Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Na zakupy najlepsza Karta Kredytowa z Żubrem

Popularna karta kredytowa z charakterystycznym żubrem wraca z nową promocją. Wydaje się jednak, że Karta Kredytowa z Żubrem byłaby lubiana przez klientów nawet bez dodatkowych premii. 

Karta kredytowa Banku Pekao

Karta Kredytowa z Żubrem jest dobrze znanym produktem Banku Pekao, kojarzonym ze względu na charakterystyczny wzór plastikowych kart płatniczych. Są one wykonane w 99% z materiałów recyklingowych i ozdobione żubrem z logo banku.

Użytkownik karty może wybrać jeden z 3 pakietów – Standard, Złoty i Platynowy. Pakiet podstawowy jest zawsze bezpłatny, podczas gdy w przypadku pakietów wyższych kosztów obsługi można uniknąć wykonując miesięcznie transakcje na odpowiednią kwotę.

Wybierz Kartę Kredytową z Żubrem

Buy now pay later

Jedną z największych zalet korzystania z karty kredytowej jest możliwość korzystanie z limitu kredytowego i spłacanie wydanej kwoty  bez odsetek w określonym terminie. Karta Kredytowa z Żubrem ma długi, 58-dniowy, okres bezodsetkowy dotyczący transakcji bezgotówkowych. Przy odpowiedzialnym użytkowaniu pozwala to robić większe zakupy i płacić za nie prawie dwa miesiące później.

Elastyczność jest tu połączona z bezpieczeństwem zakupów. Karta Kredytowa z Żubrem gwarantuje ubezpieczenie zakupów do kwoty 1000 zł w pakiecie Standard i nawet 6000 zł z pakietem Platynowym.

Spłaty na raty na promocyjnych warunkach

Optymalnym sposobem korzystania z karty kredytowej jest wydanie tylko kwoty, którą będzie można w całości spłacić w okresie bezodsetkowym. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Bank Pekao przewidział dla swoich klientów opcję rozłożenia zadłużenia na karcie na raty analogiczne jak do rat kredytu gotówkowego.

Spłata ratalna karty kredytowej jest w tym wypadku zawsze tańsza niż tradycyjne spłacanie limitu, ponieważ oprocentowanie jest niższe odpowiednio o 5%, 10% i 15% od oprocentowania limitu Karty z Żubrem (w zależności od wybranego pakietu). Raty 10 x 0

Jeśli oprocentowanie nominalne karty wynosi 9,7%, to oprocentowanie spłaty ratalnej w pakiecie Złotym wyniesie jedynie 8,73%.

Raty 10 x 0%

Kupując z Kartą Pekao można rozkładać na raty płatności za zakupy. Użytkownik, który dokona zakupu za minimalnie 300 zł, może rozłożyć go nawet na 10 rat bez dodatkowych kosztów. Maksymalnie można rozłożyć na takie raty zakupy za 1000 zł. W przypadku pakietu Złotego limit rośnie do 2000 zł, a w pakiecie Platynowym do 3000 zł.

Spłacane w terminie raty za zakupy nie naruszają okresu bezodsetkowego. Pozwala to kupować bez przeszkód np. sprzęt AGD czy elektronikę.

Więcej korzyści za 0 zł?

Obsługa Karty Kredytowej z Żubrem w pakiecie Standard jest bezpłatna. Nie ma tu ograniczeń kwotowych, wymagań dotyczących ilości transakcji czy przymusu korzystania z karty. Pakiety Złoty i Platynowy kosztują odpowiednio 19 i 39 zł na miesiąc. Żeby ich uniknąć należy wykonać kartą miesięcznie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 2000 zł w przypadku pakietu Złotego i 3000 zł w przypadku pakietu Platynowego.

Aktywny użytkownik karty może korzystać z pakietu Platynowego całkiem za darmo, a jednocześnie korzystać z szeregu użytecznych rozwiązań oferowanych przez Bank Pekao, takich jak:

Ubezpieczenie podróżne do 200 000 zł
Do 240 zł rocznie zwrotu za opłaty na autostradach
Do 360 zł rocznie zwrotu za zakupy internetowe

Dodatkowo użytkownik pakietu Platynowego zbiera więcej punktów w programach partnerskich Pekao i może korzystać z saloników lotnistkowych w ramach bezpłatnej usługi Flight Delay Pass.

Dla osób, które dużo podróżują pakiet Platynowy może być wyjątkowo opłacalny.

Podsumowanie

Karta kredytowa Pekao, czyli Karta Kredytowa z Żubrem jest dobrym sposobem na to, by odsunąć w czasie płatności za większe zakupy. Odpowiedzialny użytkownik może korzystać z szeregu udogodnień nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów. Nawet najwyższy pakiet Platynowy może być całkiem darmowy przynosząc jednocześnie istotne oszczędności.

Wybierz Kartę Kredytową z Żubrem

Porównaj karty kredytowe
Oceń artykuł
4.9

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments