Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nawet 300 zł zniżki do restauracji w promocji PKO BP

Jedzenie w modnych knajpach to wymarzony styl życia niejednego młodego człowieka. Niestety marzenia weryfikuje rzeczywistość, a dokładnie ceny w popularnych lokalach. A gdybyś dostał nawet 300 zł do wydania w restauracji, wiesz którą byś wybrał? Lepiej się zastanów, bo bank PKO BP wychodzi naprzeciw Twoim pragnieniom!

Najnowsza promocja banku przeznaczona jest dla osób poniżej 26 roku życia, które zdecydują się na otworzenie Konta dla Młodych. Mogą one zgarnąć aż 300 zł zniżki na jedzenie w restauracjach i wejściówkę na Festiwal Restaurant Week. Sprawdzamy więc, jakie konkretnie warunki należy spełnić, aby skorzystać z oferty „Serce na talerzu”.

Mniej niż 26 lat to nie wszystko

Aby skorzystać z promocji, należy być, jak już wspomnieliśmy, osobą poniżej 26 roku życia, ale oczywiście bank stawia dodatkowe warunki. Jednym z nich jest nieposiadanie konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP od 31.08.2016 r. Wykluczeni są również posiadacze konta Inteligo.

Jeśli spełniasz wymagane warunki, dalsze działania nie powinny sprawić Ci kłopotu. Przede wszystkim należy złożyć wniosek o otwarcie Konta dla Młodych oraz wydanie do niego karty Master Card. Konieczne jest również wyrażenie zgód marketingowych. Należy także zarejestrować się na specjalnej stronie promocji. Można to zrobić w dowolnym momencie, nawet przed otwarciem konta.

Promocja do przejedzenia

I to dosłownie. Klienci otrzymają bowiem nagrodę w formie zwrotu 20% za transakcje bezgotówkowe wykonane w sklepach, restauracjach oraz innych punktach gastronomicznych. Miejsca, które zostaną zaliczone na poczet promocyjnych wydatków oznaczone są kodami MCC:

  • 5811,
  • 5812,
  • 5813,
  • 5814.

Zwrot można otrzymać również dzięki kulinarnym zakupom przez Internet. Pamiętaj jednak, żeby każdorazowo sprawdzić, czy dany kod zalicza się do puli promocyjnych wydatków. Taką informację bez problemu znajdziesz w sieci. 20% zwrotu może stanowić całkiem niezłą sumkę, dlatego bank zastrzega, że maksymalna kwota zwrotu to 50 zł miesięcznie. Będzie ona naliczana przez kolejne 6 miesięcy, co daje w sumie 300 zł. Klienci otrzymają zwrot w miesiącu kolejnym po miesiącu, w którym konto zostało założone.

Dodatkowa nagroda

Bank nie ograniczył się tym razem do jednej nagrody. Dodatkową zachętą do wzięcia udziału w promocji jest możliwość zdobycia kodu uprawniającego do otrzymania darmowego 3-daniowego posiłku dla dwóch osób w ramach Festiwalu Restaurant Week. Kod zostanie przesłany o 25.09.2017 r. najszybszym uczestnikom promocji oraz do 9.10.2017 r. pozostałym. Sam Festiwal odbędzie się na terenie całej Polski w dniach 20-29.09.2017 r.

Do kiedy mamy czas?

Na przystąpienie do promocji klienci mają czas do końca września. Liczba zwrotów na konto jest nielimitowana, co oznacza, że nagroda główna jest gwarantowana. Jeśli chodzi o nagrody dodatkowe – ich pula wynosi 2000 kodów, także kto pierwszy ten lepszy. Bank nie wyklucza możliwości zwiększenia liczby promocyjnych kodów, jednak na ten moment limit jest precyzyjnie określony.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments