Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Na polecaniu konta firmowego także można zarabiać

Premie za polecenia zwykle kojarzą się z rachunkami dla konsumentów. Okazuje się jednak, że czasem można sporo zarobić także na polecaniu konta firmowego.

Krajowe banki dość często wykorzystują programy poleceń jako sposób na promowanie swojej oferty. Dotyczy to przede wszystkim kont osobistych. Trudno się zatem dziwić, że osoba zainteresowana ofertą banków, słysząc o premii za polecenie rachunku kojarzy ją z kontem oszczędnościowo-rozliczeniowym dla konsumentów. W praktyce okazuje się jednak, że czasem sporo można zarobić również na polecaniu dobrego konta firmowego. Prezentujemy zatem ciekawą ofertę poleceń dla przedsiębiorców.

Posiadacz rachunku z Pekao zarobi nawet 1500 zł …

Ciekawą możliwość polecania konta firmowego stworzył niedawno Bank Pekao. Ten drugi największy polski bank w taki sposób chce promować swoje Konto Przekorzystne Biznes. Wspomniany rachunek jest jednym z najciekawszych w całej ofercie rynkowej. Właśnie dlatego znalezienie krewnego lub znajomego, który zechce otworzyć firmowe konto z Pekao nie powinno być bardzo trudne. W tym kontekście warto dodać, że prowadzenie firmy jako podstawowy lub dodatkowy sposób zarobkowania jest coraz popularniejsze w Polsce.

W ramach swojego programu poleceń, Bank Pekao wypłaca klientom nawet 1500 zł (15 x skuteczne polecenie za 100 zł). Co ważne, wspomniana oferta premii za polecenia uwzględnia aż cztery konta z Pekao. Poza Kontem Przekorzystnym Biznes chodzi również o Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych oraz Konto Świat Premium.

Trzeba też dodać, że promocyjne wymogi względem nowego klienta nie są wygórowane. Polecający otrzyma nagrodę jeśli taka krewna lub znajoma osoba założy konto z użyciem kodu polecenia (do 31 grudnia 2020 r.), zapewni jednorazowy wpływ na nowy rachunek (min. 500 zł), wykona jedną transakcję bezgotówkową oraz przynajmniej raz zaloguje się do aplikacji PeoPay. Te trzy ostatnie warunki trzeba spełnić do końca stycznia 2021 r. Co ważne, dotyczą one też polecającego i stanowią dla niego warunek wypłaty premii.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Łączna premia w koncie firmowym wynosi do 2500 zł

Bank Pekao przypomina, że opisywany program poleceń łączy się z innymi promocjami. To oznacza, że posiadacz Konta Przekorzystnego Biznes może zarobić maksymalnie 2500 zł (1500 zł za polecenia + 1000 zł dodatkowej premii). Dodatkowa premia związana z Kontem Przekorzystnym Biznes jest wypłacana za: założenie tego rachunku przez Internet i niewielką aktywność (+300 zł), podpisanie umowy o terminal płatniczy i przyjmowanie na niego płatności „kartowych” (+200 zł), transakcje wymiany walut (+200 zł) oraz zawarcie umowy o kredyt firmowy z gwarancją lub kartę kredytową (+300 zł).

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Advertisement

W Rankomat troszczymy się o transparentność naszych treści, abyś mógł dokonać trafnego wyboru. Informujemy otwarcie, że ten tekst powstał we współpracy z Bankiem Pekao S.A.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments