Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Prosto i z domu – lokata na Nowe Środki w Santander Consumer Banku

Lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem z pewnością cieszy każdego posiadacza oszczędności. Taka, którą można założyć szybko i w prosty sposób bez wychodzenia z domu, raduje zapewne jeszcze bardziej. Podpowiadamy, że depozyt spełniający wszystkie powyższe warunki można znaleźć w Santander Consumer Banku.


Przyzwyczailiśmy się do szybkiego i wygodnego załatwiania większości spraw bankowych w bankowości elektronicznej. Oprócz oszczędności czasu, korzystając w ten sposób z usług banków zyskujemy też często dodatkowe bonusy. Jednym z nich może być podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego czy lokat terminowych. Banki decydują się na taką zachętę, bo jest to i dla nich korzystne, po prostu oszczędzają na kosztach prowadzenia placówek.

Lokaty Online Nowe Środki z wysokim oprocentowaniem

Wśród wielu ofert depozytowych dostępnych obecnie na rynku zwracają uwagę lokaty Online Nowe Środki proponowane przez Santander Consumer Bank. Co prawda bank znany jest głównie z udzielania kredytów, ale od pewnego czasu bardzo aktywnie walczy o posiadaczy oszczędności i czyni to z coraz większym powodzeniem.

Rosnące zainteresowanie jego ofertą depozytową wynika z kilku powodów. Najważniejszym jest oczywiście atrakcyjne oprocentowanie. Aktualnie można zyskać 3,10% w skali roku na lokacie 6-miesięcznej oraz 3,40% na depozycie 12-miesięcznym. Oferta dotyczy nowych środków, czyli nadwyżki ponad saldo na należących do klienta rachunkach lokat terminowych w Santander Consumer Bank.

 

Skorzystaj z atrakcyjnej Lokaty na Nowe Środki w Santander Consumer Banku

Bank wg stanu na 1 kwietnia 2022 r

Inne powody, to możliwość założenia lokaty przez Internet, bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze; bardzo szeroki wybór okresów lokacyjnych (od 1 do 36 miesięcy), obsługa depozytów w bankowości internetowej oraz szeroka rozpiętość kwot, jaką można powierzyć bankowi (od 1 do 400 tys. zł).

Dodajmy, że kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu umownego, po którym lokata automatycznie odnawia się na kolejny, taki sam okres.

Szybko i bezpiecznie

Zakładając lokatę w Santander Consumer Banku nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo swoich pieniędzy. Kwoty do równowartości 100 tys. euro (obecnie ok. 450 tys. zł) są objęte ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Założenie lokaty Online Nowe Środki nie nastręcza żadnych kłopotów. Będąc już klientem banku wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i złożyć stosowny wniosek. Działania ograniczają się do podania kwoty, którą chcemy ulokować i wskazania okresu lokaty.

Nowi klienci też nie mogą narzekać na skomplikowaną procedurę. W ich przypadku będzie ona tylko nieco dłuższa, gdyż trzeba podać dane osobowe oraz wskazać rachunek, z którego nastąpi zasilenie lokaty. Zwracamy uwagę, że zgodnie z zasadami obowiązującymi w Santander Consumer Banku pieniądze muszą być przesłane z konta, którego właścicielem jest osoba zakładająca lokatę.

Istotne też jest, by:

• sprawdzić poprawność wpisanych danych,
• zapoznać się z przedstawionymi przez bank dokumentami (m.in. umową lokaty i oświadczeniem o rezydencji podatkowej) i zaznaczyć ich akceptację;
• dołączyć wyraźny skan/zdjęcie obu stron dowodu osobistego.

W kolejnym kroku należy wykonać przelew (niezwykle istotne jest wpisanie prawidłowo kwoty i tytułu przelewu) na wskazany przez bank po wysłaniu wniosku rachunek. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na sms potwierdzający założenie lokaty oraz e-mail z instrukcjami, jak należy się logować do bankowości internetowej, by tam móc obsługiwać swoją lokatę.

Prawda, że proste? Gdyby jednak ktoś miał kłopoty, to na stronie Santander Consumer Banku znajdzie instrukcję z ilustracjami pokazującymi kolejne kroki, osobny opis przygotowano dla etapu, w którym należy dodać obraz dokumentu tożsamości. Naprawdę nie jest to trudne, nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Wniosek, przelew, wysokie oprocentowanie

Pokazaliśmy, że skorzystanie z atrakcyjnie oprocentowanej lokaty, na dodatek z parametrami (okres i kwota depozytu), które można dopasować do swoich potrzeb, nie wymaga wiele zachodu. Wystarczy wejść do Internetu, wypełnić wniosek online, wykonać przelew kwoty, która ma zarabiać dla nas odsetki i potem już można się cieszyć, że nasze pieniądze są bezpieczne.

Skorzystaj z atrakcyjnej Lokaty na Nowe Środki w Santander Consumer Banku

Advertisement

Oceń artykuł
4.9

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments