Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nawet 3.300 zł premii za konto firmowe i aktywność na rachunku w Alior Banku

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na założenie konta firmowego wraz z kartą debetową w Alior Banku mogą liczyć przynajmniej na potrójne korzyści. Po pierwsze to szansa na 1.500 zł premii w zamian za aktywność na rachunku firmowym. Po drugie to nawet 1.800 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe kartą Mastercard z Plusem na dowolnych stacjach paliw. Po trzecie to możliwość zwolnienia z opłaty za kartę do końca 2023 roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji.

Alior Bank doskonale dopasowuje się w oczekiwania przedsiębiorców, oferując im już na starcie nowoczesny rachunek firmowy iKonto Biznes w kartą Mastercard z Plusem za 0 zł oraz pakietem darmowych usług. Brzmi dobrze, ale to nie wszystko. Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą sięgnąć dodatkowo po nawet 3.300 zł, biorąc udział w dwóch niewykluczających się akcjach specjalnych. Bierzemy pod lupę warunki poszczególnych akcji i sprawdzamy co zrobić, aby zdobyć maksymalną premię.

„Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja II” – nawet 1.800 zł za zakupy na stacjach paliw

Z uwagi na duże zainteresowanie ze strony przedsiębiorców Alior Bank zdecydował się przygotować 2. edycję promocji „Biznes na plusie, ceny na minusie” podwyższając dwukrotnie kwoty zwrotów za zakupy na stacjach paliw. Akcja specjalna skierowana jest do klientów biznesowych, którzy w terminie do 30.09.2023 roku zawrą umowę o kartę debetową Mastercard z Plusem do konta firmowego w Alior Banku oraz na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiadali żadnej karty debetowej wydanej do rachunku firmowego (dotychczasowy klient) lub,
 • w ogóle nie zawarli umowy ramowej ani umowy o rachunek podstawowy (nowy klient).

Powyższy podział jest istotny z punktu widzenia maksymalnej kwoty zwrotu za transakcje kartą Mastercard z Plusem. Warunki akcji w tym zakresie prezentują się następująco:

 • Nowy klient może otrzymać 10% zwrotu za transakcje na stacjach paliw, dokonane w okresie trwania promocji – maksymalna kwota miesięcznej premii moneyback to 200 zł i nie więcej niż 1.800 zł w całym okresie promocji.
 • Dotychczasowy klient może otrzymać na takich samych zasadach miesięczny zwrot do 100 zł i nie więcej niż 900 zł w całym okresie promocji.

Możliwość otrzymania zwrotu za transakcje na stacjach paliw kartą Mastercard z Plusem wymaga każdego miesiąca:

 • wykonania za jej pomocą operacji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł,
 • przynajmniej jednego przelewu z rachunku firmowego do ZUS lub urzędu skarbowego.

Jeśli uczestnik promocji nie spełni chociaż jednego z powyższych warunków, to nie otrzyma zwrotu za zakupy na stacjach paliw za dany miesiąc. Premia wypłacana jest przelewem na podstawowy rachunek firmowy w Alior Banku uczestnika promocji do 15. dnia roboczego miesiąca, który występuje po miesiącu rozliczeniowym.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Brak miesięcznych opłat za prowadzenie karty debetowej Mastercard z Plusem

Klienci biznesowi Alior Banku mogą skorzystać również z bezpłatnego prowadzenia karty debetowej Mastercard z Plusem wydanej do jednego z wymienionych rachunków firmowych: iKonto Biznes, Rachunek 4×4, Plan Biznes lub Partner. Zwolnienie z opłat dotyczy przedsiębiorców, którzy od 1.11.2021 r. do 31.12.2022 r. nie posiadali w Alior Banku żadnej firmowej karty debetowej i którzy najpóźniej do 30.09.2023 r. złożą wniosek o wydanie takiej karty.

Zwolnienie z opłat obowiązuje od dnia przystąpienia do promocji do 31.12.2023 r. Po zakończeniu promocji opłata będzie pobierana zgodnie z obowiązującą w tamtym czasie tabelą opłat i prowizji. Możliwość bezpłatnego posiadania karty szczegółowo opisana jest w regulaminie promocji „Karta na Plusie dla posiadaczy rachunków dla firm w Alior Banku SA – edycja III”.

Nawet 1.500 zł w zamian na aktywność na rachunku firmowym iKonto Biznes lub Rachunku 4×4

Jeśli 1.800 zł zwrotu za zakupy na stacjach paliw i darmowe prowadzenie karty debetowej do końca 2023 r. to wciąż zbyt mało, to Alior Bank dokłada do puli nagród możliwość zyskania nawet 1.500 zł premii w zamian za aktywność na rachunku iKonto Biznes lub Rachunku 4×4. W promocji „1500 zł dla firm” mogą wziąć udział osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które spełniają łącznie poniższe warunki:

 • przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadały i nie posiadają w Alior Banku żadnego produktu skierowanego do przedsiębiorców,
 • w trakcie trwania promocji złożyły wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4×4 za pośrednictwem strony internetowej banku, strony internetowej partnera banku, serwisu zafirmowani.pl, przez bankowość internetową Alior Online lub w oddziale Alior Banku (tylko Rachunek 4×4).

W ramach promocji można otrzymać nie więcej niż 12 miesięcznych premii – w pulę wliczany jest miesiąc, w którym założone zostało konto firmowe w Alior Banku. Maksymalna kwota miesięcznej premii wynosi 125 zł, co po 12 miesiącach daje 1.500 zł. Na miesięczny bonus w pełnej kwocie składają się następujące nagrody cząstkowe:

 • 25 zł – za transakcje walutowe we w ramach usługi autodealing lub między rachunkami uczestnika promocji,
 • 25 zł – za transakcje kartą debetową wydaną do rachunku na kwotę min. 2.000 zł miesięcznie,
 • 20 zł – za pierwszy przelew do ZUS lub US z rachunku uczestnika promocji na kwotę min. 500 zł,
 • 20 zł – za utrzymanie średniomiesięcznego salda na rachunku firmowym na kwotę powyżej 100.000 zł,
 • 15 zł – za wykonanie w miesiącu minimum trzech przelewów zagranicznych lub przelewów w walucie obcej w kraju,
 • 10 zł – za pierwszy w miesiącu przelew SEPA, jeśli zostanie wykonany na kwotę min. 100 euro,
 • 10 zł – za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku.

Pierwsza premia wypłacana jest w następnym miesiącu kalendarzowym, po miesiącu, w którym przedsiębiorca przystąpił do promocji. Kolejne nagrody wypłacane są w cyklach miesięcznych. Dodatkowo premia zostanie wypłacona pod warunkiem wykonania minimum 4 transakcji kartą debetową lub kartami debetowymi wydanymi do rachunku firmowego uczestnika w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie dotyczy to pierwszego miesiąca uczestnictwa w promocji.

Naszym zdaniem

Skorzystanie z oferty specjalnej przygotowanej dla klientów biznesowych przez Alior Bank to szereg wymiernych korzyści. Zaczynając od podstawowych związanych z darmowym prowadzeniem nowoczesnego konta firmowego i karty debetowej Mastercard z Plusem, przez zwrot do 1.800 zł za transakcje kartą na stacjach paliw, a na premii do 1.500 zł w zamian za aktywność na rachunku iKonto Biznes lub Rachunku 4×4 kończąc. Daje to w maksymalnym wariancie rekordowe 3.300 zł premii. Wszystko to sprawia, że warto przyjrzeć się bliżej promocjom Alior Banku i zdecydować, które z nich najlepiej wpisują się w potrzeby prowadzonego lub planowanego biznesu.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Porównaj konta firmowe
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments