Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Przenieś raty do Pekao SA i miej z górki

Połączenie kilku zobowiązań finansowych w jeden kredyt gotówkowy pozwala zmniejszyć wysokość comiesięcznych rat i zyskać większy komfort w gospodarowaniu domowym budżetem. Bank Pekao zachęca, by przekonać się o słuszności tej reguły: sprawdź, czy możesz płacić mniej z pożyczką konsolidacyjną.

Nie zawsze wszystkie wydatki możemy sfinansować z bieżących dochodów lub posiadanych oszczędności. W pewnym momencie orientujemy się, że pożyczka gotówkowa, kredyt ratalny, limit w koncie czy spłata wydatków poczynionych kartą kredytową coraz bardziej nam ciążą. Trudno spamiętać daty kolejnych płatności, zapanować nad zrównoważeniem domowego budżetu. Rodzą się frustracja, stres i inne negatywne uczucia, które mogą negatywnie rzutować na efektywność zawodową i atmosferę w rodzinie. Zamiast trwać w toksycznej atmosferze, lepiej sięgnąć po kredyt konsolidacyjny.

Zamów kontakt, sprawdź, czy możesz płacić mniej z pożyczką konsolidacyjną w Pekao SA

Czym jest konsolidacja?

Pożyczka konsolidacyjna pozwala obniżyć comiesięcznych zobowiązań finansowych. Pieniądze nie trafiają do rąk kredytobiorcy, lecz są przekazywane przez bank bezpośrednio na spłatę zaciągniętych przez niego wcześniej kredytów czy pożyczek, także uregulowanie należności z umów o limit w koncie czy o kartę kredytową.

Banki udzielając kredytu konsolidacyjnego często stosują niższe niż standardowe oprocentowanie, dzięki czemu można zmniejszyć wysokość rat, a nawet całkowite koszty kredytu. Oprócz niższych wydatków ważny jest też aspekt psychologiczny, swobodniejsze zarządzanie domowym budżetem.

Proste działania, by ułatwić sobie życie

W Banku Pekao S.A. do 31 maja 2022 r. można zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną na specjalnych warunkach, z prowizją 0% od przenoszonych rat oraz 0% prowizji od dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości 25% konsolidowanej kwoty. Oferta, jest dostępna jest do 31 maja 2022 r. Kampanii promocyjnej towarzyszy hasło przenieś raty i miej z górki.

Aby poznać jej szczegóły, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i porozmawiać z konsultantem, który się z nami skontaktuje.

Jeśli klient ma  konto w Pekao  i korzysta z usługi bankowości elektronicznej Pekao24 pożyczkę może wziąć bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek w serwisie internetowym Pekao24 lub na infolinii – poczekać na pozytywną decyzję kredytową, a umowę zaakceptować wygodnie w Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Nowi klienci złożą wniosek i podpiszą umową w wybranym oddziale Banku Pekao S.A.

Do 200 zł premii za założenie konta z kartą debetową

Korzyści ze skorzystania z pożyczki konsolidacyjnej będą jeszcze większe, gdy zdecydujemy się na otwarcie Konta Przekorzystnego w ramach trwającej obecnie promocji. Samo założenie rachunku z kartą debetową, można to zrobić metodą na selfie, z dowolnego miejsca, oznacza 50 zł premii.

Spełnienie prostych warunków aktywności pozwoli zdobyć dodatkowe 3 bonusy po 50 zł. Konieczne działania sprowadzają się do wykonania w każdym z 3 miesięcy następujących po tym, w którym doszło do podpisania umowy o ROR przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay. Podkreślmy, że nie wywiązanie się z wymagań regulaminu akcji, w którymś z okresów nie pozbawia całej premii, jest ona tylko odpowiednio niższa.

Szybkie podjęcie działań daje też szansę na kolejny bonus. Tym razem w postaci 8000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, które można wymienić na voucher zakupowy o wartości 100 zł. Wystarczy przystąpić do programu Bezcenne Chwile i zarejestrować w programie kartę Mastercard otrzymaną do Konta Przekorzystnego, po czym w ciągu 30 dni wykonać nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł.

Dodajmy, że Konto Przekorzystne jest bezwarunkowo bezpłatne, a zawierając umowę o pożyczkę konsolidacyjną w ramach promocji nie będziemy płacili za kartę i wypłatę nią ze wszystkich  bankomatów w Polsce w okresie spłaty zobowiązania.

Czas na działanie

Nie warto dłużej męczyć się z wieloma ratami. Czas zamienić je na jedną, zyskując komfort psychiczny i finansowy. Dodatkowym argumentem za skorzystaniem z pożyczki konsolidacyjnej w Pekao SA jest możliwość zdobycia atrakcyjnej premii w promocji Konta Przekorzystnego.

Zamów kontakt, sprawdź, czy możesz płacić mniej z pożyczką konsolidacyjną w Pekao SA

RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 9,92% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 32 004 zł, pożyczka zaciągnięta na 62 miesiące, oprocentowanie zmienne 9,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 8 608,61 zł (w tym: odsetki 8 608,61 zł), całkowita kwota do zapłaty 40 612,61 zł, płatna w 61 ratach miesięcznych po 655,04 zł, 62. rata wyrównująca 655,17 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 32 004 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 27.01.2022 r
PORÓWNAJ KREDYTY
Michał Mucha
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments