Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Santander Bank Polska: 300 zł na start dla klientów firmowych + 2 lata bez opłat za konto

Bardzo niewiele potrzeba, by nowy klient firmowy Santander Bank Polska zdobył 300 zł premii. Wystarczy, że po założeniu rachunku wykona przynajmniej 3 przelewy internetowe i choć raz zaloguje się do aplikacji mobilnej. Założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia to wstęp do zgarnięcia kolejnych bonusów od Santandera.

Banki walczą o uznanie nie tylko w oczach klientów indywidualnych. Do swojej oferty starają się przekonać także przedsiębiorców, co nie jest wcale łatwe, bo przeniesienie rachunku firmowego oznacza znacznie więcej zachodu niż zmiana konta osobistego. Trzeba mieć naprawdę solidne argumenty, by pozyskać nowego klienta firmowego.

Santander Bank Polska niewątpliwie ma takie atuty. Zwłaszcza, że aktualnie bank zwalnia z opłat za Konto Firmowe Godne Polecenia na dwa lata i nagradza aktywne korzystanie z rachunku premią moneyback. Na dodatek przy współpracy ze spółką Rankomat przygotował promocję „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 3”, w której do zdobycia jest 300 zł na start. Przypatrzmy się bliżej zasadom tej trwającej do 31 maja 2021 r. akcji.

Propozycja adresowana do nowych klientów

Bardzo wiele promocji adresowanych jest do nowych klientów, czyli osób, które we wskazanym przez bank okresie nie korzystały z jego usług. Tak też jest i w tym przypadku. Do udziału w promocji zaproszeni są przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy po 1 listopada 2019 r. nie posiadali w Santanderze rachunku firmowego. Wykluczenie dotyczy także współposiadaczy i pełnomocników.

Premia za spełnienie prostych warunków – 3 przelewy + 1 logowanie do aplikacji

Zdobycie premii nie wymaga wiele wysiłku i aktywnego korzystania z rachunku przez długie miesiące. Pierwszy krok to założenie do 31 maja 2021 r. swojego profilu na stronie organizatora akcji, zaakceptowanie jej regulaminu oraz wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej (chodzi tylko o to, by Santander mógł poinformować Rankomat, że uczestnik promocji spełnił warunki i zasłużył na bonus).

Do wspomnianej daty trzeba także złożyć za pośrednictwem założonego profilu wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia. Prowadzi do niego link w zakładce KONTO BONUS.

Umowa musi zostać zawarta do 15 czerwca 2021 r. a do 31 lipca 2021 r. trzeba wykonać przynajmniej 3 przelewy do innego banku (nie mogą to być płatności do ZUS) i choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Osobom, które spełnią powyższe wymagania, organizator prześle do 16 sierpnia 2021 r. link do formularza, w którym w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości należy podać numer nowo założonego rachunku firmowego. Premia zostanie wypłacona do końca sierpnia. Jako, że ma ona związek z prowadzoną działalnością gospodarczą, należy ją uwzględnić w przychodach swojej firmy.

Uwaga: warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgód marketingowych. Zgodnie z regulaminem można to zrobić na etapie składania wniosku o rachunek lub najpóźniej 31 lipca 2021 r. w bankowości internetowej, na infolinii, ewentualnie w placówce banku.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Santander Bank Polska pozwala sięgnąć po dodatkowe bonusy

Jak wspomnieliśmy na wstępie, 300 zł na start, może być dopiero początkiem zdobywania premii w Santander Bank Polska. Samo założenie rachunku oznacza udział w trwającej równolegle promocji, w ramach której bank nie pobiera podstawowych opłat za Konto Firmowe Godne Polecenia przez 2 lata (m.in. za prowadzenie rachunku, przelewy internetowe w złotych i w euro do państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów).

Ponadto, aktywne korzystanie z karty może przynieść aż 900 zł w formie zwrotu części wydatków (tzw. moneyback). Bank zwraca bowiem przez 6 miesięcy 3% wydatków „plastikiem”, maksymalnie 150 zł/miesiąc.

Santander przygotował także premie dla firm korzystających z terminali płatniczych. Do zdobycia jest 400 zł na start oraz 500 zł w bonach Sodexo za aktywne korzystanie z urządzenia przez 3 miesiące.

Konto Firmowe Godne Polecenia – kilka informacji

Dwa lata zwolnienia z opłat cieszą, ale wywołują od razu pytanie o koszty prowadzenia rachunku po tym okresie. Trudno to przewidzieć, można jedynie pokazać, ile przedsiębiorca zyska nie płacąc za Konto Firmowe Godne Polecenia aktualnie obowiązujących stawek.

Standardowo konto kosztuje 25 zł, przy czym opłaty można uniknąć wykonując przelew do ZUS na kwotę min. 200 zł. Prowizja za obsługę karty debetowej wynosi 7 zł, warunkiem jej uniknięcia jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 400 zł.

Korzystanie z bankomatów Santandera jest bezpłatne. Wypłata w innych urządzeniach, to koszt 3,5% wypłacanej kwoty, min. 5 zł. 15 pierwszych przelewów internetowych w miesiącu jest bezpłatnych, każdy kolejny kosztuje 1,30 zł.

Naszym zdaniem

Każda okazja do zdobycia nagrody cieszy. Promocja, w której warunki do spełnienia nie są trudne i na dodatek otwiera drogę do kolejnych bonusów – cieszy jeszcze bardziej. Tak więc z uznaniem przyjmujemy najnowszą akcję dotyczącą Konta Firmowego Godnego Polecenia, doceniamy nie tylko premię gotówkową, ale i zwolnienie z podstawowych opłat przez 2 lata, co z pewnością ma duże znaczenie dla początkujących przedsiębiorców.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments