Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

mBank: 150 zł premii i 2,6% na koncie oszczędnościowym

Założenie eKonta osobistego z oferty mBanku, zapewnienie dwukrotnie wpływu w wysokości min. 1000 zł i wykonanie 5 transakcji kartą lub Blikiem w dwóch kolejnych miesiącach pozwala zyskać 150 zł premii. Jako „dodatek” bank dorzuca podwyższone do 2,6% w skali roku oprocentowanie konta oszczędnościowego Moje cele.

W porównaniu do poprzedniej edycji promocji „eKonto z premią” mamy do czynienia z wyższym bonusem pieniężnym i zwiększonym oprocentowaniem rachunku Moje cele. Niestety nie zmieniła się zasada kwalifikacji uczestników akcji. Nadal nie mogą w niej wziąć udziału osoby posiadające (lub współposiadające) po 1 stycznia 2017 r. konto osobiste lub oszczędnościowe w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Nagroda pieniężna w dwóch ratach

Droga po nagrodę w tej promocji jest krótka i nie ma na niej wielu zadań do wykonania. Wystarczy otworzyć do 30 października 2019 r. na stronie promocji eKonto osobiste z kartą debetową i uruchomić konto oszczędnościowe Moje cele.

Pierwsza część nagrody – 100 zł – związana jest z realizacją dwóch zadań. Najważniejsze z nich, to zapewnienie szybkiego wpływu na nowo otwarty rachunek. Trzeba to zrobić w ciągu 7 dni od chwili podpisania umowy o eKonto osobiste. W tym czasie musi wpłynąć jednorazowo min. 1000 zł. Uwaga: nie może to być przelew z rachunku w mBanku, którego uczestnik promocji jest (współ)posiadaczem.

Drugi obowiązek, to wykonanie do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostało otwarte eKonto osobiste min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Można to zrobić w punktach stacjonarnych i w internecie.

Drugą część premii – w wysokości 50 zł – zdobędą ci, którzy w kolejnym miesiącu po tym, w którym spełnili wymagania regulaminu dotyczące otrzymania 100 zł, zrealizują dokładnie te same zadania co w I etapie.

Praktyczny przykład

Przełóżmy wymagania regulaminu na konkretny przykład. Uczestnik promocji otworzył eKonto osobiste 19 sierpnia 2019 r. Dla uzyskania 100 zł premii musi on w ciągu 7 dni zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł i do końca września wykonać min. 5 transakcji kartą lub Blikiem. Bonus zostanie przelany na jego rachunek do końca października.

Kolejne 50 zł otrzyma, gdy w październiku na jego konto jednorazowo wpłynie min. 1000 zł i wykona ponownie 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem. Tę część nagrody bank wypłaci do końca listopada.

Dodatkowy bonus

W opisywanej akcji można też otrzymać podwyższone do 2,6% w skali roku, dla kwot do 20.000 zł, oprocentowanie konta oszczędnościowego Moje cele. Bank naliczy je za dany miesiąc, o ile suma wpływów na konto Moje cele była w nim wyższa o co najmniej 100 zł od sumy wydatków.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało (pod powyższym warunkiem) do 29 lutego 2020 r. Po tym terminie, w miesiącach, gdy wymóg regulaminu akcji nie został spełniony oraz dla kwot powyżej 20.000 zł bank będzie naliczał oprocentowanie standardowe.

Otwórz eKonto i ciesz się premią 150 zł

eKonto osobiste i rachunek Moje cele

mBank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie eKonta osobistego. Wydanie karty debetowej też jest bezpłatne, ale korzystanie z niej może się wiązać z opłatą miesięczną 7 zł. Zwolnienie z niej zapewnia wykonanie choćby jednej operacji kartą. Kwota nie ma znaczenia.

Jest ona natomiast istotna przy wypłatach z bankomatów. Jeśli jest to min. 100 zł, to bank nie pobiera opłat. Przy niższych kwotach prowizja wynosi 2,5 zł.

Rachunek Moje cele służy do automatycznego oszczędzania. Działania jego posiadacza sprowadzają się do ustalenia w bankowości elektronicznej celu na jaki będą odkładane pieniądze oraz zasady oszczędzania. Chodzi o określenie, czy ma to być procent od wykonanej transakcji czy też kwota zaokrąglenia. Pieniądze są przelewane na konto Moje cele automatycznie.

Naszym zdaniem

Akcje, w których warunki do spełnienia nie są skomplikowane, nie wymagają specjalnej aktywności w korzystaniu z rachunku osobistego, zawsze zasługują na słowa pochwały. Dlatego kierujemy je w stronę mBanku za zorganizowanie kolejnej edycji promocji „eKonto z premią”. Zwracamy jednak uwagę, że choć mijają miesiące, to bank konsekwentnie liczy czas karencji od 1 stycznia 2017 r., co znacznie ogranicza grono potencjalnych uczestników.

Spełnienie wymagań regulaminu – zapewnienie dwukrotnie jednorazowych wpływów w wysokości min 1000 zł oraz wykonanie w sumie 10 transakcji kartą lub Blikiem – nie powinno nikomu sprawić kłopotów. mBank nie stawia bowiem wielkich ograniczeń. Wystarczy przelew z rachunku własnego w innym banku i płatności na dowolną kwotę w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments