Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Powrót odsetek – promocja kredytu gotówkowego w BPH

Bank BPH ponownie rusza z kampanią promocyjną „Powrót odsetek”. Po roku kredytowania klient otrzymuje zwrot odsetek za ostatnie 12 miesięcy, oczywiście pod pewnymi warunkami…

Zasady promocji Powrót odsetek

Akcja reklamowana przez pluszowe odsetki dotyczy kredytów gotówkowych udzielanych maksymalnie na 24 miesiące. Promocją oferowaną przez bank BPH objęte są kredyty gotówkowe udzielane na okres od 6 do 24 miesięcy na kwotę od 1000 zł do maksymalnie 20 000 zł netto (czyli bez prowizji i ewentualnych kosztów ubezpieczenia). Okazję mogą upolować kredytobiorcy korzystający z oferty banku od 1 marca do 30 czerwca 2016 roku. Co ważne, nie każdy może liczyć na zwrot odsetek – promocja kierowana jest do klientów, którzy nie mają lub nie mieli kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub pożyczki gotówkowej w banku BPH w dniu wnioskowania lub w okresie 180 dni poprzedzających ten dzień. Warto dodać, że oprocentowanie pożyczki objętej promocją będzie wynosiło od 5,90% do 7,80%, a prowizja będzie ustalana indywidualnie do 30,40% według tabeli. Aby złożyć wniosek o kredyt i powrót odsetek, wystarczy kliknąć w ten link i wypełnić formularz kontaktowy. Przedstawiciel banku BPH skontaktuje się w celu omówienia indywidualnych warunków kredytowych.

Kiedy odsetki nie zostaną zwrócone?

Nawet jeśli spełnimy wszystkie wymagania omówione powyżej, to i tak nie jest to jeszcze gwarancja otrzymania zwrotu 12 odsetek. Jeśli kredytobiorca nie spłaca rat w terminie, jeśli wypowie umowę kredytu lub też dokona wcześniejszej całkowitej spłaty kredytu, to nie może wziąć udziału w promocji – są to wyłączenia zdefiniowane w regulaminie.

Jak otrzymać zwrot odsetek z kredytu w BPH?

Na zwrot części kredytu musimy czekać ponad rok – dopiero po 30 dniach od momentu zaksięgowania wpłaty za dwunastą ratę otrzymamy pieniądze na konto. Nie trzeba w tym celu składać żadnych wniosków, zostanie to zrobione automatycznie. Inaczej nieco rzecz wygląda w przypadku kredytów udzielonych na okres od 12 do 24 miesięcy oraz krótszy niż 12 miesięcy. W tej pierwszej sytuacji odsetki zostaną zwrócone również w ciągu 30 dni od terminu płatności dwunastej raty – ale wróci ich tyle, ile zostało zapłaconych w pierwszych 12 ratach kredytu, a z kolei w przypadku umów zawartych na okres krótszy niż rok odsetki zostaną zwrócone w ciągu 30 dni od terminu płatności ostatniej raty.

Weź kredyt w banku BPH i przytul odsetki

Potrzebujesz gotówki i zamierzasz wziąć kredyt? Dzięki promocji “Powrót odsetek” odzyskasz cześć kosztów – zawsze to jakaś forma oszczędności. Nie musi to jednak oznaczać, że kredyt będzie tańszy – bo wszystko zależy od ustalonej przez bank prowizji czy nawet kosztów ubezpieczenia. Dlatego zawsze warto porównać różne oferty kredytów gotówkowych i dopiero wtedy zdecydować się na najlepszą propozycję.

Zainteresowała Cię ta oferta? Kliknij w ten link i wypełnij formularz kontaktowy na stronie banku.

 

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments