Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Pekao: 200 zł za Konto Przekorzystne z kartą

Kolejna promocja Konta Przekorzystnego z oferty Pekao przynosi nagrodę w wysokości 200 zł. Warunkiem jej zdobycia jest założenie wspomnianego rachunku oraz aktywne korzystanie z niego do końca 2019 r.

Zgodnie z regulaminem, promocja „Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 200 zł” trwa do 31 sierpnia 2019 r. Możliwe, że zostanie jednak zakończona wcześniej, bo bank zaznaczył, że bonus otrzyma tylko 10.000 osób.

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadały (lub współposiadały) rachunku osobistego między 1 sierpnia 2018 r. a 31 lipca 2019 r.

2 x 100 zł

Do zdobycia jest w sumie 200 zł. Połowę nagrody Pekao wypłaci jesienią bieżącego roku, a na drugą część trzeba będzie poczekać do stycznia 2020 r., gdyż bank oczekuje aktywnego korzystania z rachunku aż do końca 2019 r.

Najważniejsze to otwarcie Konta Przekorzystnego na stronie promocji do 31 sierpnia 2019 r. Bank wymaga, by uczestnik akcji skorzystał także z karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay. Zwracamy uwagę na ograniczoną do 10.000 pulę nagród!

Kolejne działania należy zrealizować do 30 września 2019 r. Do tego dnia konieczne jest zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 500 zł (nie mogą to być wpłaty gotówkowe oraz przelewy z rachunków własnych w Pekao) oraz wykonanie min. 1 transakcji bezgotówkowej za pomocą karty debetowej. Dozwolone są też płatności aplikacją PeoPay.
100 zł premii za ten etap bank wypłaci do 15 października 2019 r.

Na drugą połowę bonusu zasłużą uczestnicy promocji, którzy w trzech kolejnych miesiącach (październik, listopad, grudzień) 2019 r. wykażą się dokładnie taką samą aktywnością w korzystaniu z Konta Przekorzystnego jak we wrześniu. Krótko mówiąc, w IV kwartale 2019 r. zapewnią w każdym z miesięcy wpływy w jednorazowej wysokości min. 500 zł i wykonają choćby po 1 transakcji „plastikiem” lub PeoPay. Drugie z obiecanych 100 zł Pekao przekaże do 15 stycznia 2020 r.

Otwórz Konto Przekorzystne i zdobądź 200 zł premii

Konto Przekorzystne z oferty Pekao

Miesięczna opłata za Konto Przekorzystne wynosi 6 zł. Warunkiem jej uniknięcia jest zapewnienie wpływu w wysokości min. 500 zł oraz zrealizowanie przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub w aplikacji PeoPay. Łatwo zauważyć, że są to warunki identyczne z tymi, które uprawniają do otrzymania nagrody w opisywanej akcji.

Wypłaty z bankomatów własnych Pekao są bezpłatne. Bank nie pobiera opłat także za 2 pierwsze operacje w innych urządzeniach w danym miesiącu, o ile został spełniony wspomniany wyżej warunek bezpłatności konta. W pozostałych przypadkach opłata wynosi 2% wypłacanej kwoty, min. 5 zł.

Naszym zdaniem

Propozycja banku Pekao warta jest wnikliwego przemyślenia. Spełnienie warunków promocji – zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 500 zł i wykonanie 1 transakcji kartą lub w aplikacji PeoPay w każdym z 4 miesięcy – jest banalnie proste. Na dodatek z połowy nagrody można się będzie cieszyć już po miesiącu aktywnego korzystania z rachunku.

Dla ułatwienia podjęcia decyzji dodamy, że w Pekao trwa też obecnie promocja oprocentowania Konta Oszczędnościowego. Przystępując do niej można uzyskać 3% w skali roku, dla kwot do 30.000 zł, aż na 6 miesięcy!

Tak więc półroczna współpraca z Pekao może przynieść bardzo wymierne korzyści. Potem przyjdzie czas na decyzję, czy ją kontynuować, czy też może poszukać na naszym portalu kolejnej ciekawej promocji bankowej z atrakcyjnym bonusem.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments