Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Money Mania 2016 – czyli szansa na gratisowe 600 zł!

Wystartowała kolejna edycja kampanii Money Mania. Tym razem do zgarnięcia jest 500 zł od mBank i 100 zł od firmy Money. Wśród aktualnych promocji finansowych jest to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku! Poznaj szczegóły i zyskaj dodatkową gotówkę za darmo!

Obecna akcja Money Mania posiada nieco zawiły regulamin. Otóż, szansę na 100 zł od firmy Money mają zarówno dotychczasowi jak i stali klienci mBanku, ale o 500 zł mogą ubiegać się już wyłącznie osoby, które od 1.10.2015 do dnia przystąpienia do promocji nie miały z mBankiem nic wspólnego.

Na początek sprawdźmy więc co zrobić, aby zdobyć pierwszy bonus w tej akcji czyli 100 zł od firmy Money.

100 zł za założenie konta w mBanku

Zarówno osoby korzystające z bankowości w mBanku, jak i te które planują zrobić to po raz pierwszy, mogą otrzymać bonusowe 100 zł za zarejestrowanie się na specjalnej stronie promocji i otwarcie eKonta. Regulamin akcji mówi, że mamy na to czas do 28.08.2016 roku. Po założeniu swojego profilu, system wygeneruje dla nas specjalny link, za pomocą którego przejdziemy do wniosku o otwarcie rachunku w mBanku. Chcąc zdobyć promocyjną gotówkę musimy ponadto zwolnić bank z konieczności zachowania tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz podpisać umowę o eKonto w terminie do 11 września 2016 roku.

Ale to oczywiście jeszcze nie wszystko! Bank nie da nam dodatkowej gotówki za samo otwarcie konta. Trzeba jeszcze aktywnie korzystać z tego rachunku. Do 2 października każda osoba chcąca zgarnąć gratisową stówkę musi zatem wykonać 5 dowolnych transakcji na tym koncie. Mogą to być płatności kartą, przelewy internetowe lub płatności internetowe. Kiedy już spełnimy te warunki należy ponownie zalogować się na stronie promocji oraz uzupełnić swój numer konta. O przyznaniu premii organizator poinformuje nas do 31 października, a wypłata środków nastąpi do do końca listopada.

Załóż konto i zgarnij gratisowe 100 zł

Dodatkowe 500 zł dla nowych klientów

Osoby korzystające z usług mBanku po raz pierwszy mogą jednak zdobyć o wiele więcej. Tacy klienci mają dodatkowo do zgarnięcia aż 500 zł. Aby jednak zdobyć taką kasę, trzeba oczywiście spełnić kilka warunków. Na premię tej wielkości składa się bowiem parę bonusów, które bank wypłaca za wykonanie określonych zadań. Gratisową gotówkę możemy więc zdobyć w następujący sposób:

  • 10 zł za aktywowanie dostępu do konta za pomocą aplikacji mobilnej – mamy na to 24 godziny od momentu otwarcia rachunku
  • 250 zł zwrotu za płatności kartą (2%) oraz BLIKiem (4%) w sklepach stacjonarnych oraz online – za każdy miesiąc możemy uzyskać max. 50 zł zwrotu. Aby zdobyć pełną możliwą premię za zakupy trzeba więc wykonywać takie transakcje przez 5 miesięcy. Co więcej, musimy także w danym miesiącu wydać min. 250 zł i zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł.
  • 240 zł za spełnienie wszystkich powyższych warunków czyli bycie aktywnym klientem.

Jak widać, w tej promocji dostajemy albo wszystko albo praktycznie nic. Osoby, które chcą skorzystać z tej oferty, muszą zatem złożyć wniosek o eKonto do 18.08.2016.

Ekonto standard – czyli co zyskamy na tym rachunku?

Opisane wyżej możliwości zdobycia dodatkowej gotówki opierają się na założeniu eKonta w mBanku. Warto zatem sprawdzić, czy ten rachunek rzeczywiście jest warty naszego zainteresowania. Analizując regulamin tego produktu wiemy już, że korzystanie z eKonta jest całkowicie darmowe. Za kartę też nie zapłacimy ani gorsza pod warunkiem, że wykonamy nią 5 transakcji w miesiącu (biorąc udział w promocji na pewno spełnimy ten warunek). Problematyczne mogą być jednak wypłaty z bankomatów. Bezpłatnie możemy korzystać z urządzeń Euronetu, Planet Cash, BZWBK oraz mBanku. Bankomaty innych sieci mogą nas kosztować nawet 3% wartości transakcji. Lepiej więc omijać je z daleka.

Akcja Money Mania w naszej opinii

Nie da się ukryć, że oferta Money Mania jest bardzo kusząca, ale głównie dla nowych klientów mBanku. Korzystając z tej promocji zakładamy całkiem niezłe konto osobiste, w którym wszystkie podstawowe funkcje mamy za darmo. Otwierając ten rachunek można więc tylko zyskać. Dodatkową gotówkę możemy natomiast zdobyć za coś, co i tak każdy z nas wykonuje na co dzień czyli płatności kartą. Warunki promocji nie są więc wygórowane, a dodatkowe 600 zł z pewnością przyda się każdemu. Osoby, które jeszcze nie korzystały z oferty mBanku, śmiało powinny sięgnąć po korzyści z tej promocji.

Weź udział w promocji i zgarnij 600 zł za darmo!

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments