Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Otwórz konto w Banku Spółdzielczym z Grupy BPS i odbieraj premię za każdą płatność kartą lub telefonem

W najnowszej promocji zorganizowanej przez Bank Polskiej Spółdzielczości każda operacja bezgotówkowa kartą lub telefonem oznacza 1 zł, lub 2 zł premii. Do końca roku zgarnąć można nawet 100 zł zwrotu. Sprawdź, jak przystąpić do akcji i sięgnąć po maksymalną pulę.

Promocja “Płacę i odbieram” jest prostym przepisem na dodatkową gotówkę w zamian za płatności bezgotówkowe kartą debetową lub kartą kredytową. Zdecydowanym plusem tej akcji jest prostota, ponieważ premiowane są operacje, które z reguły wykonujemy każdego dnia. Nie ma tu konieczności spełniania skomplikowanych i czasochłonnych warunków. Wystarczy założyć konto w Banku Spółdzielczym z Grupy BPS, dobrać do niego kartę Visa i płacić nią w sklepach stacjonarnych i w Internecie.

Kto może przystąpić do akcji promocyjnej?

Uczestnikiem promocji “Płacę i odbieram” może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie od 1 września 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku spełni łącznie 3 poniższe warunki:

 1. Złoży wniosek lub zawrze umowę o dowolną kartę Visa wydawaną klientom detalicznym przez Bank Spółdzielczy z Grupy BPS, lub Bank BPS S.A. Uwaga! Nie może być to karta wydana w miejsce karty utraconej, skradzionej lub zastrzeżonej w trakcie obowiązywania promocji.
 2. Zarejestruje kartę na stronie www.mojbank.pl/pio.
 3. W trakcie rejestracji zapozna się z regulaminem promocji i zaakceptuje jego postanowienia.

W promocji “Płacę i odbieram” mogą wziąć udział również osoby już posiadające konto osobiste w Banku Spółdzielczym z Grupy BPS. Wystarczy, że dobiorą kartę Visa i zarejestrują się do Promocji.

Jak zdobywać nagrody w zamian za płatności kartą?

Po skutecznym zarejestrowaniu swojego uczestnictwa w promocji nadchodzi czas na zdobywanie nagród. I tu pozytywne zaskoczenie – bank wypłaca premie za każdą transakcję bezgotówkową kartą zarejestrowaną w promocji. Wysokość pojedynczego bonusu zależy od rodzaju operacji. I tak:

 • 1 zł otrzymamy za każdą transakcję bezgotówkową dokonaną kartą w sklepie stacjonarnym wyposażonym w terminal płatniczy.
 • 2 zł otrzymamy za transakcję bezgotówkową w sklepie stacjonarnym, jeśli dokonamy jej z wykorzystaniem karty podpiętej do mobilnego portfela Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay.
 • 2 zł otrzymamy również za każdą płatność bezgotówkową w Internecie.

Maksymalna premia na jedną zarejestrowaną w promocji kartę wynosi 100 zł. Wystarczy zatem 50 transakcji kartą podpiętą do telefonu lub zegarka, aby sięgnąć po najwyższą nagrodę. Biorąc pod uwagę fakt, że promocja trwa do końca 2022 roku, zgarnięcie pełnej puli nie powinno być dla nikogo problemem.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Jakie operacje nie są uwzględniane w promocji?

Regulamin promocji określa również operacje i transakcje, które nie będą premiowane przez bank. Zaliczamy do nich zasilenia i doładowania portfeli cyfrowych i rachunków płatniczych, tj. Revolut, ZEN, SkyCash, Paypal. Wykluczone są również transakcje:

 • u brokerów ubezpieczeniowych (kod MCC 6211),
 • w kasynach oraz zakładach bukmacherskich (kod MCC 7995),
 • w instytucjach finansowych (kod MCC 6012),
 • w formie internetowych przekazów pieniężnych (kod MC 4829),
 • w formie przekazów pieniężnych w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • w miejscach, które świadczą profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999).

Kiedy i jak bank wypłaci nam premię?

Dla transakcji dokonanych od 1.09.2022 r. wypłaty premii rozpoczną się po 20.10.2022 r. Wypłaty obejmować będą tylko operacje zaksięgowane na rachunku karty. W przypadku zwrotu zakupów lub rezygnacji z transakcji dokonanej kartą bank wycofa wypłaconą premię promocyjną. Nie otrzymamy także nagrody, kiedy przed jej wypłatą zrezygnujemy z karty.

Premia Promocyjna wypłacana jest na rachunek zarejestrowanej w Promocji karty. W przypadku karty kredytowej premia wypłacana jest na jej rachunek pomniejszając kwotę zadłużenia lub powiększając kwotę jej nadpłaty. Co ważne, premia promocyjna wolna jest od podatku dochodowego od osób fizycznych i nie musimy wykazywać jej w deklaracji podatkowej.

Które karty biorą udział w promocji?

Jeśli znamy już warunki pozwalające zawalczyć nawet o 100 zł premii to warto przyjrzeć się kartom Visa biorącym udział w promocji. Do wyboru mamy 4 opcje (2 karty debetowe i 2 karty kredytowe):

 1. Karta Visa payWave – to połączenie karty debetowej z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych do 100 zł bez użycia kodu PIN. Kartę można dodać do Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay.
 2. Karta Visa Classic – to karta pozwalająca płacić w sklepach stacjonarnych i w Internecie bez ponoszenia dodatkowych opłat. Transakcje zbliżeniowe do 100 zł nie wymagają autoryzacji kodem PIN. Kartę można dodać do Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay.
 3. Karta Visa Credit – to karta kredytowa, którą możemy płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych, a dzięki płatnościom mobilnym możemy mieć kartę także w swoim telefonie. Limit kredytowy tej karty mieści się w przedziale od 1.000 zł do 20.000 zł.
 4. Karta Visa Credit Gold – to karta kredytowa dla bardziej wymagających użytkowników. Dostępny limit kredytowy mieści się w przedziale od 5.000 zł do 50.000 zł. Podobnie, jak karta standardowa, jej złoty odpowiednik pozwala na płatności w sklepach stacjonarnych i w Internecie. Kartę można wykorzystywać również do płatności mobilnych.

Przykładowe konta dla klientów indywidualnych w Banku Polskiej Spółdzielczości

Z promocji skorzystać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, więc pomijamy talentKonto, które oferowane jest klientom, którzy mają więcej niż 13 lat, ale nie ukończyli jeszcze 18 roku życia. Do najbardziej popularnych rachunków ROR w Banku BPS, adresowanych do dorosłych użytkowników, zaliczamy iKonto i wygodneKonto.

iKonto jest rozwiązaniem dla osób stawiających przede wszystkim na bankowość internetową. Podstawowe opłaty związane z tym rachunkiem prezentują się następująco:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (jeżeli w miesiącu poprzedzającym naliczenie opłaty przelejesz w sumie środki w kwocie co najmniej 1 tys. zł lub jeśli jesteś studentem do 26. roku życia. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 7 zł).
 • 0 zł – za wydanie i wznowienie karty debetowej wraz z ubezpieczeniem.
 • 0 zł – za wypłaty gotówki z bankomatów Grupy BPS.
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku oszczędnościowego i rachunku walutowego.

WygodneKonto, jak sugeruje sama nazwa, adresowane jest do osób ceniących sobie zarówno komfort bankowości elektronicznej, jak i bezpośrednią obsługę w oddziale banku. Podstawowe opłaty związane z tym rachunkiem wyglądają następująco:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (jeżeli w miesiącu poprzedzającym naliczenie opłaty przelejesz w sumie środki w kwocie co najmniej 5 tys. zł. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 11 zł).
 • 0 zł – za wydanie i wznowienie karty debetowej wraz z ubezpieczeniem.
 • 0 zł – za wypłaty gotówki z bankomatów Grupy BPS.
 • 0 zł – za dostęp do systemu bankowości elektronicznej.
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku oszczędnościowego i rachunku walutowego.

Są to przykładowe parametry – zostawiając swój kontakt w formularzu, konsultant zadzwoni do Ciebie, pomagając wybrać Bank znajdujący się po sąsiedzku i zaprezentuje szczegółową ofertę.

Naszym zdaniem

Promocja “Płacę i odbieram” zorganizowana przez Banki Spółdzielcze nie wymaga od nas spełniania czasochłonnych i skomplikowanych warunków. Wystarczy założyć konto osobiste wraz z wybraną kartą Visa, zarejestrować ją na wskazanej stronie i płacić za jej pomocą w punktach stacjonarnych i w Internecie.

Każda z transakcji tego typu (poza wyjątkami) nagradzana jest premią cząstkową w wysokości 1 zł lub 2 zł. Maksymalna kwota nagrody to 100 zł. Mając na uwadze fakt, że promocja trwa do końca 2022 roku, zdobycie najwyższej premii nie powinno być dla nas żadnym problemem.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Promocja trwa do końca 2022 roku, dotyczy nowych kart Visa dla klientów indywidualnych. Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Szczegóły promocji dostępne są na www.mojbank.pl/konto. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Advertisement

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments