Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Prowadzisz firmę? Dowiedz się jak zyskiwać na współpracy z Alior Bankiem

Alior Bank udowadnia, że współpraca z bankiem nie zawsze musi oznaczać ponoszenia wysokich kosztów obsługi rachunku i korzystania z innych produktów. Dowodami są darmowe iKonto Biznes i lokata firmowa z oprocentowaniem do 4% w skali roku. Założenie tego rachunku to szansa na 350 zł „na start” i kolejne premie w ciągu roku, maksymalnie 2000 zł. Przyjrzyjmy się bliżej temu pakietowi korzyści.

Banki walczą nie tylko o pozyskanie klientów indywidualnych, ale i firmowych. Tym drugim nie wystarczy zaoferować funkcjonalnego rachunku firmowego, trzeba jeszcze zwrócić ich uwagę atrakcyjnymi usługami dodatkowymi, różnego rodzaju bonusami. Właśnie tą drogą podąża Alior Bank, który przygotował kilka trwających równolegle akcji promocyjnych. Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały w ciągu ostatniego roku żadnego produktu firmowego w tym banku.

Ciekawy zestaw nagród

Na przedsiębiorców nawiązujących obecnie współpracę z Aliorem czeka następujący zestaw promocyjny:

  • nagroda „na start” w wysokości 350 zł;
  • 150 zł w bonach zakupowych za wybranie i korzystanie z karty płatniczej Mastercard z Plusem;
  • do 1500 zł rocznie za aktywne korzystanie z konta firmowego;
  • 5-miesięczna lokata firmowa na nowe środki z oprocentowaniem 4% w skali roku.

Łatwo policzyć, że łączna premia za aktywne korzystanie z rachunku firmowego może wynieść aż 2000 zł. Taki zastrzyk finansowy z pewnością przyda się w każdej firmie.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Nagrody na początek współpracy

Podstawą zdobycia nagrody 350 zł na start jest zawnioskowanie o iKonto Biznes do 31 sierpnia 2022 r. na stronie internetowej Alior Banku, założenie rachunku i otrzymanie w terminie 60 dni od jego otwarcia na rachunek łączny wpływ na min. 500 zł. Nagroda zostanie przesłana na konto firmowe do końca miesiąca następującego po tym, w którym został spełniony ten wymóg.

Aby skorzystać z oferty multivoucherów należy zamówić firmową kartę Mastercard z Plusem i do 30 czerwca aktywować kartę. Realizacja tych zadań daje prawo do otrzymania pierwszego vouchera o wartości 50 zł.

Działania w drodze po kolejne bony są następujące:

  • do 30 czerwca 2022 r. należy zarejestrować kartę Mastercard z Plusem w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile;
  • do końca miesiąca następującego po tym, w którym została aktywowana karta, trzeba wydać nią min. 200 zł.

Za spełnienie z każdego z tych trzech zadań uczestnik promocji otrzyma bon o wartości 50 zł, który zostanie mu przekazany w ciągu 60 dni od zrealizowania danego wymogu. Zdobyte vouchery można wymienić na kartę podarunkową z oferty multivoucher.pl. Do wyboru są m.in. bony do sklepów IKEA, Biedronka, Empik, Zalando czy sieci kin Cinema Citi.

1500 zł w ciągu roku

Bonusy za nawiązanie współpracy, to nie jedyne benefity, na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy od Alior Banku. Za aktywne korzystanie z iKonta Biznes można zyskać w ciągu roku nawet 1500 zł. Wystarczy realizować operacje premiowane przez bank według określonego „cennika”.

Przykładowo, nagroda za pierwszy przelew w miesiącu do ZUS lub US (każdy z nich musi być na kwotę min. 500 zł) wynosi 20 zł; za wykonanie w danym miesiącu kalendarzowym transakcji bezgotówkowych kartą na łączną sumę min. 2000 zł bank przekazuje 25 zł, a za pierwszy w miesiącu przelew SEPA na kwotę min. 100 EUR – 10 zł. Są też premie za skorzystanie z oferty kas fiskalnych (10 zł), transakcje walutowe (25 zł), przelewy zagraniczne (15 zł) i utrzymanie na iKonto Biznes określonego średniomiesięcznego salda (od 5 do 20 zł).

Nagrody zostaną przyznane pod warunkiem wykonania w miesiącu min. 4 transakcji bezgotówkowych kartą.

iKonto Biznes i karta Mastercard z Plusem

iKonto Biznes prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Zwykłe przelewy internetowe (w ramach banku, do innych banków w Polsce oraz transgraniczne/SEPA w trybie zwykłym, opcji SHA), także te do ZUS i US, są bezpłatne. Przelew internetowy natychmiastowy kosztuje 10 zł. Do końca 2022 r. posiadacze karty Mastercard z Plusem są zwolnieni z opłat za jej korzystanie. Po tym okresie opłata za kartę wyniesie 8 zł miesięcznie, ale można jej uniknąć, wykonując w danym okresie 4 transakcje bezgotówkowe.

Lokata na nowe środki

Lokata na nowe środki ma 2 warianty: 2-miesięczny z oprocentowaniem 2,5% w skali roku i 5-miesięczny ze stawką 4% w skali roku. Można ją założyć w bankowości internetowej lub placówce wpłacając nowe środki ponad saldo z 9 maja 2022 r.

Nagrody na wyciągnięcie ręki

Zasady promocji przygotowane przez Alior Bank są tak skonstruowane, że od ich uczestników nie wymaga się żadnych specjalnych działań. Wystarczy codzienna aktywność związana z prowadzeniem biznesu, by zdobyć bonusy. Ponadto realizacja transakcji bezgotówkowych kartą oznacza wypełnianie zadań aż w 3 promocjach. Tylko od aktywności przedsiębiorcy zależy, jak wiele zyska. Przypominamy, że maksymalna korzyść, to aż 2000 zł!

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Porównaj konta firmowe
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments