należy wpłacić środki od 1 000 zł do 10 000 zł. Każdy użytkownik takiej lokaty może także swobodnie dysponować zgromadzonymi odsetkami, np:

  • przekazywać je co miesiąc na rachunek
  • dopisywać do kwoty lokaty
  • wypłacić dopiero po dniu zapadalności lokaty

Co więcej, po każdym pełnym okresie odsetkowym ( czyli jednym miesiącu) możesz zerwać lokatę bez ryzyka utraty zarobionych środków! To znakomita wiadomość dla tych, którzy nie chcą pozbawiać się stałego dostępu do oszczędności.

Nie tylko lokata, czyli co musisz wiedzieć o Koncie Plus

Jak już wspomnieliśmy, warunkiem otwarcia 4-procentowej lokaty na start jest posiadanie Konta Plus. Przyjrzyjmy się zatem ogólnym warunkom tego rachunku.

Konto Plus to rachunek, w którym wszystkie podstawowe usługi masz za darmo. Nie zapłacisz więc ani złotówki za:

  • prowadzenie rachunku
  • wypłaty gotówkowe ze wszystkich bankomatów
  • użytkowanie karty debetowej (jeśli wykonasz płatności kartą na min. 500 zł)
  • przelewy przez internet, zlecenia stałe lub polecenia zapłaty

Jak widzisz, jedyna płatność w przypadku tego konta, to opłata za kartę. Jeśli za jej pomocą wydasz mniej niż 500 zł, bank naliczy ci opłatę w wysokości 9 zł. Możesz jednak zrezygnować z posiadania karty debetowej i tym samym nie narażać się na niechciane opłaty. Zanim to jednak zrobisz, musisz wiedzieć, że Konto Plus daje specjalne przywileje tym, którzy zdecydują się aktywnie używać karty płatniczej.

Korzystając z karty debetowej do Konta Plus możesz przystąpić do programu Bonus Plus i obniżać faktury za usługi w Plusie lub Cyfrowym Polsacie. Jeśli korzystasz z oferty tych firm, założenie konta w Plus Banku i użytkowanie karty może ci się więc jeszcze bardziej opłacić.

Lokata na start i Konto Plus – czy warto skorzystać z tej oferty?

Plus Konto to niewątpliwie jeden z tańszych rachunków podstawowych na rynku. Jeśli więc używasz bankowości tylko w minimalnym stopniu, miesięczna płatność kartą na kwotę 500 zł nie stanowi dla ciebie problemu, a dodatkowo korzystasz z usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu, oferta Plus Banku pozwoli ci zaoszczędzić nawet 125 zł.

Dodatkowo, jeśli przy okazji tego konta skorzystasz z lokaty i wrzucisz na nią swoje oszczędności, zarobisz dodatkowe środki. 4% to obecnie jedno z lepszych oprocentowań lokat, jakie oferują banki, dlatego warto z niego korzystać, póki masz taką szansę.

Jak skorzystać z oferty Plus Bank?

Konto Plus jak i lokatę na start możesz otworzyć na trzy sposoby:

  • dając się do placówki banku
  • kontaktując się z centrum obsługi klienta
  • wysyłając smsa o treści “START” pod numer 661005500

Otwórz Konto Plus i Lokatę na Start

PORÓWNAJ LOKATY
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments